خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 145
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات

مقایسه ویژه برترین کتاب های فیزیک >> بشتابید

سلام به همگی امروز در خدمت شما هستیم با بررسی ککتاب های فیزیک درسی که در طول کنکور تقریبا ثابت بوده و اکثر بچه ها از این درصد نمره قابل قبولی میگیرند اما با توجه به سخت تر شدن سایر دروس اهمیت این درس فوق العاده افزایش یافته چرا که نجات دهتده کنکوری ها بوده است

کتاب های فیزیک متاسفانه یا خوشبختانه بسیار شبیه به هم هستند و انتخاب بین هریک از این کتاب ها کار بسیار دشواریست لذا ما تموم سعیمون رو می کنیم تا بهترین رو به شما معرفی کنیم

کتاب های موجود در بررسی : (برای دیدن بررسی دقیق هر یک کلیک نمایید )

توجه کتاب های الگو و iq گاج همچنان در حال بررسی است و به زودی به بررسی افزوده می شود

[IMG]http://**********.ir/wp-content/uploads/2015/11/d.png[/IMG]

مبتکران :

کتاب مبتکران تازه ایست که تازه یکسال از چاپ ان می گذرد درسنامه های این کتاب درسنامه های کامل هستند و سعی شده مطالب به خوبی توضیح داده شود و در جا هایی هم نکته محور است این درسنامه ها نیاز فرد را تا حد خوبی حل می کند . پاسخ های تشریحی این کتاب فوق العادس و توضیح کاملی ارایه کرده است به طوری که دانش آموز به خوبی به اشتباهش پی می برد.

گاج:

کتاب گاج کتابیست که چندسالیست مهمان و همدم کنکوری ها بوده است درسنامه این کتاب بسیار خوب بوده و می تواند پاسخگوی هر سطحی باشددرسنامه ای با توضیح کامل که سعی کرده تمامی مطالب مورد نیاز را به روی کاغذ بیاورد و نیاز داوطلب را تا حد خوبی پوشش دهد . پاسخ نامه این کتاب نیز خوب بوده و سعی شده توضیح مناسبی ارایه دهد .

خیلی سبز ۴ جلدی:

درسنامه های این کتاب مانند گاج هستند البته کمی بیشتر نکته محور بوده و سعی شده مثال هایی بیشتری حل شود درسنامه این کتاب هم کامل بوده و می تواند نیاز داوطلبین رو به طور کامل برطرف کند . پاسخ های تشریحی این کتاب هم می شود گفت میانه ایست بین مبتکران و گاج چرا که در بعضی تست ها بسیار کامل ولی در بعضی دیگر خلاصه بررسی شده اند .

خیلی سبز جامع :

درسنامه این کتاب خیلی کم بوده و بیشتر به در مرور می خوره . پاسخ های کتاب قابل قبول هستند و نیاز را برطرف می کنند البته بسیار خلاصه می باشند

مبتکران :

تست های این کتاب دو قسمتی بوده و به دو دسته تالیفی و سراسری تقسیم شده است تست های این کتاب سطح خوبی داشته و تست های ساده کمتر هستند و تست های متوسط و سخت خودنمایی می کنند تست های این کتاب کامل هست و سعی شده تمامی انواع سوالات گنجونده بشه ترتیب سئالات معمولا از اسان به سخت هست .این کتاب دارای تست های بسیار خوبی می باشد همچنین مولف تعداد قابل توجهی تست های مفهمومی وسخت را اورده است که داوطلب به چالش می کشد . یکی از ویژگی های اینکتاب نسبت به گاج تعداد تست کمتر اون ولی با همون کاراییه ینی شما با حل تسته ای این کتاب می تونید به امادگی کامل برسید اما با تست کمتر … سوالات تکرای کم تر دیده می شوند .

گاج :

تست های این کتاب نیز دوقسمتی هستش و به دوبخش معمولی و یک قدم تا سخت طبقه بندی شده اند هرچند ما این طبقه بندی را درست نمی دانیم .. تست های این کتاب در بخش اول شمال تمامی نوع سوالات از ساذه تا سخت می شود و دانش آموز با حل او نه به آمادگی کامل برای کنکور میرسه. تست های یک قدم تا صد دارای سوالات فراتر از کنکور و سخت می باشد و دانش آموز را به چالش می کشد طبقه بندی و بخش بندی این کتاب عالیست و کامل بر مبنای کتاب درسی هست و تغیرات جدید کتاب نیر به ان اضافه شده است ویرایش این کتاب هر ساله خوب بوده است و سعی کرده همگام کنکور قدم بردارد.اما مشکل اصلی گاج تعداد زیاد تست های اون هست که کمی کار را برای داوطلب دشوار ساخته است

خیلی سبز ۴ جلدی:

تست های این کتاب نیز خوب بوده و به دلیل تازه چاپ بودن ان تست های تالیفی خوب و قوی رتا می بینیم تست های این کتاب نیز دوقسمتی وبده و به ساده و z تقسیم شده اند که همانطور که گفتیم ما موافق این تقسیم بندی نیستیم تست های این کتاب شمال تست های تالیفی و سراسر یهستش اما ایرادی که میشه به کتاب گرفت اوردن تسته ای قدیمی کنکور می باشد البته در ویرایش جدید کمتر شاهد ان هستیم تست های این کتاب سسعی شده انواع سوالات بررسی بشه و یک منبع کامل به حساب می اید همچنین تست های سری z تست های بسیار قوی و خوبیبست و داشن آموز را به چالش می کشد و به نوعی اینده نگریست برای کنکور های اینده.

خیلی سبز جامع:

تست های این کتاب بسیار کم بوده و به نوعی جمع بندیست سطح تست های این کتاب بالا بوده و بسیاری از انه به درد کنکوور نمی خوره و به نوعی به درد تنوع و به چالش کشیدن داشن آموز می خوره و شاید اون قدر کاربردی برای کنکوور نداشته باشد اما برای سوالات آزمون های ازمایشی و ازمون های غیر استاندارد پرکاربرد می باشد .

رسیدیم به پایان یکی دیگر از بررسی های کتاب ها اما اینبار نتیجه گیری ما متفاوت خواهد بود چرا که این کتاب ها بسیار شبیه هم بوده و برتری دادن به هریک را نوعی خیانت به داوطلب می دانیم اما پیشنهاداتی رارایه می دهیم برای درس فیزیک در پایه توصیه ما استفاده از ۲ کتاب هستش برای افراد با وقت کافی اما برای پیش باتوجه به کمبود وقت بسته به دانش اموز دارد

کتاب گاج کتابی قدیمی تر بوده وامتحانش را پس داده است ویژگی ان سطح خوب تست ها و درسنامه خوب ان است و معایبش زیادبودن تست ها وتکراری بودن انها

کتاب مبتکران کتابی تازه بوده و که ۲ سالیست مهمان کنکوری هاست اما مولفی بسیار کار درست و با تجربه دارد است ویژگی ان سطح خوب تست ها و درسنامه خوب ان است و تست هایی به اندازه کافی و وجود تعداد زیادی تست های آزاد و همچنین برخی تست های با سطح بسیار بالا در ان که ارزش کنکوری کمی دارند

کتاب خیلی سبز نیز کتابی تازه است با مولفانی نام آشنا که توانسته در این مدت کم خیلی ها را به خود جذب کند ویژگی ان درسنامه عالی ان می باشد و تست های تالیفی خوب معایبش زیاد بودن تست های قدیمی

اصلاحیه
      با توجه به درخواست های زیاد مبنی بر انتخاب یک کتاب تصمیم به پیشنهاد کتاب گرفتیم
      این پیشنهاد ماست اما هانطور که گفتیم هرکس با سلیقه خود می تونه انتخاب کنه و این کتاب ها برتری خیلی خاصی به یکدیگر ندارند
      پایه

دانش اموزانی با سطح متوسط رو به بالا با وقت مناسب از گاج +(خیلی سبز یا مبتکران )

دانش اموزان در هر سطحی که دارند می تونند از هزیک از کتاب های بالا استفاده کنند

کنکوری ها

کسانی که سطح متوسط رو به بالا دارند و قتی کم توصیه می کنیم از مبتکران استفاده کنند

دانش اموزان در هر سطحی که دارند با وقت مناسب توصیه می کنیم از گاج استفاده کنند
      منبع: ایران کنکور

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فراموش نکنید قبل از خرید هر کتاب حتما بخشی از ان را دانلود کرده مطالعه کنید تا بهترین کتاب را مطابق نیاز خود بدست آورید

امیدواریم از بررسی این کتاب نیز راضی بوده باشید

مقایسه بعدی: کتاب های ریاضی رشته تجربی.........

منتظر نظرات شما در رابطه با این بررسی و هر یک از کتاب ها هستیم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بالاخره یه نقد خوب دیدیم تو این مدت
      برای پایه با وقت کافی در کنار گاج خیلی سبز جامع بهتره یا خیلی سبز پایه؟؟!!!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arnieghorbani20 نمایش پست ها
      بالاخره یه نقد خوب دیدیم تو این مدت
      برای پایه با وقت کافی در کنار گاج خیلی سبز جامع بهتره یا خیلی سبز پایه؟؟!!!
      سلام
      مرسی
      خیلی سبز 4 جلدی

فرستاده شده از LG-H502ِ من با Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام برای درس های دیگه مثل زیست و شیمی هم همچین مقایسه ای كردین؟واین كه من برای پایه گاج سال92 رو دارم ایا لازمه برای امسال جدیدشو بگیرم .

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من خواهش می کنم نظرتونو راجبه جامع الگو هم بگید،

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نظرتون در مورد فیزیک فار چیه آزموناشو میگم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara1376 نمایش پست ها
      سلام من خواهش می کنم نظرتونو راجبه جامع الگو هم بگید،
      در حال بررسی کتاب های الگو هستیم
      بالا ذکر شد

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      یه سوال خارج از موضوعتون میپرسم و ممنون میشم کامل جوابمو بدین.

واسه ریاضی جامع خیلی سبز بهترو مناسبترو کامل تره یا مهروماه؟

واسه درصد 70 به بالا میخوام

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها
      سلام
      یه سوال خارج از موضوعتون میپرسم و ممنون میشم کامل جوابمو بدین.

واسه ریاضی جامع خیلی سبز بهترو مناسبترو کامل تره یا مهروماه؟

واسه درصد 70 به بالا میخوام
      خیلی سبز کامل تره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که جامع خیلی سبز گرتم امیدوارم خوب باشه

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-de نمایش پست ها
      خیلی سبز کامل تره

نگفتین کتاب های فیزیک فار چطوره

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ithossein نمایش پست ها
      من که جامع خیلی سبز گرتم امیدوارم خوب باشه
      مطمن باشید اگر درست کار کنید به راحتی می تونید حداقل 50 رو تو کنکور بزنید

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-de نمایش پست ها
      خیلی سبز کامل تره

ینی خیلی سبز هم از لحاظ درسنامه و هم از لحاظ تست کامل تره؟

آخه من شنیده بودم مهروماهه

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها
      ینی خیلی سبز هم از لحاظ درسنامه و هم از لحاظ تست کامل تره؟

آخه من شنیده بودم مهروماهه
      مهروماه درسنامه بیشتر توصیحی داره
      ولی خیلی سبز کمی نکته وار هست
      اما از نظر تست خیلی سبز اکثرا سر هستش
      توصیه ما معولا اول استفاده از خیلی سبز هست بعدش اگر فرصت داشتن از مهروماه یا گاج برای تکمیل اون هست

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Full Professor نمایش پست ها
      نگفتین کتاب های فیزیک فار چطوره
      کتاب های فار رو هنوز فرصت نکرده ایم بررسی کنیم

ویرایش توسط mahdi-de : 10 شهریور 1395 در ساعت 13:38

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن