خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24

موضوع: تحریم گاج

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      روش جالبیه
      روی کتاب 40 درصد میندازی بعد میای 20-30 درصد تخفیف میدی ملت از ذوق میمیرن و هجوم میبرن برای خرید تا فرصتو از دست ندن...
      انصافا روش جالبیه
      خودشونم میدونن هرچقدرم گرون کنن بازم کنکوری محترم مجبوره بخره.
      کی به کیه اصلا...
      زندگی یه مجموعه منظم از بی نظمی هاست....
      یه مجموعه معقول از بی عقلی ها....

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تنها راه تحریمش خرید کتابای سالای پیش هستش من خودم اولیش رو خریدم زیست جامع چاپ 94 16 تومن

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix8 نمایش پست ها
      روش جالبیه
      روی کتاب 40 درصد میندازی بعد میای 20-30 درصد تخفیف میدی ملت از ذوق میمیرن و هجوم میبرن برای خرید تا فرصتو از دست ندن...
      انصافا روش جالبیه
      خودشونم میدونن هرچقدرم گرون کنن بازم کنکوری محترم مجبوره بخره.
      کی به کیه اصلا...
      دوست عزیز دید خودتونو وسیع کنید.
      اینکه گرون شده و از اون طرف تخفیف خورده لزوما ربطی به هم ندارن.

به هر حال قیمت ها طوری انتخاب میشه که این درصد سود همیشه ثابته. مثلا کتاب 10 تومان باشه 50% سوده، بشه 12 تومان باز همون 50% سوده. کاری نداریم یه کتاب معروف میشه میخوان سود بیشتری بگیرن.

تخفیف الان به این علته که بهترین عامل جذب خریدار در تمام دنبا همین تخفیفه. مگه اپل برنامه منظمی برای تخفیف نداره؟
      از طرف دیگه الان فصل خرید کتابه به جرات میگم 50% فروش کل سال نشرها توی همین دو ماه شهریور و مهر است. خب چی بهتر از اینکه یه تخفیف بزنن و جذب کنن و از بقیه نشرها جلو بیفتن؟

و نکته اصلی: وقتی خود انتشارات مستقیم کتاب میفروشه، سودش چند برابره. مثلا گاج همین کتابو داره به نمایندگی بین 40 تا 50% تخفیف میشه. یعنی سودش توی 50% قیمت کتابه که خب خیلی کم میشه. حالا خودش بیاد با 20% تخفیف مستقیم بفروشه داره از قیمت کتاب 30% بیشتر سود خالص نصیب خودش میکنه. این نکته اصلیه که همه نشرها دارن میرن دنبالش با این تخفیفاتی که میزنن

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pars نمایش پست ها
      این مسخره بازی رو بزارید کنار که فقط خودتونو تحریم کردید نه گاج رو
      گاج یه انتشارات موفق و بسیار با کیفیته. مثل الگو نیست که الکی قیمت هاش بالا باشی و کاغذ و محتواش بی کیفیت باشه.
      یه کتاب تاریخ ادبیات الگو 19 تومان واقعا ارزش داره؟؟؟؟ در حالی که داخلش آشغاله آشغاله
      موافقم . من فیزیک الگو رو گرفتم افتضاح بود از نظر صفحه بندی ، تست و مثال ، ترتیب بندی فصل ، جامع نبودن فرمول ها ، حل بد مسئله ها و...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امر دیگه ؟

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هر وقت تحریم شد مارو هم خبر کنین

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milllll نمایش پست ها
      سلام باتوجه به گرونی بی دلیل و غیر عادلانه کتاب های انتشارات گاج از کنکوری های عزیز درخواست دارم از خرید کتاب های گاج خودداری کنن تا جلوی این شیادیو بگیرن اگر هم کتابی از انتشارات گاج خواستن میتونن دست دومشو بخرن بیاین با هم اتحاد داشته باشیم پس
      گاج ممنوع
      نترسین،گاج فروشش رو داره

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گاج مگه چشه ؟!

من به عنوان کسی که 95 کنکور دادم کاملا از گاج راضی هستم و بسیاری از تست هایی که در کنکور درست زدم ( به خصوص در درس دینی و فیزیک ) رو مدیون گاج هستم و به نظرم در کنار خیلی سبز از جمله انتشاراتی هست که مولف هاش حقیقتا زحمتکش هستند و اکثر کتاب های گاج مثل خیلی سبز کاملا ارزش پولی رو که پرداخت می کنیم داره ...

دم گاج گرم که دل بسیاری از دانش آموزان رو در سراسر کشور که از داشتن دبیر تاپ محروم هستند و پول زیاد هم ندارن که میلیون میلیون خرج CD کنن رو شاد کرده .

پ.ن1:فقط از کتاب های ریاضی گاج راضی نبودم و از ریاضی پایه ی خیلی سبز استفاده کردم که کتاب واقعا فوق العاده ای بود و به همه ی کنکوریای ریاضی توصیه اش می کنم .

پ.ن2:این کمپین ها هم متاسفانه تو ایران نمی گیره ...شاخ ترینش تحریم خودروی داخلی بود که توسط یه عده خائن زمین خورد ...
      ﺧﻂﺮﻧﺎﻙﺗﺮﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺑﺸﺮ, اﻧﺴﺎﻧﻲﺳﺖ ﻛﻪ اﻋﺘﻘﺎﺩﺵ ﺯﻳﺎﺩ و ﻓﻬﻤﺶ ﻛﻢ اﺳﺖ!

آنتوان چخوف

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      قبل از زدن تاپیک ابتدا جستجو کنید

تاپیک تکراری

http://forum.konkur.in/thread45006.html

بسته

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن