خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      احسان فیزیک پایه خیلی سبز از گاج بهتره؟
      رو چ حسابی گفتی؟
      خیلی سبز ۹۴ دارم یکی از بچه ها میگه گاج ۹۵ بگیر :/

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      رو چ حسابی گفتی؟
      سلام پدرام جون
      چون من هردو رو دارم نظر میدم

خیلی سبز واقعا چند سروگردن از گاج بالا تره...هم از نظر درسناماش و هم از نظر تستاش

تا قبلا که گاج داشتم فقط میگفتم گاج اما وقتی که خیلی سبزو دیدم،دیدم نه واقعا فیزیک خیلی سبز یه چیز دیگس

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام تبریک احسان جان سوم دبیرستانم تغیر رشته دادم انشالله میرم چهارم تجربی منم نظرم اینه که مدرسه نرم و تو خونه درس بخونم به نظرم مدرسه وقت ادمو میگیره وبا ازمونا جور در نمیاد حالا شما چجوری گواهی گرفتی از مدیرتون .ایا شما که مدرسه نرفتی با dvd ها مباحث سال چهارم رو میخوندین؟یا فقط از کتاب ؟ نظر شما چیه چرا شما نرفتی مدرسه؟سوال دیگم این که ایا با این که نرفتین مدرسه به تسلط خوبی نسبت به دوستاتون توی دروس رسیدین؟اخرشم اگه نظری پیامی که بتونه کمکمون کنه بدین مرسی

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تبریک مییگم
      ایشااله ک همیشه جز بهترینا باشید

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه بهار96 نمایش پست ها
      سلام.تبریک میگم بهتون...

ببخشید چندتاسوال دارم:

۱_باتوجه به اینکه چیدمان عنوان درسی کنکور براساس اصول روانشناسی هستش تقریبا باشرکت درچندتا آزمون سنجشی میتونم مهارتمو بالا ببرم وبرخلاف ترتیب دفترچه پاسخ بدم؟
      خودم در نظر دارم بعدازعید آزمون بدم.

خیلی عذرخواهی میکنم این سوال رو میپرسم باوجوداینکه شما در زبان قوی بودین وباهمین درس هم شروع کردین چرا کمترین درصدشما درعمومی هاست؟!

میتونه علتش کم آوردن وقت باشه؟!

۲_واسه کسی که سطح زبانش بالاتر از کتابهای دبیرستان هستش گاج رو پیشنهاد میکنین؟!یا کتاب دیگه ای؟؛

۳_منم قصد دارم هندسه رو تو ریاضی حذف کنم پس به نظرتون حتی حذف یک مبحث ریسکه؟!
      راستی لطفا حتما اون شیوه ی ضریب 4 رو که کشف کردین تو انجمن ارائه بدین.

مرسی که وقت گذاشتین...
      سلام
      ممنونم
      خواهش میکتم
      من پیشنهادم از نیمسال دوم به بعد هست...
      اگر از مهر هم شرکت کنید برای تغییر ترتیب دروس زوده چون اولا فعلا شناخت کاملی از نقاط قوتتون ندارید ثانیا الان آزمونا از نظر تعداد سوالات و بودجه بندی از کنکور متفاوته
      بعد عید هم ترتیب پاسخ گویی موردنظرتون ثابت نگه دارید تا عادت کنید

ببینید امسال بخش گرامر زبان سخت تر شده بود هر 2تای اولشم غلط زدم
      +بخش درک مطلب هم وقت گیر تر بود نسبتا
      نه علت کم آوردن وقت نبود اصلا...تو عمومی 10 دقیقه وقت اضافه آوردم و 4-3 دقیقه آخر سقف نگاه میکردم
      امسال عمومیاش راحتتر بود مثلا ادبیات من 94 حدود 70 زدم با اینکه سوالاش قبلا دیده بودم!
      بله گاج کتاب خوبیه اما اگه منبع مفیدتر بخواید خط ویژه+درک مطلب گاج(با تمرکز روی درسنامه و نکات)

من کلا با حذف مبحث مخالفم چون این کار باعث سهل انگاری فرد میشه و ساعت مطالعه پایین میاره...
      +همون مثالی که زدم ممکنه مباحثی که خوندید تست متوسط یا سخت داشته باشه
      مطمئن باشید با برنامه ریزی اصولی میتونید همه مباحث حداقل 1 بار بخونید
      بله حتما
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atasadzadeh نمایش پست ها
      تبریک میگم آقای تیموری، یه سوال داشتم از خدمتتون، برا آموزش زبان فارسی من زبان فارسی نشر دریافتو در نظر گرفتم، چون حس کردم سلیس تر از نشر الگو توضیح داده مطالبو، به نظرتون برا تست بهتره نشر الگو بگیرم؟
      سلام
      ممنون
      خواهش میکنم...ببینید اون کتاب حجیمیه و بنظر بنده ارزش نداره بخاطر 5 تا تست زبان فارسی اینقدر وقت گذاشت(درحالیکه میشه منابع سبک تری خوند)
      درمورد تست زبان فارسی من پیشنهادم اینه که اصلا سمت تالیفی نرید چون اولا این مبحث اختلاف نظریه و ثانیا تعداد تستای کنکور کاملا مناسبه(10 سال اخیر حدود 300 سوال)
      و اینکه نکته مهم تو زبان فارسی اینه که تست مهمتر از درسنامس یعنی مثلا شما درسنامه تکواژ الگو میخونید بعد باید برید ببینید کدوم کلمات برای شما اشتباه برانگیزه و اونار یادداشت و بعدا مرور کنید تا دیگه اشتباها تکرار نشن
      اگر نشر دریافت گرفتید دیگه لازم نیست برای تست الگو بگیرید چون تستای زبان فارسی کنکور تو همه کتابای ادبیات جامع انتشارات مختلف هست(فرض کردم یکی از اونار دارید)
      راستی dvd زبان فارسی رایان هم مکمل آموزشی خیلی خوبیه

ویرایش توسط ezio auditore77 : 19 شهریور 1395 در ساعت 02:04

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      رو چ حسابی گفتی؟
      آره چون با تعداد تست کمتر همه مباحث پوشش داده و تعداد تستای تکراری کمتری داره و اینکه تستای سخت و راحت مثل کنکور کنار هم قرار داده و جدا نکرده
      +جدیدا پیشنهاد دبیرا هم خیلی سبزه
      بازم انتخاب با خودته که با کدوم کتاب راحتتری وگرنه نظرات متفاوته

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حسین .n نمایش پست ها
      سلام تبریک احسان جان سوم دبیرستانم تغیر رشته دادم انشالله میرم چهارم تجربی منم نظرم اینه که مدرسه نرم و تو خونه درس بخونم به نظرم مدرسه وقت ادمو میگیره وبا ازمونا جور در نمیاد حالا شما چجوری گواهی گرفتی از مدیرتون .ایا شما که مدرسه نرفتی با dvd ها مباحث سال چهارم رو میخوندین؟یا فقط از کتاب ؟ نظر شما چیه چرا شما نرفتی مدرسه؟سوال دیگم این که ایا با این که نرفتین مدرسه به تسلط خوبی نسبت به دوستاتون توی دروس رسیدین؟اخرشم اگه نظری پیامی که بتونه کمکمون کنه بدین مرسی
      سلام
      مرسی عزیزم
      گواهی گرفتم از دکتر 9 ماه نوشت(تمارض)
      البته با مدیر هماهنگ بودم وگرنه میفهمید نمیذاشت
      کتاب تست+dvd آموزشی+کلاس بیرون هم میرفتم برای رفع اشکال
      چون مدرسه ما دبیرای خوبی نداشت و نهایتا خوباشون درحد تشریحی کمک میکردن(در واقع اگر هم میخواستن نمیشد چون 30 نفر تو یه کلاس و...)
      بله بنظرم اگر کسی واقعا با برنامه ریزی قبلی و با علاقه غیرحضوری بخونه قطعا موفق میشه
      پیامم اینه که نهایت تلاشت بکن چون تنور رقابت کنکور داغ شده

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام
      سلام
      تبریک میگم
      توی مصاحبه ای که در پست اول نوشته بود :

- سال تحصیلی چهارم
      من از ابتدا تصمیم داشتم نرم مدرسه ... .اوایل که خونه بودم سریع حوصلم سر میرفت و بی برنامه شده بودم مثلا یادمه یبار از دوستم پرسیدم درسشون کجا رسیده شوکه شدم که چقدر عقبم البته طبیعی بودچون سرعت تدریس مدرسه از آزمونا هم بیشتره...بعد از یک مدت بی برنامگی رفتم مشاور خیلی بهم امید داد.
      منم مشکل شمارو گرفتم یعنی بی برنامه شدم الان برای سال دوم نشستم برای کنکور میخونم اما از انجایی که کلاس کنکوری نمیرم ،
      نمی دونم مثلا درس زیست تا اواخر پاییز تا کجا باید تموم بشه عملا برنامه ریزی هفته ای ندارم واقعا موندم چیکار کنم
      ، لطفا راهنمایی کنید (ممنون)

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط viot123 نمایش پست ها
      سلام
      تبریک میگم
      توی مصاحبه ای که در پست اول نوشته بود :

منم مشکل شمارو گرفتم یعنی بی برنامه شدم الان برای سال دوم نشستم برای کنکور میخونم اما از انجایی که کلاس کنکوری نمیرم ،
      نمی دونم مثلا درس زیست تا اواخر پاییز تا کجا باید تموم بشه عملا برنامه ریزی هفته ای ندارم واقعا موندم چیکار کنم
      ، لطفا راهنمایی کنید (ممنون)
      سلام لطف داری
      من پیشنهادم اینه که الان از صفر کتابار نخون یعنی تو 12 روز تا 1 مهر از هر درس 1-2 مبحث انتخاب کن اونار بخون(لزومی به تست زدن هم نیست)
      بعدا از 1 مهر فقط مطابق برنامه یکی از آزمونا جلو برو(میتونی شخصی سازی هم کنی برای خودت مثلا الکترو شیمی یا هندسه مختصاتی زودتر از بهار بخونی)

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرسی که جواب دادین ولی من هنوز سردرگمم، نظر شما بر اینه که تستارو از یه کتاب جامع مثلا موضوعی گاج که من دارمش بزنم ولی برا درسنامه چی؟ میشه یه منبعی معرفی کنین که هم حجمش مناسب باشه و هم سلیس توضیح داده باشه؟ چون من خیلی وقته از درس فاصله گرفتمو همه چی یادم رفته...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atasadzadeh نمایش پست ها
      مرسی که جواب دادین ولی من هنوز سردرگمم، نظر شما بر اینه که تستارو از یه کتاب جامع مثلا موضوعی گاج که من دارمش بزنم ولی برا درسنامه چی؟ میشه یه منبعی معرفی کنین که هم حجمش مناسب باشه و هم سلیس توضیح داده باشه؟ چون من خیلی وقته از درس فاصله گرفتمو همه چی یادم رفته...
      خواهش میکنم...بنظرم برای درسنامه همون الگو کافی و مفید هستش خوبیش اینه که خیلی وقتتون نمیگیره میتونید چندین بار بخونیدش
      +راستی من نقل قول قبلتون نوشتم زبان فارسی الگو اصلاح میکنم منظورم موسسه رایان بود که اون هم میتونه برا شما که چند سال از معلم دور بودید فضای کلاس القا کنه
      اگر اون تهیه کردید تستای سراسریشم میتونید از همون بزنید و دیگه سراغ بخش زبان فارسی گاج موضوعی نرید.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام داداش - تبریک
      دینی رو ینی همون خط ویژه بسه؟
      یا جامع رو بخونیم
      مرسی

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dangmiong نمایش پست ها
      سلام داداش - تبریک
      دینی رو ینی همون خط ویژه بسه؟
      یا جامع رو بخونیم
      مرسی
      سلام خیلی ممنون
      بنظرم آره...چون وقت کمتری ازتون میگیره و 100% مطالب هم گفته شده
      +چون حجم کمی داره درطول سال میتونید چندین بار بخونید و بیشتر و راحت تر مرور کنید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن