خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مرز بین نظر شخصی و نظر تخصصی کجاست؟

دوستان عزیز سلام
      چند روز پیش ویدیوی دیدم از تقابل باران کوثری و یک جامعه شناس که باعث شد سوالی قدیمی در ذهنم زنده بشه!
      احتمالا اگر اهل بحث و تقابل آراء باشید به این جواب برخوردید که " شما در این مورد تخصصی ندارید پس لطفا اظهار نظر نکنید! " از طرفی هر کس در مورد مسائل پیرامونش نظر و عقیده ای داره که گفتن اون از حقوق اولیه اون فرده. البته منظور این نیست که هر حرفی رو بدون تناسب و حتی فهم از موضوع بیان کنیم اما در موارد عادی این حق اظهار نظر وجود داره و اینجاست که سوال من به وجود میاد مرز بین اظهار عقیده شخصی و نظر تخصصی کجاست؟ آیا اصلا بیان پاسخی که بالا در موردش گفتم درسته؟
      ممنون میشم نظر خودتونو بگید.

دوستان عزیزم این تاپیک درسی نیست(اشتباهی اومد تو لیست تاپیک های درسی)پس اگر علاقه ای به بحث ندارید یا حتی اگر موضوع رو بی اهمیت میدونید و وقت گیر در اون شرکت نکنید...

ویرایش توسط jarvis : 14 شهریور 1395 در ساعت 19:22

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرم بستگی به موضوع داره...

شخصا اگه تخصص یا تجربه ای در مورد "یه موضوع تخصصی" نداشته باشم، ترجیح میدم ساکت بمونم تا متخصصین نظر بدن

تازه بعضی وقت ها هست... تخصص هم دارم ولی بازهم سکوت میکنم به دلایلی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعله به نظرم همه الان دیگه واس خودشون صاحب نظر و متخصص شدن دیگه مرزی وجود نداره.
      خیلی جالبه درباره اظهار "نظر" پست گذاشتی و خودتم "نظر" خواستی هم غزاله و هم من گفتیم "به نظرم"

ب٘ــے حَــدّ و عــَـدد 💜💜 یـا عـَلـــے ؏ مــَـدَد٘

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن