خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

فیزیـک آلا»»لطفا کمکم کنید««

سلام دوستان..
      شاید سوالم تکراری باشه ولی از مدیران عزیز خواهش میکنم که تایپکو دیلیت نکنن مرسی
      و اما سوال من:
      دوستان،توی تابستون(تقریبا یه ماه)کلاس فیزیک رفتم استاد هم آقای تهرانچی هستن واقعا تدریسشون فوق العادس...ولی ازونجایی که کلاس کلی وقتمو میگیره تصمیم گرفتم انصراف بدم و فیزیکو با فیلمهای آلا بخونم..آیا تصمیم درستی گرفتم؟ینی سطح اساتیدش اونقدی بالاس که بتونم ا فیزیک کنکور بر بیام؟؟البته ناگفته نماند ک من همراه با فیلمها کلی تست حل میکنم..
      و سوال بعدیم اینه که اگه فیلماشون خوبن،کدوم استاد فیزیک بهترینه؟؟
      ممنون میشم پاسخ بدین.مرسی❤

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohandes_Roxana نمایش پست ها
      سلام دوستان..
      و اما سوال من:
      دوستان،توی تابستون(تقریبا یه ماه)کلاس فیزیک رفتم استاد هم آقای تهرانچی هستن واقعا تدریسشون فوق العادس...ولی ازونجایی که کلاس کلی وقتمو میگیره تصمیم گرفتم انصراف بدم و فیزیکو با فیلمهای آلا بخونم..آیا تصمیم درستی گرفتم؟ینی سطح اساتیدش اونقدی بالاس که بتونم ا فیزیک کنکور بر بیام؟؟البته ناگفته نماند ک من همراه با فیلمها کلی تست حل میکنم..
      دوست عزیز من پارسال فیزیک رو از تدریسای آلا استفاده کردم ولی نه همه فیلماش هر مبحثی که ایراد داشتم.شمام اگه همه وققتو رو فیلما بزاری و کلشو ببینی فک نمیکنم درست باشه چون خیلی وقت گیره البته بستگی به این داره سال چندمین؟سوم یا پیش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skylark نمایش پست ها
      دوست عزیز من پارسال فیزیک رو از تدریسای آلا استفاده کردم ولی نه همه فیلماش هر مبحثی که ایراد داشتم.شمام اگه همه وققتو رو فیلما بزاری و کلشو ببینی فک نمیکنم درست باشه چون خیلی وقت گیره البته بستگی به این داره سال چندمین؟سوم یا پیش
      نه،من نمیخوام همشونو ببینم،فقط ی سری مباحثی که توشون مشکل دارم..خب مباحثی که استفاده کردین تدریس خوب بود؟!کدوم استاد بود؟میشه راجب کیفت تدریسشون توضیح بدین؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من فقط تو مبحث دینامیک و سینماتیک از
      کازرانیان
      استفاده کردم و عالی بود. از خیلی از این دی وی دی های این سبکی بهتره و از همه مهمتر اینه که از سطح 0 تا 100 رو پوشش میدن

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بازم بهتره صبر کنی تا فردا بچه های بیشتری که کل فیزیکو با آلا پیش رفتن آنلاین شن و نظرشونو بدونی چون من برا فیزیک محدود (همین دو مبحث )استفاده کردم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skylark نمایش پست ها
      بازم بهتره صبر کنی تا فردا بچه های بیشتری که کل فیزیکو با آلا پیش رفتن آنلاین شن و نظرشونو بدونی چون من برا فیزیک محدود (همین دو مبحث )استفاده کردم
      آها،مرسی🌷🙏

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقای کارزاییان سطح پایین تر درس میدن
      ولی من چون رشتم ریاضی و با فیزیک اشناییت بیشتری دارم به نظرم اقای فدایی فرد سطح بالاتر درس میدن و یکمی هم خشک ترن

و در اخر پیشنهاد اکید من اقای مسعودی هستن

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان..
      و اما سوال من:
      سلام
      استاد کازرانیان تدریسشون برای کسی که سطحش پایینه مناسب و عالیه .تدریسشون مفهومی و پایه ای هست . استاد فدایی فرد هم سطح تدریسشون بالاست و مخصوص کسایی هست که میخوان به تسلط بیشتر برسن .بیشتر تکنیکی کار میکنن

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان..
      و اما سوال من:

سلام
      قطعا بیشتر دبیران مدارس تاپ تهران مثل صنعتی شریف از اساتید بنام کشور هستند پس از لحاظ کیفیت نگرانی زیادی نباید داشته باشین.
      من هم تدریس اقای فدایی فرد رو دیدم هم اقای کازرانیان. هردوشون واقعا خوب هستند ولی من تدریس اقای کازرانیان رو بیشتر پسندیدم .
      موفق باشین.... .

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان..
      و اما سوال من:
      واقعافیزیک سوالاش درحدی نیست که وقتت زیادباکلاس بگذرونی سال دیگه هم احتمال زیادسخت ندن چون رشته های ریاضی زیادشدن سخت نمیدن تابه نفع اونانشه چیزی که امسال هم دیدیم فقط چن تافصل که اصلانمیفهمی بافدایی فردکارکن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      واقعافیزیک سوالاش درحدی نیست که وقتت زیادباکلاس بگذرونی سال دیگه هم احتمال زیادسخت ندن چون رشته های ریاضی زیادشدن سخت نمیدن تابه نفع اونانشه چیزی که امسال هم دیدیم فقط چن تافصل که اصلانمیفهمی بافدایی فردکارکن
      آها مرسی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من شخصی هستم که الان دو تا استاد (طلوعی . کارزانیان) رو دیدم
      به پیشنهاد کسی اکتفا نکن خودت از یه مبحث مال هر استاد رو دانلود کن و ببین با کدوم راحتی و مناسب سطحته
      من الان کل فیزیک اقای طلوعی رو دانلود کردم و دیدم مناسب سطحم نیست بالاتره
      الان مبحث بردار آقای کارزانیان رو دانلود کردم دیدم خوب بود نمیدونم بقیه اش هم همینطوره یا نه یا کلا سیستم تدریسشوند چه طور هست؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ؟؟؟؟؟؟؟
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن