خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مهندسي نفت (كمممممممك)

سلام
      مهندسي نفت بازار كارش چطوره؟!؟من از هركي پرسيدم ميگ نفت بازار كار نداره؟!دوره ي مهندسي نفت هم تموم شد؟!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      سلام
      مهندسي نفت بازار كارش چطوره؟!؟من از هركي پرسيدم ميگ نفت بازار كار نداره؟!دوره ي مهندسي نفت هم تموم شد؟!!

وزارت نفت گفته کلی نیروی مازادداره هموناهم اخراج نکنه خیلی کاره چه برسه اینکه استخدامی داشته باشه جدیداهم که بعدبرجام متخصصای خارجی رومیاره که واردترن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      وزارت نفت گفته کلی نیروی مازادداره هموناهم اخراج نکنه خیلی کاره چه برسه اینکه استخدامی داشته باشه جدیداهم که بعدبرجام متخصصای خارجی رومیاره که واردترن
      والا من بين مهندسي نفت و كامپيوتر موندم؟!؟وقتي دارم كامنت ها رو ميخونم هيچ كي از نفت تعريف نكرده

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina a نمایش پست ها
      والا من بين مهندسي نفت و كامپيوتر موندم؟!؟وقتي دارم كامنت ها رو ميخونم هيچ كي از نفت تعريف نكرده

آقاتواین دوره به فکراستخدام نباش تازه همین چن وقت پیش که مجلس قبلی تموم شدنماینده های کمیسیون انرژی که رای نیووردن همینجوری تووزارت نفت استخدام کردن ولی دانشجوهای دانشگاه صنعت نفت بیشترشون استخدام نکردن استخدام پارتی میطلبه منم یه زمانی رشتم ریاضی بودمیخواستم مهندسی نفت برم پشیمون شدم واومدم تجربی .. رشتت که زدی تجربی! همون بخون والللللللللا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن