خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed100 نمایش پست ها
      خود آقای معافی فکرکنم بود مشاور کانون،گفتن ک آزمون های گواه رو گذاشتیم که دانش آموزا سوالات کنکور رو کارکنن اونوقت شما این کار رو گول زدن خودمون میدونید؟
      اگه قرارباشه به بقیه کاری نداشته باشیم پس واسه چی بخاطر مزیت بزرگ کانون که جامعه اماریشه اومدیم کانون؟
      نمیشه کاری ب بقیه نداشت.بهرحال نه فقط توکانون،توهمه ی موسسات دانش آموزا رتبشون توازمون براشون مهمه و خب باوجود استفاده نادرست دانش اموزا از ازمون گواه،رتبه و تراز غیرواقعی میشه و باعث میشه شناخت درسی از خودمون نداشته باشیم...
      نخیر شما اشتباه فهمیدید منظورمو...
      میگم وقتی من برم سوالای کنکور رو قبل ازمون بخونم خوب معلومه سر جلسه درست میزنم و این میشه گول زدن خودم
      گواها خیلی هم خوبه چون باعث میشه از جو کنکور خارج نشیم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعا خب نمیشه ازمون ثبت نام کنیم ولی درگیر رتبه و ترازنباشیم
      چیزغیرممکنیه
      درغیراینصورت اصن ازمون نمیرفتیم وسوالاشو دانلود میکردیمو خودمون توخونه ازخودمون ازمون میگرفتیم
      واسه چی خیلیا ازجامعه آماری بالای کانون صحبت میکنن؟چون میخوان تو این جامعه اماری خودشونو بسنجن و ببینن جایگاهشون حدودا کجایه.
      ب اکثر احرفاتون موافقم اما خیلی ازدانش اموزا استفاده درستی از ازمون گواه نمیکنن و هم خودشونو میسوزونن هم رتبه ها و ترازای دیگرانوغیرواقعی میکنن
      پارسال از این سنگین ترم بود برادر من . رفیق خودم تبریزی بود سوالارو شب قبل از آزمون داشت !!! این آدما هستن ولی انقدر درصدشون بالا نیست که بخوان جامعه آماری رو خراب کنن . اگه خیلی ضعیف باشنُ فقط بیان گواه بزنن که شما اگه خوب بخونی اصلا به چشم شمام نمیان . اگرم قوی باشن شما اگه خودت خوب بخونی با توجه به درصد کمی که این شرایطو دارن خیلی لطمه نمیخوری ، در کل منم مخالفم با این طرح به این شکلی که هست ؛ واسه درسایی مثل گسسته ریاضی شیمی و ... سبک سوال کنکور باشه ولی عددا عوض شه ، حتی جای گزینه ها رو هم عوض نمیکنن و از دفترچه c میزنن همیشه . سبک سوالای کنکورو حفظ کنن تحت عنوان گواه خوبه . ولی در کل حرفم اینه اونقدرا جدی نیست که بیاد کل جامعه آماری رو خراب کنه
      .Human, Developer, Innovator
      ویرایش توسط vahyd : 16 شهریور 1395 در ساعت 19:00

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من که حتی یکی از کتاب های آبی رو هم نخریدم و با سوال های آزمون گواه مثل سوال های دیگه برخورد میکردم و هیچ فرقی قائل نمیشدم اونایی هم که حفظ میکنن دارن خودشون رو گول میزنن

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بشخصه وقتی قیافه گواه ها رو میبینم جوابشون بدون حل کردن میاد به ذهنم چون تو اون دوهفته قبل آزمون، قبل از هر کاری سراغ تست های سراسری میرم اول

حالا چه برای منی که حفظ نمیکنم ولی جواب تو ذهنمه چه برای اون فردی که حفظ میکنه اصلا سود و فایده ای نداره پس منطق پشتش چیه؟ بهتر نیست مثل آدم سوال هایی در همون سبک سراسری بدن تا این مشکلات پیش نیاد؟
      ..
      ..
      ..

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چیزی که امسال منو دررابطه با کانون خوشحال کرده بود،این بود که در برنامه اولیه خودشون اسمی از آزمون های گواه نبرده بودن!وبا اوج زرنگی کلی دانش آموز رو که پارسال از این طرح کانون گله داشتن رو جذب خودش کرد!وحالا تازه داره اسم از آزمون گواه میبره!وهمینطور ک درنسخه جدید و نهایی برنامشون میبینید،بازم دانش اموزا درگیر مسخره بازی ازمون گواه خواهند شد!آزمونهایی که پارسال باعث خطای تا حدود300تایی تراز ها برای خیلیا میشد!چرا؟چون عده ای سوالات کنکوروحفظ میکردن و هم ب خودشون لطمه میزدن هم ب بقیه.این سوالات گواه سود هم دارن(اینکه دانش آموزایی که به فکرخودشون هستن رو وادار به کارکردن سوالات کنکور میکنن) اما در کانون ضررش بیشتراز سودشه و پارسال هم بااعتراض خیلیا روبرو شد اما امسال هم بازم این طرح رو ریختن وقراره کلی از کتابای آبیشونوبفروشن!بهرحال امسال من یکیو خوشحال کردن ک آزمون گواه ندارن و درآخرین لحظه زدن تو حالم...!
      پ.ن:تراز درس گواه هم مانند درس های دیگه بصورت جداگانه حساب میشه و رو کارنامه میاد اما رو تراز کل اون درس و تراز کل آزمون تاثیر داره.
      برخی میگن سراسری ها رو نخونید تا خودتون رو محک بزنید.اولا این کار محاله چون هر کتاب تستی کار کنید اونها رو داره حتی در بخش آموزشی.پس نمیشه اونها رو نخوند.دوما من پارسال نمیخوندم تا ترازم واقعی باشه اما دیدم جو یکجوریه .مثلا خانواده میگفتن چرا بقیه بالا میزنند تو نه؟همینطور پشتیبان و .....خب من انرژیمو برای خوندن لازم داشتم دیگه توجیه کردن هر باره اطرافیانم منو خیلی زیاد تحت فشار قرار میداد.پس برای یک دو تا درس چند بار تستها رو حفظ کردم(حداکثر سه بار)و ترازم بالاتر رفت.به پشتیبانم هم این رو گفتم و همچنین گفتم این کار به نظر من تقلبه اما راحت گفت نه همه این کار رو میکنند پس باز هم شرایط یکسانه! خودم پارسال برای کانون ایمیل فرستادم که شما نباید این جوری بچه ها رو بسنجید و گفتم دادن پاسخنامه چند روز بعد آزمون خیلی مضره(به ما دوشنبه ها میدادند. اینترنتی هم که نمیشد همه سوالات رو بررسی کنیم ناسلامتی چشم ما یک حد مشخصی توانایی داره) خلاصه اونهایی که امسال میروید کانون امیدوارم بهتون خوش بگذره.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      واقعا یکی از مشکلای قلم همینه ونمیشه کاریش کرد.
      فقط باید زیاد رو رتبه حساس نشید و کارخودتون رو بکنید.متاسفانه

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.NABI.Z نمایش پست ها
      واقعا یکی از مشکلای قلم همینه ونمیشه کاریش کرد.
      فقط باید زیاد رو رتبه حساس نشید و کارخودتون رو بکنید.متاسفانه

سلام...

منم با نظرشما موافقم.

واقعا آزمون هیچ موسسه ای باکنکور قابل مقایسه نیست!!!

کنکور با اون جو خاصی که داره و متاسفانه نتایج دور از انتظارش که امسال خیلی هارو شوکه کرد پس من چطوری میتونم به رتبه وترازهایی که توآزمون آزمایشی میارم دل خوش کنم وخودمو بسنجم؟!

اوایل منم درگیر همین حساسیتها ی برنامه ی کانون بودم ولی بازهم تصمیم گرفتم قلم چی شرکت کنم!(البته درسا خانوم هم منو خوب راهنمایی کردن)

سوگند عزیزم شماهم اگه صلاح دونستین بدون توجه به این مسائل قلم چی. شرکت کنین..
      @Bimokh

راستی عزیزم اصلا دلم نمیاد اسم مستعارتون رو تایپ کنم!!!

آخه چرا bimokh؟؟!!!!

با اون اسم قشنگتون!
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز بااینکار ترازها غیرواقعی درمیاد چون اکثر دانش اموزا به روش صحیح از ازمون گواه استفاده نمیکنن!خب این واقعا جای گله رو داره که بیای ازمونی با جامعه اماری بالا اما رتبه و ترازت غیرواقعی باشه و نتونی شناخت درستی از وضعیت خودت بین دانش اموزا داشته باشی
      دلنش آموزی که تقلب و... میکنه هدف خودش رو نشناخته یا اصلا هدفی نداره جز گذران وقت
      +این حرفها همش بهانه است که ی عده بگن به این دلیل ترازم پایینه .تراز شاید پایین بیاد ولی نه هزارتا هزارتا ،پایین میاد 100 تا 200 تا نهایتا که اون هم زیاد قابل استناد و توجه نیست
      اونایی موفق میشن که بدون توجه به حواشی از نهایت ظرفیتهای موجود استفاده کنند

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه بهار96 نمایش پست ها
      سلام...

منم با نظرشما موافقم.

واقعا آزمون هیچ موسسه ای باکنکور قابل مقایسه نیست!!!

کنکور با اون جو خاصی که داره و متاسفانه نتایج دور از انتظارش که امسال خیلی هارو شوکه کرد پس من چطوری میتونم به رتبه وترازهایی که توآزمون آزمایشی میارم دل خوش کنم وخودمو بسنجم؟!

اوایل منم درگیر همین حساسیتها ی برنامه ی کانون بودم ولی بازهم تصمیم گرفتم قلم چی شرکت کنم!(البته درسا خانوم هم منو خوب راهنمایی کردن)

سوگند عزیزم شماهم اگه صلاح دونستین بدون توجه به این مسائل قلم چی. شرکت کنین..
      @Bimokh

راستی عزیزم اصلا دلم نمیاد اسم مستعارتون رو تایپ کنم!!!

آخه چرا bimokh؟؟!!!!

با اون اسم قشنگتون!
      بلع اجییییی ... ؟؟؟جوووونم؟؟؟؟مگه اسممم چشع؟؟؟؟؟واااااا ... استغفرللله !!!!! اسم‌مستعارم دیگع چشهههههه ... ؟؟؟؟
      اجی شک دارم ... استرس گرفتم‌واسه ازمون خاستم یکم فک کنمممم درمورد ازمون رفتنم ..

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      سوگند عزیزم منظورم این بود اسمتون خیلی قشنگه ولی اسم مستعارتون اصلا بهتون نمیخوره!

منم اسم شناسنامه ایم آیلاره چون مامانم اینطوری میپسندن

ولی پدرم منو فاطمه بهار خطاب میکنن
      هنوزهم به توافق نرسیدن...

هرچند خودم اسم فاطمه رو ترجیح میدم...

خواهش میکنم شمادیگه استرس نداشته باشین
      که منم ازفردا میرم توفاز منفی...
      فدااااتم عجقم ... اسمت شومام خشگلع ..
      اصن بیخیلل استررررس ... نبینم فازت منفی بشع اجیی!!!! میریم کانون استرس و بیخی باید خربزنییم .. پیش بسوی درس .. مگه نع اجیی؟؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سوال اینجاست : شما برای کانون مگه درس میخونید ؟؟

سعی کنید از مزیت هاش استفاده کنید و عیب هاشو اصلا در نظر نگیرید حالا هر کی تقلب میکنه یا هر کی حفظ میکنه پای خودش !!

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام

اگه این ایموجی ارسالی شما بخاطر اسپم ناخواسته ی من وخانم سوگند هستش من عذرخواهی میکنم ازشما.

و کامنت ارسالی رو حذف میکنم.
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام

اگه این ایموجی ارسالی شما بخاطر اسپم ناخواسته ی من وخانم سوگند هستش من عذرخواهی میکنم ازشما.

و کامنت ارسالی رو حذف میکنم.
      خیر کلی بود! اصلا منظورم شخص خاصی نبود
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو کانون انقدر تقلب میشه و همین رو ترازا تاثیر میذاره که تاثیر گواها رو تراز چیزی نیست در مقابلش...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن