خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 60
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

به گفته گاج تخفیف 30 درصدی فقط تا امشب هست

میدونم میدونم خیلی هامون این خبر رو شنیدیم.اما امروز در یک تایپیک دیدم یکی از بچه ها از این خبر اطلاعی نداشت. خب ناراحت شدم آخه با این قیمت های نجومی باید قدر تخفیفها رو بدونیم.من دیروز با گاج تماس گرفتم گفتند فقط 5 شنبه +جمعه هست .دلیلش رو هم دوباره میگم به خاطر تولد 15 سالگی انتشارات گاج هست(خرس گنده خجالت نمیکشه تولد میگیره؟) این که شنبه و ....هم باشه با وجودیکه گفتند نیست اما شاید باشه ولی ریسکه.
      موقع خرید کتابها حتما به تاریخ چاپشون دقت کنید مثلا دین و زندگی میکرو چاپ 95 هست ولی پاسخش رو نخرید چون چاپ 94 هست .گفته اند 95اش به زودی چاپ میشه.حیف که برخی کتابهای مهم گاج چاپ 95 شون آماده نیست.

مهلت تخفیف تمام شد.به امید اینکه هفته بعد ، تولد انتشارات الگو باشد و همین طور الی آخر...
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

ویرایش توسط last shot : 13 شهریور 1395 در ساعت 16:48

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      میدونم میدونم خیلی هامون این خبر رو شنیدیم.اما امروز در یک تایپیک دیدم یکی از بچه ها از این خبر اطلاعی نداشت. خب ناراحت شدم آخه با این قیمت های نجومی باید قدر تخفیفها رو بدونیم.من دیروز با گاج تماس گرفتم گفتند فقط 5 شنبه +جمعه هست .دلیلش رو هم دوباره میگم به خاطر تولد 15 سالگی انتشارات گاج هست(خرس گنده خجالت نمیکشه تولد میگیره؟) این که شنبه و ....هم باشه با وجودیکه گفتند نیست اما شاید باشه ولی ریسکه.
      موقع خرید کتابها حتما به تاریخ چاپشون دقت کنید مثلا دین و زندگی میکرو چاپ 95 هست ولی پاسخش رو نخرید چون چاپ 94 هست .گفته اند 95اش به زودی چاپ میشه.حیف که برخی کتابهای مهم گاج چاپ 95 شون آماده نیست.
      مرسی بابت اطلاع رسانی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moazami نمایش پست ها
      مرسی بابت اطلاع رسانی
      دمت گرم نمیدونستم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      ممنون منم خبر نداشتم الان سه تا سفارش دادم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امیدوارم کسانیکه گاج لازم دارند امروز یکسر بیان انجمن از خبر آگاه بشن.کاشکی دیروز تایپیک زده بودم.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها هزینه پستش چقدره آیا بصرفست

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برا ادبیات کدوم کتاب های گاج بگیرم؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط radinn نمایش پست ها
      بچه ها هزینه پستش چقدره آیا بصرفست
      اینقدر کتابای گاج گرونه که با این تخفیف کاملا به صرفه هست.بستگی داره کجا زندگی میکنید چون برخلاف پارسال هزینه پست دیگه برای همه یکسان نیست.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از لطفت برای اهواز واسه یکی از آشناهام میخوام

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alisam نمایش پست ها
      سلام برا ادبیات کدوم کتاب های گاج بگیرم؟
      اگر منظورتون تست هست(و کمی درسنامه)ادبیات موضوعی.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط radinn نمایش پست ها
      مرسی از لطفت برای اهواز واسه یکی از آشناهام میخوام
      نگران نباشید زیاد نمیشه.من از چند تا کتابی که میخواستم فقط یکیش چاپ 95 شده بود و بقیه هنوز نه.همون یکی رو سفارش دادم و با وجود هزینه پست سود کردم.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از لطفتون

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دینی گاج چاپ 93 برای کنکور 94 رو دارم بنظرتون لازمه جدیدش رو بگیرم یا فقط در حد اضافه شدن سوالات کنکور تغییرات داشته؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها
      من دینی گاج چاپ 93 برای کنکور 94 رو دارم بنظرتون لازمه جدیدش رو بگیرم یا فقط در حد اضافه شدن سوالات کنکور تغییرات داشته؟
      شما در سایت گاج بروید به قسمت میکرو دین و زندگی (هم خودش و هم پاسخنامه اش)در قسمت نظرات که پایین صفحه قرار گرفته خیلی از بچه ها سوالی مشابه شما پرسیدند و جواب گرفتند.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها
      من که قبلا پرس و جو کردم گفتن از 92 ب بعد تفاوت چشم گیری نداشته.
      حتی بعضی میگفتن چاپ سال نودم کارو را میندازه!

تلاش...
      توکل...
      نتیجه.http://forum.konkur.in/images/smilie...20%2883%29.gif

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن