خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 92
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط edisonha نمایش پست ها
      شانسم نداریم.تا 8 سال پیش سوال میدادن کدام گلبول سفید هیستامین ترشح میکنه و داوطلب کم بود.الان که هم سوالا رو سخت کردن و هم داوطلب زیاد و ظرفیت کم
      البته به همون نسبت امکانات هم کم تربود رشته ریاضی هم پرمتقاضی طرف میومدباریاضی فیزیک20درصدپزشکی قبول میشدالآن ریاضی فیزیک زیرهزارابالا50رفته

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      من به شدت با شما مخالفم ....
      چون باورم اینه که کنکور سخت نیست ...خیلی ساده است... اما اینکه چرا ی سری ی کلی میخونن اما قبول نمیشن مشکل از خودشونه...نمیگم سیستم آموزشی خوبه یا همه چی عالیه و همه ی تقصیر ها بر عهده ی دانش آموزه نه...شما میگین زیست سخته باشه آقا زیست سخته اما دیگه سوالاش از فضا نمیاد که ...کتاب درسیه...
      اگه زیست سخت بود پس چجوری رتبه 1 کنکور سراسری که از رشته ریاضی بوده واحتمالا هیچ چیزی از زیست نمی دونسته تونسته قبول شه؟؟؟؟؟؟؟؟
      میگین این ظلمه که بچه های ریاضی تغییر رشته بدن بیان تجربی...قبول دارم این نهایت بی عدالتی و ظلمه..اما نه به بچه های تجربی به ریاضی ها ...به دنیای ریاضی...
      این برای ی کسی که ریاضی خونده خیلی سخته که بخواد تغییر رشته بده...بچه های تجربی نهایت کاری که باید بکنن اینه که زیست را حفظ نکن ...بفهمنش...
      اما اون کسی که 3 سال ریاضی خونده درس هایی مثل جبر و گسسته و هندسه و... را خونده...این ها همش باید فهمیده بشه و ترکیب بشه...
      حالا شما قضاوت کنین کنکور تجربی سخت تره یا ریاضی...
      شما 1000 تا بهونه میارین ...زیست سخته...ریاضی سخته.....تو دنیا چه کاری ساده اس؟؟؟؟؟؟؟؟
      شما ها که تجربی خوندین دیگه میدونین که آب خوردن هم خیلی سخته....
      حالا میخواین چیکار کنین تا ابد میخواین بشینین و بگین زیست سخته یا ریاضی ها حق ما را میخورن(در حالی که همه میدونیم این بی عدالتی فقط گردن بچه های ریاضی راگرفته و تا حدودی انسانی)
      کنکور 95 با همه ی خوبی ها وبدی هاش گذشته ...بی خیال شین ... هنوز زمان دارین بجای بحث های بیهوده بلند شین وتلاش کنین ...

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز خودتونو درگیر حواشی نکنید،در هر شرایطی باید نهایت تلاس خودتونو بکنید،حالا چه بچه های ریاضی بیان تجربی چه دانشجوا بیان یا هر چیز دیگه ای دلیل نمیشه که کم بیارید باید زور خودتونو بزنید.
      من نمیگم آسونه ولی خوب یه واقعیته که تو این زمان ایجاد شده و باید باش کنار اومد.
      تلاش...
      توکل...
      نتیجه.http://forum.konkur.in/images/smilie...20%2883%29.gif

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha.. نمایش پست ها
      سلام
      من به شدت با شما مخالفم ....
      چون باورم اینه که کنکور سخت نیست ...خیلی ساده است... اما اینکه چرا ی سری ی کلی میخونن اما قبول نمیشن مشکل از خودشونه...نمیگم سیستم آموزشی خوبه یا همه چی عالیه و همه ی تقصیر ها بر عهده ی دانش آموزه نه...شما میگین زیست سخته باشه آقا زیست سخته اما دیگه سوالاش از فضا نمیاد که ...کتاب درسیه...
      اگه زیست سخت بود پس چجوری رتبه 1 کنکور سراسری که از رشته ریاضی بوده واحتمالا هیچ چیزی از زیست نمی دونسته تونسته قبول شه؟؟؟؟؟؟؟؟
      میگین این ظلمه که بچه های ریاضی تغییر رشته بدن بیان تجربی...قبول دارم این نهایت بی عدالتی و ظلمه..اما نه به بچه های تجربی به ریاضی ها ...به دنیای ریاضی...
      این برای ی کسی که ریاضی خونده خیلی سخته که بخواد تغییر رشته بده...بچه های تجربی نهایت کاری که باید بکنن اینه که زیست را حفظ نکن ...بفهمنش...
      اما اون کسی که 3 سال ریاضی خونده درس هایی مثل جبر و گسسته و هندسه و... را خونده...این ها همش باید فهمیده بشه و ترکیب بشه...
      حالا شما قضاوت کنین کنکور تجربی سخت تره یا ریاضی...
      شما 1000 تا بهونه میارین ...زیست سخته...ریاضی سخته.....تو دنیا چه کاری ساده اس؟؟؟؟؟؟؟؟
      شما ها که تجربی خوندین دیگه میدونین که آب خوردن هم خیلی سخته....
      حالا میخواین چیکار کنین تا ابد میخواین بشینین و بگین زیست سخته یا ریاضی ها حق ما را میخورن(در حالی که همه میدونیم این بی عدالتی فقط گردن بچه های ریاضی راگرفته و تا حدودی انسانی)
      کنکور 95 با همه ی خوبی ها وبدی هاش گذشته ...بی خیال شین ... هنوز زمان دارین بجای بحث های بیهوده بلند شین وتلاش کنین ...
      رتبه یک ریاضی گفته بود80درصدوقتشوصرف زیست کرده ....

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      رتبه یک ریاضی گفته بود80درصدوقتشوصرف زیست کرده ....
      بله 80 % وقتش را صرف زیست کرده درسی که آخرین بار7 سال پیش خونده...
      اما موقعی که شما کنکور میدین (بچه های تجربی) کدوم درس براتون چدیده؟؟؟؟؟؟؟

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      الآن واقعاتوهمین انجمن به عنوان یه جامعه آماری کلی بودن که یه تایپیک هم زده بودن به اسم فارغ التحصیلای لیسانس مشتاق پزشکی ولی یک کدومشون نیومدیه کارنامه بذاره بگه قبول شده پس فک نکنین شرایط برااوناآسونه رقیبای اصلی همین دانش آموزاوتیزهوشانی هاهستن پس بیخودنیازی نیست برین شکایت کنین

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بله 80 % وقتش را صرف زیست کرده درسی که آخرین بار7 سال پیش خونده...
      اما موقعی که شما کنکور میدین (بچه های تجربی) کدوم درس براتون چدیده؟؟؟؟؟؟؟
      منم تغییررشته ایم امسال کنکورریاضی دادم ولی پیام نورزدم که سال بعدتجربی بدمزیست برام خیلی جدیده

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم تغییررشته ایم امسال کنکورریاضی دادم ولی پیام نورزدم که سال بعدتجربی بدمزیست برام خیلی جدیده
      خوشگل من بچه های تجربی را گفتم که بهونه ای ندارن

حالا شما واسه چی تغییر رشته دادی؟؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بسیار بسیار زیبا نگاشته شده بود
      از مجموع این اتفاقات پیش بینی میکنم که 96 علاوه براینکه سوالات چالشی خواهد بود .دقیقا همین اتفاقات تراز و رتبه کل امسال (کاهش ارزش درصد ها)به طور فجیع تری تکرار خواهد شد
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

10. Top | #25
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خوشگل من بچه های تجربی را گفتم که بهونه ای ندارن

حالا شما واسه چی تغییر رشته دادی؟؟؟؟
      بازارکار

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الآن واقعاتوهمین انجمن به عنوان یه جامعه آماری کلی بودن که یه تایپیک هم زده بودن به اسم فارغ التحصیلای لیسانس مشتاق پزشکی ولی یک کدومشون نیومدیه کارنامه بذاره بگه قبول شده پس فک نکنین شرایط برااوناآسونه رقیبای اصلی همین دانش آموزاوتیزهوشانی هاهستن پس بیخودنیازی نیست برین شکایت کنین
      بسیار بیشتر از اونچه فک کنی برای فارغ التحصیلان سخته
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

12. Top | #27
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دیگه اینقدرازین تایپیکانزنین وتجربی هاروتحریک نکنین سال دیگه طراح های کنکورزیست وشیمی احتمالاخیلی سخت میدن ریاضی وفیزیک آسون تااقدام تغییررشته ای ها روخنثی کنه مطمئن باشین پس نیازی به نگرانی نیست

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      بسیار بسیار زیبا نگاشته شده بود
      از مجموع این اتفاقات پیش بینی میکنم که 96 علاوه براینکه سوالات چالشی خواهد بود .دقیقا همین اتفاقات تراز و رتبه کل امسال (کاهش ارزش درصد ها)به طور فجیع تری تکرار خواهد شد
      شما از کجا میدونی؟

خدانکنه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تنها چیزی که برای هر کنکوری مشخصه اینه که هرقدری که تلاش کنی نتیجشو میبینی
      متن بالا هم تقریبا درست میگه
      این بحث دی وی دی ها و برنامه های انگیزشی خیلی خانواده ها رو امیدوار میکنه و خیلی جو بدی ایجاد میکنه
      از همین الان هم این برنامه ها شروع شدن متاسفانه

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ho3einu نمایش پست ها
      تنها چیزی که برای هر کنکوری مشخصه اینه که هرقدری که تلاش کنی نتیجشو میبینی
      متن بالا هم تقریبا درست میگه
      این بحث دی وی دی ها و برنامه های انگیزشی خیلی خانواده ها رو امیدوار میکنه و خیلی جو بدی ایجاد میکنه
      از همین الان هم این برنامه ها شروع شدن متاسفانه
      دیگه بیشترداوطلبازرنگ شدن اینقدراینترنت وتلگرام پررنگ شده که بایه سرچ میشه فهمیدبه دردنمیخورن

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن