خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy میشه به این سه تاسوالم جواب بدین خیلی ضروریه؟؟؟؟؟؟

سوال اول
      سلام دوستان من معدلم 12 هستش امسال کنکور دادم و اصلن کنکورم خوب نبود حالا برای 96 میخوام بخونم.ترمیم هم شرکت کردم اما بازم بعضی درس هارو گند زدم مثل زیست که خیلی بد بود و واقعا اعصابمو خورد کرد این تشریحی خوندن مزخرف کلا تشریحیم ضعیفه همیشه گند میزنم تقصیر خودمم نیست اما تستی خوندنم خیلی خوبه وقتی به معدل فکر میکنم اعصابمو میریزه به هم سر درس
      حالا میترسم معدل قطعی بشه به نظرتون اگه قطعی بشه بازم شانسی هست زیر ده هزار یا پنج هزار بیارم؟با معدل 12 (با ترمیم حدود 16)قطعی زیر ده هزار چه درصد هایی لازمه با معدل 12؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میانگین بگین میخوام پیراپزشکی بخونم(گرچه همه میگن احتمال خیلی زیاد مثبت هستش خودتو اذیت نکن)
      .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .......................................
      سوال دوم

نظرتون راجب منابعم چیه برای کنکور 96 :
      شیمی=======================سال دوم نشرالگو سال سوم خیلی سبز رو تموم کردم پارسال پیش هم خیلی سبز که باز اونم تموم کردم
      زیست======================= سال دوم خیلی سبز سال سوم خیلی سبز سال چهارم الگو امسال یه جامع ای کیو گاج هم فقط برا تست میگیرم
      ریاضی======================= ریاضیم خیلی ضعیفه فعلا خیلی سبز دارم ولی بعضیا میگن دی وی دی نتظری رو بگیرم به نظرتون خوبه؟
      فیزیک======================= نمیدونم چی بگیرم اما مبتکران شهریاری رو مدح نظرمه و همه میگن خوبه
      دینی ======================= گاج
      عربی ====================== خیلی سبز و دی وی دی استاد ازاده که قبلا گوشش کردمو دیدم فقط به تست نیاز دارم
      زبان انگلیسی ================= اناری رو دارم ولی میگن گاج خوبه نمیدونم با همون اناری پیش برم یا گاج
      ادبیات===================== لغت لقمه مهروماه ارایه لقمه مهروماه تاریخ ادبیات خیلی سبز قرابت هم که همش تست میزنم زبان فارسی بخونم یا نه؟
      .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .......................................
      سوال سوم
      به نظرتون برای منه فارغ التحصیل برنامه قلم چی خوبه؟با برنامش به طور کامل تا اخرش پپیش برم خوبه؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_7676 نمایش پست ها
      سوال اول
      سلام دوستان من معدلم 12 هستش امسال کنکور دادم و اصلن کنکورم خوب نبود حالا برای 96 میخوام بخونم.ترمیم هم شرکت کردم اما بازم بعضی درس هارو گند زدم مثل زیست که خیلی بد بود و واقعا اعصابمو خورد کرد این تشریحی خوندن مزخرف کلا تشریحیم ضعیفه همیشه گند میزنم تقصیر خودمم نیست اما تستی خوندنم خیلی خوبه وقتی به معدل فکر میکنم اعصابمو میریزه به هم سر درس
      حالا میترسم معدل قطعی بشه به نظرتون اگه قطعی بشه بازم شانسی هست زیر ده هزار یا پنج هزار بیارم؟با معدل 12 (با ترمیم حدود 16)قطعی زیر ده هزار چه درصد هایی لازمه با معدل 12؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میانگین بگین میخوام پیراپزشکی بخونم(گرچه همه میگن احتمال خیلی زیاد مثبت هستش خودتو اذیت نکن)
      سوال دوم

نظرتون راجب منابعم چیه برای کنکور 96 :
      شیمی=======================سال دوم نشرالگو سال سوم خیلی سبز رو تموم کردم پارسال پیش هم خیلی سبز که باز اونم تموم کردم
      زیست======================= سال دوم خیلی سبز سال سوم خیلی سبز سال چهارم الگو امسال یه جامع ای کیو گاج هم فقط برا تست میگیرم
      ریاضی======================= ریاضیم خیلی ضعیفه فعلا خیلی سبز دارم ولی بعضیا میگن دی وی دی نتظری رو بگیرم به نظرتون خوبه؟
      فیزیک======================= نمیدونم چی بگیرم اما مبتکران شهریاری رو مدح نظرمه و همه میگن خوبه
      دینی ======================= گاج
      عربی ====================== خیلی سبز و دی وی دی استاد ازاده که قبلا گوشش کردمو دیدم فقط به تست نیاز دارم
      زبان انگلیسی ================= اناری رو دارم ولی میگن گاج خوبه نمیدونم با همون اناری پیش برم یا گاج
      ادبیات===================== لغت لقمه مهروماه ارایه لقمه مهروماه تاریخ ادبیات خیلی سبز قرابت هم که همش تست میزنم زبان فارسی بخونم یا نه؟
      سوال سوم
      به نظرتون برای منه فارغ التحصیل برنامه قلم چی خوبه؟با برنامش به طور کامل تا اخرش پپیش برم خوبه؟؟؟؟؟؟؟
      اولی که من تجربی نیستم ولی فکر نکنم هیچ کسی بتونه به شما بگه چه درصدایی باید بزنی . بخون واسه بهترین عملکردت . درصد به سطح بچه ها بستگی داره که تو کنکور 95 وافعا یه جهش درصد بود نسبت به سالای قبل که تو 96م اصلا بعید نیست . شرط معدلم که اضافه کردی تقریبا هرکی هرچی بگه رو هوا گفته !

دوم اینکه من بودم شیمی 2 رو مبتکران برمیداشتم ، فیزیکُ اول گاج بعد خیلی سبز ، زبانم من جایی ندیدم گاج خیلی مطرح باشه ، بیشتر رقابت بین کیاسالار و اناریه
      ادبیاتم آرایه الگو و تاریخ ادبیات لقمه خیلی خوبن

در کل منابع انتشارات خوب سطح قابل قبولی دارن واسه شمایی که نمیخوای زیر 100 بشی ، همینارم بخونی ولی درست و کامل نتیجه لازمُ میگیری

سوم اینکه آزمون شرکت کنی خیلی خوبه چون تو جو درس نگهت میداره و به تبع مجبوری از برنامشم پیروی کنی . برنامه کانونم برنامه خوب و اصولی ایه ، احتیاط شرط عقله و ول کردن وسط راه واسه خیلیا پیش اومده ، خودتو تو جو درس و رقابت نگه دار به نفعته
      .Human, Developer, Innovator

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      منم پشت کنکوریم .. احتمالن قلمچیی برم .. اگه میخای توقلمچی موفق باشی وبتونی بابرنامش اوکی باشی بایدخربزنی
      ..

درمورمنابعت .. باس بگم:
      شیمی:
      دوم الگوخوبع مبتکران هم خوبه بروکتاب فروشی درسنامشو مقایسع کن ببین باکدوم راحت تری و برات قابل فهم تره
      شیمی سوم وچهارم ..ااگع خیلی سبزدرسنامش برات خوب بوده فقط یمنبع تست انتخاب کن و درسنامه رو از خ سبز بخون ..
      ..
      زیست : کتاب درسی!مهم +اگه پایت ضعیف خ سبز کارکن بعدش نشرالگوبرا۴سال اگه خاستی! .. ایکیوهم خوبع ..
      ..
      ریاضی : خ سبز خوبع .. براتست بیشترایکیو .. dvdاشتباهه محض وقت تلف. کردنه مخصوصن کنکوراسان است که به مفت سگ نمی ارزه ..
      ...
      فیزیک:مبتکران شهریاری .. خوبع خیلی سبزم خوبع بستگی بخودت داره ببین باکدوم راحت تری ..
      ..
      عربی:خ سبز خوبع .. dvdماهینی گاج خوبع ..
      ..
      دینی:گاج عالیع وکافی
      ..
      زبان گاج خوبع امامبتکران اناری بهتره
      ..
      ادبیات منابععت خوبع .. زبان فارسی هم‌هاسی بخون من که نخوندمونمیخونم ..

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimokh نمایش پست ها
      منم پشت کنکوریم .. احتمالن قلمچیی برم .. اگه میخای توقلمچی موفق باشی وبتونی بابرنامش اوکی باشی بایدخربزنی
      ..

درمورمنابعت .. باس بگم:
      شیمی:
      دوم الگوخوبع مبتکران هم خوبه بروکتاب فروشی درسنامشو مقایسع کن ببین باکدوم راحت تری و برات قابل فهم تره
      شیمی سوم وچهارم ..ااگع خیلی سبزدرسنامش برات خوب بوده فقط یمنبع تست انتخاب کن و درسنامه رو از خ سبز بخون ..
      ..
      زیست : کتاب درسی!مهم +اگه پایت ضعیف خ سبز کارکن بعدش نشرالگوبرا۴سال اگه خاستی! .. ایکیوهم خوبع ..
      ..
      ریاضی : خ سبز خوبع .. براتست بیشترایکیو .. dvdاشتباهه محض وقت تلف. کردنه مخصوصن کنکوراسان است که به مفت سگ نمی ارزه ..
      ...
      فیزیک:مبتکران شهریاری .. خوبع خیلی سبزم خوبع بستگی بخودت داره ببین باکدوم راحت تری ..
      ..
      عربی:خ سبز خوبع .. dvdماهینی گاج خوبع ..
      ..
      دینی:گاج عالیع وکافی
      ..
      زبان گاج خوبع امامبتکران اناری بهتره
      ..
      ادبیات منابععت خوبع .. زبان فارسی هم‌هاسی بخون من که نخوندمونمیخونم ..
      سوال اولم چی(بخونش)؟همش معدل عصبیم میکنه

Sent from my K015 using Tapatalk
      ویرایش امضا (خلاف قوانین انجمن)

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_7676 نمایش پست ها
      سوال اولم چی(بخونش)؟همش معدل عصبیم میکنه

Sent from my K015 using Tapatalk
      نظری درمورد سوال اولت نداشتم وگرنع میگفتم .. ولی رتبه کاری به معدل نداره ..!پارسال یکی ازدوستام بامعدل یازده رتبش زیر500شد بدون سهمیه ..
      درکل نظری درمورد سوالت نداره ازمعدل پایینا و ترمیمی هابپرس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)