خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

رياضيات رشته تجربي

با سلام
      استاد من كنكوري 92 هستم. رشته تجربي. براي رياضيات تجربي كتاب ها و منابع تستي كه دارم براي سال 90 هستند. آيا به گفته بعضي از دوستان كتاب هاي 91 تغييري كرده و من
      بايد منابع جديد تهيه كنم؟ در ضمن من كتاب رياضي جامع تجربي تخته سياه رو براي مطالعه انتخاب كردم. با توجه به اينكه در اين درس دبير ندارم اين كتاب رو مفيد مي دونيد؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori92 نمایش پست ها
      با سلام
      استاد من كنكوري 92 هستم. رشته تجربي. براي رياضيات تجربي كتاب ها و منابع تستي كه دارم براي سال 90 هستند. آيا به گفته بعضي از دوستان كتاب هاي 91 تغييري كرده و من
      بايد منابع جديد تهيه كنم؟ در ضمن من كتاب رياضي جامع تجربي تخته سياه رو براي مطالعه انتخاب كردم. با توجه به اينكه در اين درس دبير ندارم اين كتاب رو مفيد مي دونيد؟
      با سلام
      کتاب بدی نیست. من خودم معمولا" جامع مهر و ماه رو توصیه می کنم. البته بستگی به سطح ریاضی شما هم دارد. کتاب ریاضی تجربی سال گذشته تغییر کرد و امسال تغییری نکرده است
      راه موفقیت را از افراد موفق بخواهید...
      مهدی حسنی فارغ التحصیل دانشگاههای صنعتی شریف، تهران و صنعتی امیرکبیر
      www.Ekonkur.ir

09122378399-09302020086

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoori92 نمایش پست ها
      با سلام
      با سلام
      کتاب جامع ریاضی مهر و ماه چاپ بیست و پنجم سال 91 مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی در بازار با قیمت 16000 تومان موجود میباشد.کتاب بسیار خوبیه.هرچند کتاب خودتونم مفیده و کامله
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه یه سوال بپرسم می تونید بهم جواب بدید

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ما خدا نیستیم که به هر سوالی بتونیم جواب بدیم، شما بپرسید اگر کمکی از دستمون بر بیاد دریغ نمی کنیم.
      فقط اگر سوالتون "کتاب چی بخونم" هست لطفاً نپرسید و در انجمن جستجو کنید.

موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن