خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کار تمام شد!!!!!!!!!!!!!

سلام اقای دکتر افشار

من انتخاب های خودم رو به صورت 71رشته روزانه 17 رشته شبانه 2رشته کاردانی 3رشته پیام نور
      حالا اینا رو بر اساس ظرفیت بیشتر مرد و با انتخاب های گزینه 2 سنجش وحدود 10رشته بهتر از رتبه من انتخاب کردم .
      حالا سوال من اینه که من این ها رو براساس مهم بودن رشته مرتب کنم یعنی علاقه بیشتر یا براساس ظرفیت بیشتر رشته حالا چیکار کنم؟ چطوری بچینم؟

راستی من میتونم از طریق ایمیل ترتیب انتخاب هام رو به شما نشان دهم فقط تائید کنید من تنظیم کنم شما تائید کنید ( لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا )

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fardad2105 نمایش پست ها
      سلام اقای دکتر افشار

من انتخاب های خودم رو به صورت 71رشته روزانه 17 رشته شبانه 2رشته کاردانی 3رشته پیام نور
      حالا اینا رو بر اساس ظرفیت بیشتر مرد و با انتخاب های گزینه 2 سنجش وحدود 10رشته بهتر از رتبه من انتخاب کردم .
      حالا سوال من اینه که من این ها رو براساس مهم بودن رشته مرتب کنم یعنی علاقه بیشتر یا براساس ظرفیت بیشتر رشته حالا چیکار کنم؟ چطوری بچینم؟

راستی من میتونم از طریق ایمیل ترتیب انتخاب هام رو به شما نشان دهم فقط تائید کنید من تنظیم کنم شما تائید کنید ( لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا )

سلام . کارتون خوب بوده . بر اساس اولویت برای خودت و مرغوبیت رشته بچین . رشته بهتر بالاتر . در اینکه شما کدوم رشته رو مناسب تر میدونید میتونه حتی ظرفیت پذیرش و level رشته و بازار کار و مسافت و مدل پذیرش رشته ( روزانه و شبانه و ... ) موثر باشه . انتخابی که مثلا دهم هست باید براتون از یادزدهم مهم تر باشه و همین طور تا پایین . میتونید بفرستین alirezaael@gmail.com

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن