خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

مصاحبه رشته های خاص سپاه..... چی؟ کی ؟ و کجا؟؟

سلام. برای من در نام دانشگاه نوشته رشته های خاص سپاه.
      این یعنی چی؟ یعنی کجا باید برم مصاحبه ؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا يكي نيست اينجا كامل و جامع توضيح بده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای موفق شدن از سه مرحله باید گذشت:

ابتدا مورد تمسخر واقع می شوی

سپس با خشونت به مخالفت با تو می پردازند

سرانجام به تو ایمان می آورند.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برو توش کامل و جامع بحث شده
      برای موفق شدن از سه مرحله باید گذشت:

ابتدا مورد تمسخر واقع می شوی

سپس با خشونت به مخالفت با تو می پردازند

سرانجام به تو ایمان می آورند.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad 77854 نمایش پست ها
      سلام. برای من در نام دانشگاه نوشته رشته های خاص سپاه.
      این یعنی چی؟ یعنی کجا باید برم مصاحبه ؟؟؟
      سازمان سنجش آموزش کشور

جدول شماره 3- آدرس مراكز گزينش جهت شركت در مصاحبه معرفي‌شدگان

نام استان آدرس مراكز گزينش
      آذربايجان شرقي تبريز: اتوبان شهيد كسائي - خروجي منظريه – جنب دهكده ورزشي مقاومت – مركز گزينش سپاه عاشورا
      آذربايجان غربي اروميه: جنب ترمينال شهرستان – خيابان هفت‌تير – خيابان پرورش – مركز گزينش سپاه شهداء
      اصفهان اصفهان: بعد از ترمينال كاوه چهارراه جابر – سمت راست خيابان آل محمد(ص) – كوچه 44 سپاه مركز گزينش سپاه
      ايلام ايلام: چهارراه پيام‌نور بلوار جانبازان – جنب كلانتري 14 – مركز گزينش سپاه اميرالمؤمنين(ع)
      تهران تهران: ميدان ونك - خيابان ملاصدرا – خيابان شيخ بهائي جنوبي – كوچه شهيد نصرتي – مركز گزينش بقيه‌الله(عج)
      خراسان جنوبي بيرجند: خيابان پاسداران – پاسداران26 – ساختمان شهيد فايده – طبقه اول – مركز گزينش سپاه انصارالرضا(ع)
      خراسان رضوي مشهد: بلوار وكيل‌آباد – وكيل‌آباد 72 – جنب ساتر – مركز گزينش سپاه امام رضا(ع)
      خوزستان اهواز: چهارشير به سمت سه‌راه فرودگاه بالاتر از بيمارستان ابوذر – زيتون كارمندي نبش خيابان زيبا – مركز گزينش سپاه ولي‌عصر(عج)
      زنجان زنجان: خيابان 17 شهريور – نرسيده به دروازه ارك – جنب بانك مهر اقتصاد – مركز گزينش سپاه انصارالمهدي(عج)
      سيستان و بلوچستان زاهدان: خيابان خرمشهر – روبروي مسجد محمد رسول‌الله(ص) – ساختمان سوم شعبان – مركز گزينش سپاه سلمان
      فارس شيراز: بلوار پاسداران – خيابان كميل – پشت پادگان امام‌حسين – مركز گزينش سپاه‌ فجر
      قزوين قزوين: شهرك كوثر – بلوار شهيد محلاتي – روبروي بازارچه – مجتمع اداري شهيد محمدرضا نيلي – مركز گزينش سپاه صاحب‌الامر(عج)
      كردستان سنندج: خيابان امام – بالاتر از استانداري – روبروي خانه‌هاي سازماني جهاد – جنب ساتر سبز – مركز گزينش سپاه بيت‌المقدس
      كرمان كرمان: گاراژ زرندي – بلوار شهداي خانوك – نبش كوچه سيزده – مركز گزينش سپاه ثارالله(ع)
      كرمانشاه كرمانشاه: بلوار شهيدبهشتي – روبروي دانشكده علوم‌قرآني كوچه پيشكسوتان ورزش – مركز گزينش سپاه نبي‌اكرم(ص)
      گيلان رشت: خيابان نامجو – ساختمان نهادها – طبقه پنجم – مركز گزينش سپاه قدس
      مازندران ساري: بلوار پاسداران – خيابان شهيد بهرامي – مركز گزينش سپاه كربلا
      مركزي اراك: ميدان‌سرداران – دروازه تهران – خيابان‌دانشگاه – ميدان‌نماز – خيابان‌نويد – كوچه‌رز ساختمان‌ميثاق – مركز گزينش سپاه روح‌الله(ره)
      هرمزگان بندرعباس: روبروي چهارصد واحدي اوقاف – ساختمان ايثارگران – طبقه فوقاني – مركز گزينش هرمزگان
      همدان همدان: ميدان بابا طاهر – بلوار شهيد ستار ابراهيمي – داخل سپاه انصار‌الحسين(ع)
      يزد يزد: بلوار شهيدبهشتي – روبروي بنياد شهيد – مركز گزينش سپاه الغدير
      البرز كرج: سه راه رجايي‌شهر – ميدان امام – بين بلال چهار و پنج – ساختمان شهداء – طيقه دوم – مركز گزينش سپاه امام حسن مجتبي(ع)
      تذكر مهم: با توجه به عدم پذيرش رشته‌هاي داراي شرايط خاص بورسيه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در دانشگاههاي علوم‌پزشكي واقع در استانهاي اردبيل، بوشهر، خراسان شمالي، قم، كهگيلويه و بويراحمد، چهارمحال‌بختياري، گلستان، لرستان و سمنان لذا پذيرش رشته‌هاي ذيربط براي متقاضيان بومي استانهاي مذكور در استانهاي همجوار صورت پذيرفته است و لذا معرفي‌شدگان بومي استانهاي مورد نظر، مي‌بايست به يكي از استانهاي نزديك به محل اقامت خود مطابق جدول فوق براي انجام مصاحبه و ساير مراحل گزينش مراجعه نمايند.
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 10 شهریور 1395 در ساعت 10:51

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      capture.png
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taghi نمایش پست ها
      اين رو چيكار كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad.SK7 نمایش پست ها
      سازمان سنجش آموزش کشور

جدول شماره 3- آدرس مراكز گزينش جهت شركت در مصاحبه معرفي‌شدگان
      نام استان آدرس مراكز گزينش
      آذربايجان شرقي تبريز: اتوبان شهيد كسائي - خروجي منظريه – جنب دهكده ورزشي مقاومت – مركز گزينش سپاه عاشورا
      آذربايجان غربي اروميه: جنب ترمينال شهرستان – خيابان هفت‌تير – خيابان پرورش – مركز گزينش سپاه شهداء
      اصفهان اصفهان: بعد از ترمينال كاوه چهارراه جابر – سمت راست خيابان آل محمد(ص) – كوچه 44 سپاه مركز گزينش سپاه
      ايلام ايلام: چهارراه پيام‌نور بلوار جانبازان – جنب كلانتري 14 – مركز گزينش سپاه اميرالمؤمنين(ع)
      تهران تهران: ميدان ونك - خيابان ملاصدرا – خيابان شيخ بهائي جنوبي – كوچه شهيد نصرتي – مركز گزينش بقيه‌الله(عج)
      خراسان جنوبي بيرجند: خيابان پاسداران – پاسداران26 – ساختمان شهيد فايده – طبقه اول – مركز گزينش سپاه انصارالرضا(ع)
      خراسان رضوي مشهد: بلوار وكيل‌آباد – وكيل‌آباد 72 – جنب ساتر – مركز گزينش سپاه امام رضا(ع)
      خوزستان اهواز: چهارشير به سمت سه‌راه فرودگاه بالاتر از بيمارستان ابوذر – زيتون كارمندي نبش خيابان زيبا – مركز گزينش سپاه ولي‌عصر(عج)
      زنجان زنجان: خيابان 17 شهريور – نرسيده به دروازه ارك – جنب بانك مهر اقتصاد – مركز گزينش سپاه انصارالمهدي(عج)
      سيستان و بلوچستان زاهدان: خيابان خرمشهر – روبروي مسجد محمد رسول‌الله(ص) – ساختمان سوم شعبان – مركز گزينش سپاه سلمان
      فارس شيراز: بلوار پاسداران – خيابان كميل – پشت پادگان امام‌حسين – مركز گزينش سپاه‌ فجر
      قزوين قزوين: شهرك كوثر – بلوار شهيد محلاتي – روبروي بازارچه – مجتمع اداري شهيد محمدرضا نيلي – مركز گزينش سپاه صاحب‌الامر(عج)
      كردستان سنندج: خيابان امام – بالاتر از استانداري – روبروي خانه‌هاي سازماني جهاد – جنب ساتر سبز – مركز گزينش سپاه بيت‌المقدس
      كرمان كرمان: گاراژ زرندي – بلوار شهداي خانوك – نبش كوچه سيزده – مركز گزينش سپاه ثارالله(ع)
      كرمانشاه كرمانشاه: بلوار شهيدبهشتي – روبروي دانشكده علوم‌قرآني كوچه پيشكسوتان ورزش – مركز گزينش سپاه نبي‌اكرم(ص)
      گيلان رشت: خيابان نامجو – ساختمان نهادها – طبقه پنجم – مركز گزينش سپاه قدس
      مازندران ساري: بلوار پاسداران – خيابان شهيد بهرامي – مركز گزينش سپاه كربلا
      مركزي اراك: ميدان‌سرداران – دروازه تهران – خيابان‌دانشگاه – ميدان‌نماز – خيابان‌نويد – كوچه‌رز ساختمان‌ميثاق – مركز گزينش سپاه روح‌الله(ره)
      هرمزگان بندرعباس: روبروي چهارصد واحدي اوقاف – ساختمان ايثارگران – طبقه فوقاني – مركز گزينش هرمزگان
      همدان همدان: ميدان بابا طاهر – بلوار شهيد ستار ابراهيمي – داخل سپاه انصار‌الحسين(ع)
      يزد يزد: بلوار شهيدبهشتي – روبروي بنياد شهيد – مركز گزينش سپاه الغدير
      البرز كرج: سه راه رجايي‌شهر – ميدان امام – بين بلال چهار و پنج – ساختمان شهداء – طيقه دوم – مركز گزينش سپاه امام حسن مجتبي(ع)
      تذكر مهم: با توجه به عدم پذيرش رشته‌هاي داراي شرايط خاص بورسيه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در دانشگاههاي علوم‌پزشكي واقع در استانهاي اردبيل، بوشهر، خراسان شمالي، قم، كهگيلويه و بويراحمد، چهارمحال‌بختياري، گلستان، لرستان و سمنان لذا پذيرش رشته‌هاي ذيربط براي متقاضيان بومي استانهاي مذكور در استانهاي همجوار صورت پذيرفته است و لذا معرفي‌شدگان بومي استانهاي مورد نظر، مي‌بايست به يكي از استانهاي نزديك به محل اقامت خود مطابق جدول فوق براي انجام مصاحبه و ساير مراحل گزينش مراجعه نمايند.
      من نمیدونم کدوم شهرم ؟ از کجا باید بدونم ؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Taghi نمایش پست ها
      بحث این تاپیک اوایل خوب بود ولی الان داره به حاشیه کشیده میشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم کدوم شهرم ؟ از کجا باید بدونم ؟
      تشریف ببرید لینک زیر :
      www.sanjesh.org
      استان رو نوشته
      البته فکر میکنم استان همون استانیه که زندگی میکنید
      فقط برید سایت سنجش ببینید برای مصاحبه انتخاب شدید یا نه
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تشریف ببرید لینک زیر :
      www.sanjesh.org
      استان رو نوشته
      این فقط استان محل اقامت و استان بومی رو نوشته

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      فردا میری آدرسی که نوشته برای بررسی پزشکی و مصاحبه بعد همزمان با اعلام نتایج بقیه رشته ها معلوم میشه کدوم دانشگاه و چه رشته ای قبول شدی یا کلا هیچ رشته ای قبول نشدی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فردا میری آدرسی که نوشته برای بررسی پزشکی و مصاحبه بعد همزمان با اعلام نتایج بقیه رشته ها معلوم میشه کدوم دانشگاه و چه رشته ای قبول شدی یا کلا هیچ رشته ای قبول نشدی
      اهان, یعنی هر جا که استان بومی رو نوشته بود همون جا برم برا گزینش؟؟
      یه سوال دیگه. اگه قبول بشم تو گزینش و نخوام برم چی میشه؟ مثلا فرض کن من ارومیه قبول شدم ولی نمیدونستم که اینجا قبول شدم برا سپاه. بعد برم تو استان بومی خودم مصاحبه و قبول شم و قرار بشه برا تحصیل برم ارومیه. اگه نخوام برم چی؟ میشه از بقیه دانشگاه ها استفاده کرد؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      خب شما باید از طریق استان بومی به استان خودتون یا اگه اسامی استانوتن جزو استا های زیر جدول بالا باشه باید به یکی از استان های همجوار جهت مصاحبه برید.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه. اگه قبول بشم تو گزینش و نخوام برم چی میشه؟ مثلا فرض کن من ارومیه قبول شدم ولی نمیدونستم که اینجا قبول شدم برا سپاه. بعد برم تو استان بومی خودم مصاحبه و قبول شم و قرار بشه برا تحصیل برم ارومیه. اگه نخوام برم چی؟ میشه از بقیه دانشگاه ها استفاده کرد؟
      dadash
      جواب این چیه؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بله
      اگه قبول نشید که هیچی ولی اگه قبول شید یا ثبت نام میکنید و میرید دانشگاه یا ثبت نام نمیکنید که یکسال محرومیت داره چون روزانس و در رابطه با بقیه رشته های اگه رشته قبولی متمرکز باشه که دیگه بقیه رشته رو نمیتونید برید ولی اگه نیمه متمرکز باشه بقیه رشته های متمرکز رو میتونید برید ( در صورت قبولی )

ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 10 شهریور 1395 در ساعت 11:40

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)