خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دوستانی که یک سال مهلت نظام وظیفتون تموم میشه؛ دفترچه رو ارسال کنید.

تمام دوستانی که خرداد یا شهریور 94 پیش دانشگاهی رو تموم کردن تا 31 شهریور امسال مهلت دارن یا معافیت تحصیلی اخذ کنن یا دفترچه رو بفرستن. منظور از ارسال دفترچه هم مراجعه به دفتر پلیش+10 نیست بلکه دریافت تاییدیه پلیس+10 هست که مستلزم تکمیل تمام مدارک ( شامل اراعه مدرک تحصیلی و اراعه برگ معاینه و واکسن) هست.
      از طرفی مطلع هستین که امسال نتایج دیر اعلام میشه (باتوجه به دو هفته دیرتر برگزار شدن کنکور طبیعی هست) و ممکنه حتی در اون 31 شهریور هم اعلام نکنن (به اینا اعتمادی نیست خب)
      در ضمن پروسه اخذ معافیت تحصیلی هم ملاکش قبولی در دانشگاه نیست بلکه مراجعه به دانشگاه و دریافت برگه درخواست معافیت تحصیلی دارای مهر معاونت آموزشی هست.
      با توجه به فاصله احتمالی بین اتمام مهلت ارسال دفترچه و درخواست معافیت تحصیلی، ممکنه معافیت تحصیلی بهتون تعلق نگیره و درگیر مشکلات اداری زیادی بشین شایدم اصلا اجازه تحصیل بهتون داده نشه (احتمالش کمه ولی نباید نادیده گرفت) بهتره برای جلوگیری از مشکلات احتمالی؛ از الان دفترچه خدمت رو ارسال کنین تا با داشتن دفترچه آماده به خدمت هیچ مانعی برای ادامه تحصیل شما وجود نداشته باشه.

سوالات احتمالی:

آیا کسی دفترچه خدمت رو بفرسته باید بره خدمت و نمیتونه بره دانشگاه؟؟؟ نخیر اصلا. شما الان دفترچه بفرستین حداقل برای 3-4 ماه بعد اعزامتون میافته و در این مدت هم که معافیت تحصیلی اخذ کردین.
      ارسال دفترچه اعزام به خدمت دردسر داره؟ نخیر؛ فقط کپی مدرک پیش دانشگاهی یا گواهی موقتش رو به پلیس+10 خواهید داد به همراه اصل کارت ملی. 800تومن هزینه سریال دفترچه به پلیس+10 پرداخت خواهید کرد و 22 هزار تومن هزینه معایته به پزشک( بعضی شهرها 11 هزار تومن) واکسیناسیون هم رایگان هست و درد هم نداره.

شاید بگین که الکی چرا دفترچه ارسال کنم در حالی که احتمالش زیاده که حتی بعد از 31 شهریور هم بهم معافیت تحصیلی بدن؟؟ ولی باور کنین این کار کاملا عاقلانه هست چون من با مسئولین نظام وظیفه سروکله زدم میدونم که مراجعه به اونجا خیلی دردسر داره و همش جواب سر بالا میدن و افسرهای نظام وظیفه اکثرا روی معافیت پزشکی و احضار و اعزام و ... تمرکز دارن و از قوانین تحصیلی به خوبی مطلع نیستن و در کل خیلی مصیبت هست مراجعه به اونججا برای امور تحصیلی. اگه اوایل مهر مراجعه کنین و به تاریخ درخواست معافیت و چند روز سپری شدن از مهلتتون گیر بدن وارد مصیبتی خواهید شد که ممکنه اشکتون رو دربیاره. بهتره برای جلوگیری از این مساله برین و دفترچه رو ارسال کنین. در ضمن اگه فردا دانشگاهتون رو تموم کردین و خواستین برین خدمت دیگه نیازی به انجام واکسیناسیون مجدد نخواهید داشت

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تا 13 مهر مهلت دارم من کی بفرستم دفترچه؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHMAD نمایش پست ها
      من تا 13 مهر مهلت دارم من کی بفرستم دفترچه؟
      چطور تا سیزده مهر مهلت دارین؟ مگه پیش دانشگاهی رو کی تموم کردین؟
      البته اگه دانشجوی اصنرافی باشین ممکنه این تاریخی که فرمودین درست باشه. اگه تا سیزده مهر مهلت داشته باشین نیازی به این کار ها نیست نهایتا امسال 7-8 مهر همه معافیت رو بگیرن.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      داداش من رو برگه ای که بهم دادن نوشته معافیتم بهمن امسال تممومم میشه . پس اون نوشته رو برگه چیه ؟؟؟؟؟؟
      و خدایی که در این نزدیکی ...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

چطور تا سیزده مهر مهلت دارین؟ مگه پیش دانشگاهی رو کی تموم کردین؟
      البته اگه دانشجوی اصنرافی باشین ممکنه این تاریخی که فرمودین درست باشه. اگه تا سیزده مهر مهلت داشته باشین نیازی به این کار ها نیست نهایتا امسال 7-8 مهر همه معافیت رو بگیرن.
      آره انصرافی هستم .اگه نیم سال دوم قبول شم باید دفترچه بفرستم ؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر علی اسدی نمایش پست ها
      داداش من رو برگه ای که بهم دادن نوشته معافیتم بهمن امسال تممومم میشه . پس اون نوشته رو برگه چیه ؟؟؟؟؟؟
      اون برگه دیگه معتبر نیست. شما وقتی درس نمیخونی دیگه معافیت تحصیلی نداری. از روزی که پیش دانشگاهی تموم شد دیگه معافیت تحصیلیت هم تموم شده و مهلت یک ساله برای ارسال دفترچه آغاز شده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHMAD نمایش پست ها
      آره انصرافی هستم .اگه نیم سال دوم قبول شم باید دفترچه بفرستم ؟
      نیمسال دوم هم همون مهرماه ثبت نام میکنن.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      یعنی اعتبار نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عجب .
      الان من امسال تازه پیش دانشگاهی رو تموم کردم یعنی 95 میخوام 96 کنکور بدم یعنی تا 31 شهریور 96 فرصت دارم دیگه درست میگم ؟؟؟؟
      و خدایی که در این نزدیکی ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر علی اسدی نمایش پست ها
      یعنی اعتبار نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عجب .
      الان من امسال تازه پیش دانشگاهی رو تموم کردم یعنی 95 میخوام 96 کنکور بدم یعنی تا 31 شهریور 96 فرصت دارم دیگه درست میگم ؟؟؟؟
      بله درسته. شما فعلا نیازی به ارسال دفترچه ندارین

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      تمام دوستانی که خرداد یا شهریور 94 پیش دانشگاهی رو تموم کردن تا 31 شهریور امسال مهلت دارن یا معافیت تحصیلی اخذ کنن یا دفترچه رو بفرستن. منظور از ارسال دفترچه هم مراجعه به دفتر پلیش+10 نیست بلکه دریافت تاییدیه پلیس+10 هست که مستلزم تکمیل تمام مدارک ( شامل اراعه مدرک تحصیلی و اراعه برگ معاینه و واکسن) هست.
      از طرفی مطلع هستین که امسال نتایج دیر اعلام میشه (باتوجه به دو هفته دیرتر برگزار شدن کنکور طبیعی هست) و ممکنه حتی در اون 31 شهریور هم اعلام نکنن (به اینا اعتمادی نیست خب)
      در ضمن پروسه اخذ معافیت تحصیلی هم ملاکش قبولی در دانشگاه نیست بلکه مراجعه به دانشگاه و دریافت برگه درخواست معافیت تحصیلی دارای مهر معاونت آموزشی هست.
      با توجه به فاصله احتمالی بین اتمام مهلت ارسال دفترچه و درخواست معافیت تحصیلی، ممکنه معافیت تحصیلی بهتون تعلق نگیره و درگیر مشکلات اداری زیادی بشین شایدم اصلا اجازه تحصیل بهتون داده نشه (احتمالش کمه ولی نباید نادیده گرفت) بهتره برای جلوگیری از مشکلات احتمالی؛ از الان دفترچه خدمت رو ارسال کنین تا با داشتن دفترچه آماده به خدمت هیچ مانعی برای ادامه تحصیل شما وجود نداشته باشه.

سوالات احتمالی:

آیا کسی دفترچه خدمت رو بفرسته باید بره خدمت و نمیتونه بره دانشگاه؟؟؟ نخیر اصلا. شما الان دفترچه بفرستین حداقل برای 3-4 ماه بعد اعزامتون میافته و در این مدت هم که معافیت تحصیلی اخذ کردین.
      ارسال دفترچه اعزام به خدمت دردسر داره؟ نخیر؛ فقط کپی مدرک پیش دانشگاهی یا گواهی موقتش رو به پلیس+10 خواهید داد به همراه اصل کارت ملی. 800تومن هزینه سریال دفترچه به پلیس+10 پرداخت خواهید کرد و 22 هزار تومن هزینه معایته به پزشک( بعضی شهرها 11 هزار تومن) واکسیناسیون هم رایگان هست و درد هم نداره.

شاید بگین که الکی چرا دفترچه ارسال کنم در حالی که احتمالش زیاده که حتی بعد از 31 شهریور هم بهم معافیت تحصیلی بدن؟؟ ولی باور کنین این کار کاملا عاقلانه هست چون من با مسئولین نظام وظیفه سروکله زدم میدونم که مراجعه به اونجا خیلی دردسر داره و همش جواب سر بالا میدن و افسرهای نظام وظیفه اکثرا روی معافیت پزشکی و احضار و اعزام و ... تمرکز دارن و از قوانین تحصیلی به خوبی مطلع نیستن و در کل خیلی مصیبت هست مراجعه به اونججا برای امور تحصیلی. اگه اوایل مهر مراجعه کنین و به تاریخ درخواست معافیت و چند روز سپری شدن از مهلتتون گیر بدن وارد مصیبتی خواهید شد که ممکنه اشکتون رو دربیاره. بهتره برای جلوگیری از این مساله برین و دفترچه رو ارسال کنین. در ضمن اگه فردا دانشگاهتون رو تموم کردین و خواستین برین خدمت دیگه نیازی به انجام واکسیناسیون مجدد نخواهید داشت
      توسایت نظام وظیفه زده قبولی درآزمون سراسری رشته های باآزمون به منزله پذیرش قطعی تودانشگاهه یعنی غیبت نمیخوری خیلی هاهم فک نکنم چنین کاری بکنن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من ۳۰ مرداد معافیتم تموم شد الان یه بدون ازمون انتخاب رشته کردم برم پیام نور معافیت تحصیلی بگیرم تکلیفم چیه؟؟؟خوب برای ارسال دفترچه چندین ماه وقت میدن بعدش غیبت میخوره دیگه....
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      @khaan
      شما از کجا اینقدر مطمئن حرف میزنین؟؟آخه من هم از پیام نور هم از نظام وظیفه سوال کردم اونا هم گفتن شما هر تاریخی که ثبت نام دانشگاه انجام بدین به تاریخ 1 مهر بهتون برگه معافیت داده میشه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خب واسه همه ی پشت کنکوریا اونطوری هست
      پس شاید خودشون یه تبصره ای باید رد کنن واسه این ! البت ایران کشور عجیبیه..ممکنه فردا بیان در خونه بگن بیا بریم سربازیم عزیزم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NAVID_DH نمایش پست ها
      @khaan
      شما از کجا اینقدر مطمئن حرف میزنین؟؟آخه من هم از پیام نور هم از نظام وظیفه سوال کردم اونا هم گفتن شما هر تاریخی که ثبت نام دانشگاه انجام بدین به تاریخ 1 مهر بهتون برگه معافیت داده میشه
      به منم همچین چیزی گفتن...
      اقای خان یه توضیحی بدین بی زحمت

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      توسایت نظام وظیفه زده قبولی درآزمون سراسری رشته های باآزمون به منزله پذیرش قطعی تودانشگاهه یعنی غیبت نمیخوری خیلی هاهم فک نکنم چنین کاری بکنن
      در مورد ترخیص از خدمت هست این مساله نه در مورد اخذ معافیت تحصیلی.
      در ضمن بخشنامه ها و دستورالعمل های داخلیشون ملاکشون قرار میگیره نه سایتشون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن