خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation ثبت نام در دانشگاه و نظام وظیفه

سلام. یه سوالی در مورد ثبت نام و نظام وظیفه داشتم، ممنون میشم جواب بدید..

من متولد شهریور 76 هستم و سال 94 فارغ التحصیل شدم و دوبار در سال 94 و 95 کنکور دادم. حالا می خوام دانشگاه علوم تحقیقات تهران ثبت نام کنم.

تو مدارک مورد نیاز یه جا نوشته
      مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه. این چیه الآن؟ از کجا باید بگیرم؟؟

چون من متولد شهریور بودم خب لازم نبود از مدرسه نامه بگیرم و ببرم برای +10 تا اونا برگه معافیت تحصیلی صادر کنن. و یکسال بعد فراغت از تحصیل هم فرصت داری.

بعد من رفتم 110 و گفتم قضیه رو؛ اونا گفتن ما بهت چیزی نمی تونیم بدیم، بعد از ثبت نام تو دانشگاه باید نامه بگیری بیاری بعد معافیت ببری.. حالا دانشگاه هم برای ثبت نام
      مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه می خواد..

بعد وضعیت نظام وظیفه ی من چی میشه؟ معافیت موقت؟ تحصیلی؟ مشمول؟ چه مدرکی باید تو سایت آپلود کنم.

الان من چی کار کنم؟ لطفا دقیق توضیح بدید..
      ویرایش توسط Awesta : 15 شهریور 1395 در ساعت 04:32

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این تاپیکو منم زدم چند روز پیش .بچه های این انجمن موقع این سوالا ب خواب زمستانی میرن .و موقع شایعه ها از خواب بیدار میشنو حمله میکنن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ascetic76 نمایش پست ها
      این تاپیکو منم زدم چند روز پیش .بچه های این انجمن موقع این سوالا ب خواب زمستانی میرن .و موقع شایعه ها از خواب بیدار میشنو حمله میکنن
      واقعا همینطوره تایپک های چرت و بی معنا و به قول شما شایعه اینقد بازدید و پاسخ داره ولی تایپک های مهم متاسفانه متاسفانه حتی یه نفر هم پاسخ نمیده

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      ببینید من خودم رو مثال میزنم
      متولد خرداد 76
      دومین کنکورم بود
      فارغ التحصیل خرداد 94
      و معالفیت تحصیلم رو برای خرداد 95 بود
      رفتم نظام وظیفه پرسیدم گفتن تا شهریور تمدید شده ولی بهتره دفترچه پر کنی منم دو روزه دنبال دفترچه بودم امروز هم رفتم واکسن دیفتری و کزاز رو ردم که تکمیل کنم پرونده رو فردا
      حالا شما ها رو نمیدونم

---------
      دفترچه پر کنی اصل مدرک پیش دانشگاهیی رو میگیرن
      من گفتم اگر دانشگاه قبول شیم که این مدرک رو نیاز داریم
      گفتن میدیم بهتون شما یه نامه معافیت میارید برای ما ما مدارک رو تحویل میدیم و اعزام کنسل میشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره.باید دفترچه پست بشه اینطوری بهتره زیادم سخت نیست منم همین هفته دیگه میرم پست کنم .البته دوستا میگفتن تا اویل مهرم.کاری ندارن و لی خب معلوم نیست این مدرک چیو میخواد .پس ریسک نکنید دفترچه تون پست کنید بعد که قبول شدید مدارکتونو بگیرید برا دانشگاه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      من خودمم استرسو این سربازیو دارم ببینم چی میشه و چطوریاس !
      اما بهتره عجله نکنیم .چون یک عالمه فرد هستند که پشت کنکور بودن و 95 کنکور دادن..قطعا یه راهی باید باشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Awesta نمایش پست ها
      سلام. یه سوالی در مورد ثبت نام و نظام وظیفه داشتم، ممنون میشم جواب بدید..

من متولد شهریور 76 هستم و سال 94 فارغ التحصیل شدم و دوبار در سال 94 و 95 کنکور دادم. حالا می خوام دانشگاه علوم تحقیقات تهران ثبت نام کنم.

تو مدارک مورد نیاز یه جا نوشته
      مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه. این چیه الآن؟ از کجا باید بگیرم؟؟

چون من متولد شهریور بودم خب لازم نبود از مدرسه نامه بگیرم و ببرم برای +10 تا اونا برگه معافیت تحصیلی صادر کنن. و یکسال بعد فراغت از تحصیل هم فرصت داری.

بعد من رفتم 110 و گفتم قضیه رو؛ اونا گفتن ما بهت چیزی نمی تونیم بدیم، بعد از ثبت نام تو دانشگاه باید نامه بگیری بیاری بعد معافیت ببری.. حالا دانشگاه هم برای ثبت نام
      مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه می خواد..

بعد وضعیت نظام وظیفه ی من چی میشه؟ معافیت موقت؟ تحصیلی؟ مشمول؟ چه مدرکی باید تو سایت آپلود کنم.

الان من چی کار کنم؟ لطفا دقیق توضیح بدید..
      وقتی دانشگاه قبول شدی بعد از اینکه ثبت نام اینترنتی انجام دادی میری دانشگاه یه نامه بهت میدن برای پلیس +10 اون نامه رو میدی به اونجا بعد از چند روز اگه مشکل نظام وظیفه نداشته باشی برات معافیت تحصیلی صادر میشه که میبری دانشگاه این برگه همونی که توی مدارک مورد نیاز ثبت نام هست

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHMAD نمایش پست ها
      وقتی دانشگاه قبول شدی بعد از اینکه ثبت نام اینترنتی انجام دادی میری دانشگاه یه نامه بهت میدن برای پلیس +10 اون نامه رو میدی به اونجا بعد از چند روز اگه مشکل نظام وظیفه نداشته باشی برات معافیت تحصیلی صادر میشه که میبری دانشگاه این برگه همونی که توی مدارک مورد نیاز ثبت نام هست
      الان مشکل اینه که تو ثبت نام اینترنتی مدرک می خواد برای وضعیت نظام وظیفه، اونا هم گفتن چیزی نمی تونیم بهت بدیم! الان اینو من چی کار کنم؟! بدون این نمیشه اینترنتی ثبت نام کرد...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHMAD نمایش پست ها
      الان مشکل اینه که تو ثبت نام اینترنتی مدرک می خواد برای وضعیت نظام وظیفه، اونا هم گفتن چیزی نمی تونیم بهت بدیم! الان اینو من چی کار کنم؟! بدون این نمیشه اینترنتی ثبت نام کرد...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون مدرکی که میخوان همون نامه ای که از پلیس +10 بهت میدن اون نامه میدی دانشگاه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام داداش.
      حالا چرا ناراحت میشی؟!!!این برگه ک میگی همه دانشجو های پسر باید اسکن کنن و به سایت دانشگاه ارسال!
      برو پلیس +10 بگو نامه وضعیت معافیت تحصیلی میخوام بهت میدن و اونو اسکن کن.
      بعد ک میری دانشگاه یه نامه میدن باید بیاری پلیس+10 و تموم
      اینم بدون تو اولین نفر نیستی ک سال دوم رفتی دانشگاه ک معافیتت واست صادر نشه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza23 نمایش پست ها
      سلام داداش.
      حالا چرا ناراحت میشی؟!!!این برگه ک میگی همه دانشجو های پسر باید اسکن کنن و به سایت دانشگاه ارسال!
      برو پلیس +10 بگو نامه وضعیت معافیت تحصیلی میخوام بهت میدن و اونو اسکن کن.
      بعد ک میری دانشگاه یه نامه میدن باید بیاری پلیس+10 و تموم
      اینم بدون تو اولین نفر نیستی ک سال دوم رفتی دانشگاه ک معافیتت واست صادر نشه

الان مشکل اینجاست که رفتم پلیس +10 گفتن هیچی نمی تونیم بهت بدیم.. تا از دانشگاه نامه نیاری هیچ برگه ای بهت نمیدیم.. حالا ثبت نام اینترنتی دانشگاه هم نیازمند برگه وضعیت نظام وظیفه اس!! من حالا موندم این وسط..

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان مشکل اینجاست که رفتم پلیس +10 گفتن هیچی نمی تونیم بهت بدیم.. تا از دانشگاه نامه نیاری هیچ برگه ای بهت نمیدیم.. حالا ثبت نام اینترنتی دانشگاه هم نیازمند برگه وضعیت نظام وظیفه اس!! من حالا موندم این وسط..
      اون کارکن پلیس+10 اطلاع نداره
      برو یه پلیس +10 دیگه.همه این دانشجو ها چ طور ثبت نام کردن

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      با سلام
      اولین کاری که هست الن برو بعلاوه 10 بگو من وضعیت غیبت و مدت معافیت تحصیلم چطوره . اونا راهنماییت میکنن .اگه هنوز وقت داری و غیبت نمیخوری تا موقع ثبت نام هیچ مشکلی نداره برو بگرد حالشو ببر . برو بعلاوه 10 درست و حسابی حرف بزن . سربازی یه روز غیبت بخوری از همه چی محروم میشی حتی دانشگاه . تو بروه علاوه 10 اصلا حرفی از مدرکت نزن . بگو من تا کی وقت دارم و انقضای معافیت نحصیلی موقتم تا کی هستش . که ینی اگه دفترچه پست نشه تا اون موقع غیبت نمیخوری . اگه هنوز گفتن وقت داری که هیچ موقع ثبت نام یکسری فرمهایی هست دانشگاه معرفیت میکنه علاوه 10 و بقیه مراحل . مهمترین چیز همینه که بفهمی تا کی وقت داری دفترچه پست نکنی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kemoonly نمایش پست ها
      با سلام
      اولین کاری که هست الن برو بعلاوه 10 بگو من وضعیت غیبت و مدت معافیت تحصیلم چطوره . اونا راهنماییت میکنن .اگه هنوز وقت داری و غیبت نمیخوری تا موقع ثبت نام هیچ مشکلی نداره برو بگرد حالشو ببر . برو بعلاوه 10 درست و حسابی حرف بزن . سربازی یه روز غیبت بخوری از همه چی محروم میشی حتی دانشگاه . تو بروه علاوه 10 اصلا حرفی از مدرکت نزن . بگو من تا کی وقت دارم و انقضای معافیت نحصیلی موقتم تا کی هستش . که ینی اگه دفترچه پست نشه تا اون موقع غیبت نمیخوری . اگه هنوز گفتن وقت داری که هیچ موقع ثبت نام یکسری فرمهایی هست دانشگاه معرفیت میکنه علاوه 10 و بقیه مراحل . مهمترین چیز همینه که بفهمی تا کی وقت داری دفترچه پست نکنی
      تا31شهریور وقت داره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن