خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 43

موضوع: فیزیک یحویی

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

فیزیک یحویی

سلام دوستان

من از دی وی دی های حرف اخر برای فیزیک (کامیار) استفاده کردم بدک نبود ولی سطحش برای من پایین من دوست دارم سنگین تر کار کنم و مشکل اصلی این بود که جزوه نداشت ازم وقت زیادی میگیرفت !

بنظر شما یحویی خوبه ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      سلام دوستان

من از دی وی دی های حرف اخر برای فیزیک (کامیار) استفاده کردم بدک نبود ولی سطحش برای من پایین من دوست دارم سنگین تر کار کنم و مشکل اصلی این بود که جزوه نداشت ازم وقت زیادی میگیرفت !

بنظر شما یحویی خوبه ؟
      می خوای سنگین کار کنی فدایی فرد کار کن164جلسس+2جلسه حل کنکور 95اصلا هنو تو بازار ی هم چین محصولی با این تعداد جلسات تولید شده؟جزوه هاشم دانلود کن چون روش تکلیف می ده سر کلاسم صورت تستا رو نمی نویسه تست و می خونه و فقط حلشون و پا تخته می نویسه کتابم 4 جلدیه گاج کار می کنه و رفع اشکال می کنهاگه خواسی دان کنی 480p(کیفیت بالا) دان کن چون کیفیت عالی خیلی حجمش وحشتناکه زیر 480p هم نوشته هایه پا تخته واضح و قابل خوندن نی خیلی جالبه برام با اینکه 480p حجمش یک دهمه 1080p هستش ولی تفاوت کیفیتشون خیلی کمه و به چشم نمی یاد!
      موفق باشی...
      screenshot-84-.jpg
      screenshot-85-.jpg
      screenshot-86-.jpg
      screenshot-87-.jpg
      screenshot-88-.jpg
      screenshot-89-.jpg

ویرایش توسط Nikolai : 24 شهریور 1395 در ساعت 14:24 دلیل: :دی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Devil May Cry نمایش پست ها
      می خوای سنگین کار کنی فدایی فرد کار کن164جلسس+2جلسه حل کنکور 95اصلا هنو تو بازار ی هم چین محصولی با این تعداد جلسات تولید شده؟جزوه هاشم دانلود کن چون روش تکلیف می ده سر کلاسم صورت تستا رو نمی نویسه تست و می خونه و فقط حلشون و پا تخته می نویسه کتابم 4 جلدیه گاج کار می کنه و رفع اشکال می کنهاگه خواسی دان کنی 480p(کیفیت بالا) دان کن چون کیفیت عالی خیلی حجمش وحشتناکه زیر 480 هم نوشته هایه پا تخته واضح و قابل خوندن نی خیلی جالبه برام با اینکه 480 حجمش یک دهمه 360p هستش ولی تفاوت کیفیتشون خیلی کمه و به چشم نمی یاد!
      موفق باشی...
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot (84).jpg
مشاهده: 126
حجم: 95.3 کیلو بایت

نام: Screenshot (85).jpg
حجم: 94.0 کیلو بایت

نام: Screenshot (86).jpg
مشاهده: 125
حجم: 90.2 کیلو بایت

نام: Screenshot (87).jpg
حجم: 92.4 کیلو بایت

نام: Screenshot (88).jpg
حجم: 88.8 کیلو بایت

نام: Screenshot (89).jpg
مشاهده: 120
حجم: 27.8 کیلو بایت

احتمالا فرمتش x265 بوده
      ر.ا=من یکی دو قسمت نگاه کردم اصلا فیلم به درد کسی که پایه قویی داره نمیخوره...دوباره باید بشینی همون نکات ساده رو گوش کنی.
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      احتمالا فرمتش x265 بوده
      ر.ا=من یکی دو قسمت نگاه کردم اصلا فیلم به درد کسی که پایه قویی داره نمیخوره...دوباره باید بشینی همون نکات ساده رو گوش کنی.
      هیچ معلمی نمی یاد از وسطاش تدریس کنه حرفتو قبول دارم منم همیشه تو هر مبحثی اولاش قیافم اینجوریهولی به مرور زمان درس می شه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      می خوای سنگین کار کنی فدایی فرد کار کن164جلسس+2جلسه حل کنکور 95اصلا هنو تو بازار ی هم چین محصولی با این تعداد جلسات تولید شده؟جزوه هاشم دانلود کن چون روش تکلیف می ده سر کلاسم صورت تستا رو نمی نویسه تست و می خونه و فقط حلشون و پا تخته می نویسه کتابم 4 جلدیه گاج کار می کنه و رفع اشکال می کنهاگه خواسی دان کنی 480p(کیفیت بالا) دان کن چون کیفیت عالی خیلی حجمش وحشتناکه زیر 480 هم نوشته هایه پا تخته واضح و قابل خوندن نی خیلی جالبه برام با اینکه 480 حجمش یک دهمه 360p هستش ولی تفاوت کیفیتشون خیلی کمه و به چشم نمی یاد!
      موفق باشی...

نام: Screenshot (84).jpg
حجم: 95.3 کیلو بایت

نام: Screenshot (85).jpg
حجم: 94.0 کیلو بایت

نام: Screenshot (86).jpg
حجم: 90.2 کیلو بایت

نام: Screenshot (87).jpg
حجم: 92.4 کیلو بایت

نام: Screenshot (88).jpg
حجم: 88.8 کیلو بایت

نام: Screenshot (89).jpg
مشاهده: 120
حجم: 27.8 کیلو بایت

الا نه دوس دارم جزوه خوب داشته باشه و یک استدیو خوب !
      ولی گزینه دومم الا هست اگه نشد !
      چون من سر ریاضی و فیزیک میخوام خیلی وقت بزارم !

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الا نه دوس دارم جزوه خوب داشته باشه و یک استدیو خوب !
      ولی گزینه دومم الا هست اگه نشد !
      چون من سر ریاضی و فیزیک میخوام خیلی وقت بزارم !
      الان تنها مشکل آلا برای من نویزه صداشه! باور کن الان همه موسسات جدیدا زدن تو کار این که ضبطاشون مث کلاس شه!
      داداش من این موسسات همشون دزدن چ آفبا چ حرف آخر چ ونوس کلی پول می دین بهشون بعد نگا می کنین که ضبط کاراشون مال چندین سال پیشه!!!!!!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      الان تنها مشکل آلا برای من نویزه صداشه! باور کن الان همه موسسات جدیدا زدن تو کار این که ضبطاشون مث کلاس شه!
      داداش من این موسسات همشون دزدن چ آفبا چ حرف آخر چ ونوس کلی پول می دین بهشون بعد نگا می کنین که ضبط کاراشون مال چندین سال پیشه!!!!!!

ولی فلن هزینه برام مهم نیست ! نه مهربان و یحویی پارسال ضبط کردن یعنی 94-95 ! از مهربان خیلی راضیم ای کاش یحویی هم همینجوری باشه !

الا کفیت صدا برداری و تصویر و جو کلاسش اصلا جالب نبود برای من

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ولی فلن هزینه برام مهم نیست ! نه مهربان و یحویی پارسال ضبط کردن یعنی 94-95 ! از مهربان خیلی راضیم ای کاش یحویی هم همینجوری باشه !

الا کفیت صدا برداری و تصویر و جو کلاسش اصلا جالب نبود برای من
      من اصلا کاری ندارم ب هزینه کیفیت و می گم حرف آخر پارسال محصولات ضبط قرون وسطی رو انداخت ب مردم آفبا هم نصف ضبطاشون مال سال قبلشون بود ینی جم بندیاشون و کرده بودن جامع به ملت مینداختن!برو ادبیات عبدالمحمدی رایان رو ببین مث آلا شاگرد آوردن سر کلاس ک فیلم یکنواخت و کسل کننده نشه من با این ک رشتم تجربی ولی چن تا از کلیپایه مهربان و دیدم کارش واقعا درسته ولی این باعث نمی شه همه محصولات ونوس مث دیفرانسیلش باشه من یکی اصلا با یحیوی حال نمی کنم فقط تو کادرشون مهربان و اناری و آرام فر و قبول دارم ببین اگه می خوای بخری از موسسه ای استفاده کن ک کارشو تازه شرو کرده باشه و فیلماشو تازه ضبط کرده باشه مث رایان سابقه معلماشونم خودت درار...
      ببین من اکثر موسسه ها رو می شناسم تو شهر خودمون سراغ دارم جایی رو ک هر موسسه ای ک بخوای همشو برات 20 هزار تومن می ریزه رو هارد مطمعن باش اگه آلا کیفیتش بالا تر از بقیه نبود به خاطر رایگان بودنش انتخابش نمی کردم به نظر من هم از لحاظ معلم هم از لحاظ تعداد جلسات و بررسی کردن موضوعات آلا بهتره دیگه خود دانی... به من با این حرفا چیزی نمی ماسه قصدم فقط راهنمایی کردنته...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این یارو مجتبی سادات کل تعداد جلساتش 76 جلسه بود

این آدم دقیقا عین لاکپشت درس می داد باورت نمی شه چقد مطلبو لفتش می داد شعارشم این بود ک همه تستایه کنکور و پیش بینی می کنم دم ب دیقم می گگف از رو نمی رف که
      الان فدایی فرد 164 جلسس هر جلسم چقد مطلب می گه و پرباره برعکس سادات که عین لاکپشت درس می داد

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      این یارو مجتبی سادات کل تعداد جلساتش 76 جلسه بود

این آدم دقیقا عین لاکپشت درس می داد باورت نمی شه چقد مطلبو لفتش می داد شعارشم این بود ک همه تستایه کنکور و پیش بینی می کنم دم ب دیقم می گگف از رو نمی رف که
      الان فدایی فرد 164 جلسس هر جلسم چقد مطلب می گه و پرباره برعکس سادات که عین لاکپشت درس می داد
      من از تدریس کامیار و سادات خوشم نیومد !
      مهربان یحویی پیشنهاد میکنه اخه !
      رایان جزوه میده همراه با دی وی دی ؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      رایان برای فیزیک پکیج نداره....

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من از تدریس کامیار و سادات خوشم نیومد !
      مهربان یحویی پیشنهاد میکنه اخه !
      رایان جزوه میده همراه با دی وی دی ؟
      نه اکثرا چون معلماشون معروفن و کتاب دارن جزوه نمی دن مثلا عبدالمحمدی ادبیاتش از کتابایه خودش(ادبیات الگو) تکلیف می داد یا مثلا ریاضی تجربیش کتاب جامع مهروماه یا تخته سیاه رو معرفی می کردن همون کتابایی که دبیران مولفش بودن!
      خودت بهتر از من می دونی ک پارتی بازی تا چ حدیه اصلا این که یحیوی رو مهربان معرفی کرده نرو سراغش بابا برو تو آپارات سرچ کن ونوس یحیوی برات ویدیو های تدریسش می یاد من دیدم اصلا جالب نبود برام خودت حتما برو نگا کن اگه خوشت اومد بگیر
      من آلا رو با خون دل خوردن ها پیدا کردم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نه اکثرا چون معلماشون معروفن و کتاب دارن جزوه نمی دن مثلا عبدالمحمدی ادبیاتش از کتابایه خودش(ادبیات الگو) تکلیف می داد یا مثلا ریاضی تجربیش کتاب جامع مهروماه یا تخته سیاه رو معرفی می کردن همون کتابایی که دبیران مولفش بودن!
      خودت بهتر از من می دونی ک پارتی بازی تا چ حدیه اصلا این که یحیوی رو مهربان معرفی کرده نرو سراغش بابا برو تو آپارات سرچ کن ونوس یحیوی برات ویدیو های تدریسش می یاد من دیدم اصلا جالب نبود برام خودت حتما برو نگا کن اگه خوشت اومد بگیر
      من آلا رو با خون دل خوردن ها پیدا کردم
      دیدم بد نبود یکم صداش زشته فقط
      این که نشد حرف اینجوری کتاب مهربا ن که از همه سر تر همه بچه های ریاضی کتبای مهربان دارن ولی جزوه هم میده !
      در ضمن من جزوه عبدالکحکدی برای نشر الگو دارم جمع بندی و ارایه و زبان فارسی جزوه داره !

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دیدم بد نبود یکم صداش زشته فقط
      این که نشد حرف اینجوری کتاب مهربا ن که از همه سر تر همه بچه های ریاضی کتبای مهربان دارن ولی جزوه هم میده !
      در ضمن من جزوه عبدالکحکدی برای نشر الگو دارم جمع بندی و ارایه و زبان فارسی جزوه داره !
      جزوه ؟؟؟؟؟؟! عبدالمحمدی!!!!!!فقط کتاب داره برا جمع بندیم ک پرسیدی عبدالمحمدی کتاب موج آزمون به علاوه جمع بندی داره ک خیلی وقته ک داده بیرون(فک کنم عید همین امسال بود) آره می دونم مهربان کتاب داره اونم پرفروش ترین کتاب دیف ولی خب اولین معلمیه ک می بینم هم کتاب داده به بچه ها هم جزوه!ولی من واقعا مهربان و قبول دارم حتی ی نفرم ندیدم ازش ناراضی باشه اصلا کاری به صدایه یحیوی ندارم اون که عنکرالاصواته!چن دف تو برنامه ونوس دیدمش ی دف داش سینماتیک درس می داد ی دف داش آینه و عدسی درس می داد داشت اون تکنیک مزخرفی که به هر قسمت محور آینه ی عددی می دیم بعد از رو اون می فهمیم تصویر جسم کجاس رو درس می داد وقتی می خوای تدریس ی دبیر و بسنجی برو اون مبحثی رو که خیلی خیلی خوب بلدی رو نگا کن ببین طرف چی می گه راحت می فهمی ک چیزی بارش هس یا نه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      جزوه ؟؟؟؟؟؟! عبدالمحمدی!!!!!!فقط کتاب داره برا جمع بندیم ک پرسیدی عبدالمحمدی کتاب موج آزمون به علاوه جمع بندی داره ک خیلی وقته ک داده بیرون(فک کنم عید همین امسال بود) آره می دونم مهربان کتاب داره اونم پرفروش ترین کتاب دیف ولی خب اولین معلمیه ک می بینم هم کتاب داده به بچه ها هم جزوه!ولی من واقعا مهربان و قبول دارم حتی ی نفرم ندیدم ازش ناراضی باشه اصلا کاری به صدایه یحیوی ندارم اون که عنکرالاصواته!چن دف تو برنامه ونوس دیدمش ی دف داش سینماتیک درس می داد ی دف داش آینه و عدسی درس می داد داشت اون تکنیک مزخرفی که به هر قسمت محور آینه ی عددی می دیم بعد از رو اون می فهمیم تصویر جسم کجاس رو درس می داد وقتی می خوای تدریس ی دبیر و بسنجی برو اون مبحثی رو که خیلی خیلی خوب بلدی رو نگا کن ببین طرف چی می گه راحت می فهمی ک چیزی بارش هس یا نه
      چرا همراه با دی وی دی های نشر الگو جزوه هم میداد.

تدریسش نکته محور نیست که [emoji27]

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)