خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلاس شیمی برم یا نه

سلام.من امسال پشت کنکوری ام و نمی دونم لازمه برای زدن یه درصد خوب مثلا۶۵تو کنکور کلاس برم؟
      از دوستانی که کلاس رفتن ایا این کلاس بهتون کمک کرد و اگه بله چه قدر؟
      من بین کلاس ریاضی و شیمی دو دل هستم به نظرتون کدومو برم؟
      در ضمن رشته ام تجربیه

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان اين تاپيكم جواب بديد

بنده ام خودم خوندم ٥٠زدم ب نظرتون با كلاساي بابايي ميتونم ٧٠ ش كنم؟يا خودم بخونم باز

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بشینید خودتون بخوینن با کتاب های خوبی که تو بازار هست کلاس خصوصی میخواین چیکار

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مبتکران +موج ازمون نشر الگو+تکمیلی و فیل مبتکران برای عید ب بعد +کتاب درسیتو بخور....ینی از الف تا ی رو بخون....گوشه کنار کتاب عکسای ازمایش و واکنش ها همه رو بخون حفظی ترین ها رو رنگی کن یادت بمونه که برای مرور بری سراغ اونا....تسلط روی جدول تناوبی رو زیاد کن....مورد اخری که میگم سخت اما شدنیه با تمرین و تکرار....اینکه همه ی واکنش های سال دوم و سوم و پیش که توش کتاب هست چ توی متن کتاب چ توی سوالان کتاب رو با ضرایبش حفظ کن.....خیییییییلی از تست های اینجوریه که واکنش رو نمیدونه باید خودت بلد باشی....واکنش های مهم تر رو رنگی کن....هر روز ده دیقه مرور کن....کلاس برای کسی خوبه که یا خیلی ضعیفه یا خیییلی درصد بالایی میخاد و فکر میکنه خودش نمیتونه به تنهایی به اون درصد برسه وگرنه لزومی نداره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezalireza نمایش پست ها
      دوستان اين تاپيكم جواب بديد

بنده ام خودم خوندم ٥٠زدم ب نظرتون با كلاساي بابايي ميتونم ٧٠ ش كنم؟يا خودم بخونم باز

خودت وقتی تونستی پنجاه بزنی

پس هفتاد هم میتونی بزنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن