خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

جزوه شیمی استاد حاجی سلیمانی

سلام
      دوستان،ازاونجا که من به خوندن جزوات طولانی مثل مبتکران عادت ندارم اول جزوه دبیرمو بادقت میخونم و بعد جزوه مبتکرانوروزنامه وار میخونم و نکات خوب و ناآشناشو رنگی میکنم و اوناروهم ب جزوه دبیراضافه میکنم.وازاونجایی که واسه شیمی3جزوه مناسبی ندارم میخوام جزوه استاد حاجی سلیمانیو بخونم
      نظرتون راجع به جزوش چیه؟
      ضمنا کسی جوابای مثالاش وتستاشوداره؟
      اینم جزوش
      دانلود
      ویرایش توسط Heisenberg1997 : 13 شهریور 1395 در ساعت 22:58

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up
      کسی پاسخ تمریناشو نداره؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دانلود کردم مرسی امیدوارم مفید باشه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed100 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان،ازاونجا که من به خوندن جزوات طولانی مثل مبتکران عادت ندارم اول جزوه دبیرمو بادقت میخونم و بعد جزوه مبتکرانوروزنامه وار میخونم و نکات خوب و ناآشناشو رنگی میکنم و اوناروهم ب جزوه دبیراضافه میکنم.وازاونجایی که واسه شیمی3جزوه مناسبی ندارم میخوام جزوه استاد حاجی سلیمانیو بخونم
      نظرتون راجع به جزوش چیه؟
      اینم جزوش
      دانلود
      جواباش رو حل کرده تو فیلما ! من کتابش رو دارم تو کتابش هم جواب نیس . در ضمن جزوه خالی به درد نمیخوره مهم اون نکاتی هست که موقع حل میگه و باید اضافه کنید !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهم اینکه حجمش کمه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      نظرتون راجع به جزوش چیه؟
      اینم جزوش
      دانلود
      من براتون فصل آخرسوم بررسی کردم.و متوجه شدم اصلا در حد کنکور نیست.مناسب دبیرستان هست.نکته نداره ناقصه و انگار متن کتاب رو خلاصه کرده.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

جواباش رو حل کرده تو فیلما ! من کتابش رو دارم تو کتابش هم جواب نیس . در ضمن جزوه خالی به درد نمیخوره مهم اون نکاتی هست که موقع حل میگه و باید اضافه کنید !
      کتابش همون کتاب دبیران پرمخاطب کانونه؟
      جزوش بنظرت بدون تدریس خودش ارزش خوندن نداره؟نکات تستی حل هارو ازتومبتکران میشه دراورد بازم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      من براتون فصل آخرسوم بررسی کردم.و متوجه شدم اصلا در حد کنکور نیست.مناسب دبیرستان هست.نکته نداره ناقصه و انگار متن کتاب رو خلاصه کرده.
      اتفاقا خوبه و نکات خوبیو گفته کهدرحد کنکور ک نیست چون یه جزوه سر کلاسیه ومسلما وقت کافی واسه همه ی نکات نیستو منم جزوه ای درهمون حد میخوامچون واسه کنکور با مبتکران کارمیکنمو نکات تکمیلیشو جمع و جور میکنمفقط ای کاش جواب مثل هاشو داشت...اینجوری ی مقدار غیرقابل استفاده شده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اتفاقا خوبه و نکات خوبیو گفته کهدرحد کنکور ک نیست چون یه جزوه سر کلاسیه ومسلما وقت کافی واسه همه ی نکات نیستو منم جزوه ای درهمون حد میخوامچون واسه کنکور با مبتکران کارمیکنمو نکات تکمیلیشو جمع و جور میکنمفقط ای کاش جواب مثل هاشو داشت...اینجوری ی مقدار غیرقابل استفاده شده
      من فکر کردم برای کنکور میخواید.خب بله جوابهاش خیلی مهمند که نداره.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کتابش همون کتاب دبیران پرمخاطب کانونه؟
      جزوش بنظرت بدون تدریس خودش ارزش خوندن نداره؟نکات تستی حل هارو ازتومبتکران میشه دراورد بازم
      آره
      نه ارزش چندانی نداره . شما با مبتکران جلو برید هر جا به مشکل خوردید میتونید از جزوه استفاده کنید .

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

آره
      نه ارزش چندانی نداره . شما با مبتکران جلو برید هر جا به مشکل خوردید میتونید از جزوه استفاده کنید .
      مبتکران خیلی جزوش زیاده خب
      در بار اول،نمیتونم اونهمروبا دقت و دقیق بخونم.یه جزوه خوب و مناسب میخواستم ک مفهوم درسو بهم بفهمونه بعد برم سراغ مبتکران.واسه همین رفتم سراغ جزوه ایشون که متاسفانه مثالاش حل نشده وشیمی3هم ک فقط مسئله ی ونیاز ب یادگیری مثال داره...
      البته واسه شیمی3،خیلی سبزوهم دارم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن