خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

کتاب برای ارایه

سلام بچه ها شما درباره ی کسی که ارایش صفره چه کتابی پیشنهاد میکنید؟؟؟ارایه ی نشرالگو دارم ولی درسنامش اونقدری نیس که بفهمم نمیدونم چون اولشه یاواقعا درسنامه هاش کوتاهن

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اتفاقا درس نامع کوتاه خوبه ک ، راحت میشه تست ها رو زد اکثرشو

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جزوه ی هامون سبطی
      آرایه مهروماه

الگو
      خیلی سبز

اولی مجانی تو سایتشون هست و جزوه ی مقبولی

دومی ی کتاب کوچیک اما قوی و ارزون

سومی و چهارمی رو فقط تعریفشو شنیدم خودم ندیدم

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.r.ch.m.7871 نمایش پست ها
      سلام بچه ها شما درباره ی کسی که ارایش صفره چه کتابی پیشنهاد میکنید؟؟؟ارایه ی نشرالگو دارم ولی درسنامش اونقدری نیس که بفهمم نمیدونم چون اولشه یاواقعا درسنامه هاش کوتاهن
      گاج موضوعی خوبه درسنامه بیشتری داره اما نه زیاددددد.در آرایه هدف تست زیاد باید باشه.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واسه فرد مبتدی فقط لقمه مهر و ماه رنگی و شیک هم هست با اموزش منحصر به فرد الان داداش کوچولو من با این کتاب از من بیشتر تسلط داره رو ارایه ها فقط بعد اینکه تکی خوندی ارایه ها رو ... بعد سعی کن ترکیبی تست بزنی ... راه میفتی .... شجاع باش و برو جلو من که دیگه کنکور رو تموم کردم ولی نمیدونم اخرین کتابچه این لقمه واسه 100 درصد ادبیات چرا نیومد ؟؟؟ همون قرابتش ... خیلی مشتاق بودم اون رو هم ببینم ولی الانم نمیدونم چرا نیومد کلا

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اقا کلا روش مولف الگو خیلی عالی بود واسه نابود کردن تستای ارایه... ارایه ها رو به سه قسمت خوب و بد و زشت تقسیم کرده بود.... خیلی سریع میشه به جواب رسید ... من فیلم هاش رو دان کردم خیلی باحال بود قبل این همش رو تست های ارایه کلی وقتم گرفته میشد منم که ول کن نبودم

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لقمه مهروماه واسه توضیح و الگو واسه پرکاری تستی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از همه

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلطان آرایه صوبت میکنه
      اهم اهم . . . !
      موضوعی گاج:سطح متوسط هم تست و هم درسنامه معمولی
      الگو:تست قوی ولی درسنامه در حد 0
      جزوه عمو هامون:برا هیشکی توصیه نمیشه . پیچونده بیشتر تا اینکه بفهمونه.بیخیالش
      لقمه:درسنامه عاااالی.تست خیلی کم در حد نمونه
      کلک:نام اشنا نیس. اما من عاشقشم ؛)
      پیشنهاد سراشپز برای شما:لقمه برای درسنامه+الگو برای تست
      را میوفتید
      ویرایش توسط Miss.Dr : 11 شهریور 1395 در ساعت 01:08

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منطقی با تستا روبرو شو . تعریف ارایه ها مهمن . ب زور ی کلمه رو استعاره نگیر یا هرچیز دیگه منطقی باش تجزیه تحلیل کن .... لقمه+الگو. میترکونه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصن هرجا درسنامه کم آوردی یا اصن نبود بدون مهروماه لقمه شو زده به نحو احسن . تاریخ ادبیاتش.دیفرانسیلش.هندسه گسسته ش . زبانش.عربیش که حتی از خیلی سبز هم کامل تره شیمی و ....... . ب این کوچیکا اعتماد کن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-020 نمایش پست ها
      واسه فرد مبتدی فقط لقمه مهر و ماه رنگی و شیک هم هست با اموزش منحصر به فرد الان داداش کوچولو من با این کتاب از من بیشتر تسلط داره رو ارایه ها فقط بعد اینکه تکی خوندی ارایه ها رو ... بعد سعی کن ترکیبی تست بزنی ... راه میفتی .... شجاع باش و برو جلو من که دیگه کنکور رو تموم کردم ولی نمیدونم اخرین کتابچه این لقمه واسه 100 درصد ادبیات چرا نیومد ؟؟؟ همون قرابتش ... خیلی مشتاق بودم اون رو هم ببینم ولی الانم نمیدونم چرا نیومد کلا
      تایید میشه.لقمه حرف نداره

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام،الگو ها واقعا مسخرن..واقعا حرف خنده داریه کسی بگه الگو ها رو میتونه کامل بخونه!من آرایه رو از لقمه مهروماه(لقمه آرایه ادبی)میخونم ب صورت درس ب درس هم تستای آرایه رو تو کتاب ادبیات جامع خ سبز میزنم واقعنم راضیم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسنامه ارایه سبطی + همایش سبطی + ارایه خیلی سبز

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا شمارو بخدا انقد کتاب جمع نکنید دور خودتون گیج میشید اصن تهوع میگیرید . هر درس یه کتاب جامع و بدرد بخور کافیه . نهایتش اگ درسی ضعیف بودین یا دی وی دی بگیرین یا یه منبع اموزش در کنار یه منبع تست . مثن فلانی میگه سه تا کتاب واسه شیمی سه میخونم اخرشم موج ازمون و این حرفا . ن ب این چیزا نیست. اصن مگه سازمان سنجش قرار داد نوشته اگ کتاب عربی فلان انتشاراتو بخونی بعد مال یکی دیگه رو بخونی حتتتما موفق میشی ؟؟؟ درسی ک مشکل دارین زیاد واسش کتاب نخرین بیشتر دلزده میشین.اموزش خوب تست خوب والسلام.دیگه اینکه گیر بنی اسراییلی بدی ب ی چیزی و هی بهانه الکی بیاری خودتو خودتو خودتو خودت فقط اذیت میشی تهشم هیچ . منطقی انتخاب کنید منابعتونو . جو زده نشین . فکر جیب پدرتون هم باشین . اگ هم جیب خودتونه ک والا بخدا اسرافه . من خودم عربی مشکل داشتم پرسیدم گاج کامل و فوت و فن و پیشنهاد دادن . رفتم بررسی کردم دیدم هیشکدومش ب درد من نمیخوره چون اموزش سلیقه ایه . تو اوج ناباوری با یه قلم چی بیس تومنی تمام نیازام ب عربی برطرف شده.چون فلان کتاب خیلی سبزه این گاجه اون مهروماهه دلیل نمیشه حتتتتتتتما یاد میگیرین. ببینید سلیقه اموزشی کدومشون ب شما نزدیکتره همونوبخونین. موفق باشین ایشالا

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن