خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

برنامم رو چجوری پیش ببرم

بچه ها من میخوام طبق قلم چی از مهر پیش برم بنظرتون ازالان شروع کنم ازمون تعیین سطح رو به خوندن یا برنامه ی خودم رو پیش ببرم اینم بگم من چن روزیه شرو به خوندن کردم و دارم درسای دوم رو میخونم اما قلم چی ازمونش از سال سومه منم نهاییارو خوب نخونده بودم ینی طوری نخوندم که حتی معدلمو خوب بشم چه برسه به خوردن کتاب بشینم سومو بخونم یا همون دوم رو ادامه بدم باز از اول مدرسه ها بشینم ازمون تعیین سطح رو به خوندن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یکی کمک کنه لطفا

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.... ازمون قلم چی که دوم هم داره واین ازمون جمع بندیشه.... به نظر من روی درسایی که خیلی مشکل دارین و ازشون فرار میکنید رو بخونید این طور بار بزرگی از دوشتون برداشته میشه و فکرتون از اشفتگی در میاد

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.r.ch.m.7871 نمایش پست ها
      بچه ها من میخوام طبق قلم چی از مهر پیش برم بنظرتون ازالان شروع کنم ازمون تعیین سطح رو به خوندن یا برنامه ی خودم رو پیش ببرم اینم بگم من چن روزیه شرو به خوندن کردم و دارم درسای دوم رو میخونم اما قلم چی ازمونش از سال سومه منم نهاییارو خوب نخونده بودم ینی طوری نخوندم که حتی معدلمو خوب بشم چه برسه به خوردن کتاب بشینم سومو بخونم یا همون دوم رو ادامه بدم باز از اول مدرسه ها بشینم ازمون تعیین سطح رو به خوندن
      سلام با همون برنامه ازمون جلو برید که ذهنتون اشفته نشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.r.ch.m.7871 نمایش پست ها
      با برنامه پیش برید بهتره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم تابستون نرفتم قلمچی و قصد دارم مهر به بعد برم...آزمون تعیین سطح رو نمیرم چون سومو خوب نبستم عوضش واسه آزمون ۲۴مهر آماده میشم و دیگه کلا با برنامه هماهنگ میشم تا کنکور..شمام همین کارو کنید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تا9مهر حدود20وخرده ای روز دیگه وقت داریم خب تواین زمان میتونم رودرسای سوم خوب کارکنم بعدش باز برای برنامه 24مهر اماده میشم

8. Top | #8

نمایش مشخصات
      منم دقیقا همین مشکلو دارم ولی باز بنظرم برطرف کردن ضعفای سال 3 مهم تره
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن