خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 170
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soha24 نمایش پست ها
      سلام ro architect
      بابت جوابتون ممنونم واگرنتونستن منظورم رابرسونم شرمنده ام من دانشجوودرحال تحصیل هستم سال91کنکوردادم روزانه اوردم نرفتم اصلاثبتنام نکردم شک داشتم ک اطرافیان میگفتن کسی روزانه قبول کنم بشه2سال محروم
      بابت کمکتون ممنونم پس میتونم کنکور93شرکت کنم
      سوال داشتم اینک ازاین سایت من چه چیزهایی میتونم دانلود کنم؟بایدعضوباشم تابتونم دانلود کنم؟دانشجوهستم کمی سخت دردوران تحصیلم درس بخونم چون نمیتونم مرخصی بگیرم چطوری میشه بخونم؟زیست وعربی چطوری بخونم؟دانلودمطالب ازسایت چقدمیتونه کمکم کن؟ایندفعه جدی هستم نمیخام فرصت جبران راازدست بدم
      عوض شدن کتابهاچطوریه؟ممکن درسی حذف یااضافه شده باشه؟یاخارج ازاین محدودهست؟
      من ب کلاس کنکوریا بشرکت درازمون دسترسی ندارم چون شهریه دانشگام بالاست نمیتونم کلاس برم
      میخام تا1ماه دیگ شروع کنم میتونید راهنماییم کنید؟
      دراخر اگ سوالی داشتم ازهمین طریق مطرح کنم؟بیصبرانه منتظرپاسختان هستم موفق باشید.
      دوست عزیز سلام

طبق برسی دفترچه ی راهنمای ثبت نام محرومیت ثبت نام برای دانشجویان دوره ی روزانه 1سال تعیین شده.

یعنی در دفترچه ی راهنمای ثبت نام کنکور 91 عدم حق ثبت نام دانشجویان پذیرفته ی 90 و در دفترچه ی کنکور 92 عدم حق ثبت نام دانشجویان کنکور 91 ذکر شه که با توجه به این موضوع محدوده ی محرومیت از ثبت نام 1سال تعیین شده.پس شما مجاز به ثبت نام در کنکور 93خواهید بود و با توجه به این که شما از حق تحصیل رایگان خود که در دوره ی روزانه است استفاده نکردید قادر به انتخاب رشته در دوره های روزانه خواهید بود.

برای دانلود جزوات شما به سایت کنکور یعنی کنکور باید مراجعه کنید. در انجمن جزوات به صورت متفرقه وجود دارند و کامل نیستند. با مراجعه به سایت شما جزوات و مقالات را بهتر پیدا خواهید کرد و نیازی به عضویت هم نیست.

برای خواندن ، جزوات میتونن به عنوان مکمل باشند و بهتره شما از کتاب های تست و کمک آموزشی استفاده کنید.

تغییرات کتب در سال 91 اعمال شده و خذفیات و دروس اضافه رو شامل میشده که بعید میدونم سال 92 نیز نیاز به بازبینی داشته باشند.

میزان ساعات خوندن و پشتکار مورد نیاز شما متناسب با رشته ی مورد نظرتون هست و قطعا برای قبولی در رشته ی پزشکی پشتکار و زحمت بیشتری نیازه تا رشته های دیگر.

درباره ی مشاوره تحصیلی و روش های مطالعه پیشنهاد میکنم از متخصصین مشاور تحصیلی کمک بگیرید بنده در این رابطه اطلاعاتی ندارم.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شرکت مجدد در کنکور

سلام من فارغ التحصیل دکتری دامپزشکی از دانشگاه ازاد هستم و اماده رفتن به خدمت سربازی هستم ایا بعد خدمت میتونم تو کنکور سراسری شرکت کنم؟لطفا کمک کنید.

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.بله بعد از سربازی هر چقدر بخواهید میتوانید شرکت کنید مثلا آدم هست 80 سالشه میاد کنکور میده شما که دیگه حدود 25-26 سالتونه
      ولی بهتر نیست حالا که مدرک دارین روی همین دامپزشکیتون کارکنین یا داروخانه یا مطب بزنین؟!

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله همونطور که دوستمون فرمودن با داشتن پایان خدمت یا معافیت میشه در کنکور سراسری شرکت کرد

ولی 6سال درس نخوندین که بعد بیاین برین دوباره کنکور بدین
      نظر بنده اینه که با 1کم تلاش میتونین تو بهترین فارم ها بعنوان ناظر فارم یا یا هزینه اندک داروخونه بزنین

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من متولد ۱۵/۱۱/۱۳۷۳ هستم کنکور۹۲امتحان دادم میخواستم بدون اینکه به سربازی برم میتونم کنکور ۹۳ رو امتحان بدم لطفا با قاطعیت جواب بدهید

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آریان۱۸ نمایش پست ها
      سلام من متولد ۱۵/۱۱/۱۳۷۳ هستم کنکور۹۲امتحان دادم میخواستم بدون اینکه به سربازی برم میتونم کنکور ۹۳ رو امتحان بدم لطفا با قاطعیت جواب بدهید

جناب
      واسه سومین بار به این بخش مراجعه کن مشکلات نظام وظیفه

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ro.Architect نمایش پست ها
      سلام

باتوجه به اینکه شما پذیرفته شده ی دانشگاه دولتی نوبت روزانه هستید و 5 ترم که معادل 2سال و نیم گذرانده اید قادر به ثبت نام مجدد در کنکور خواهید بود ولی قادر به قبولی در دانشگاه دولتی نوبت روزانه نخواهید بود و در دوره ی شبانه و موسسات غیر دولتی و پیام نور پذیرفته خواهید شد.
      راهنما جان کجای قانون یا کجای دفترچه گفته که دانشجوی روزانه در صورت انصراف از تحصیل نمیتونه دوباره دانشگاه روزانه قبول شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منظورتون از این 5 ترم چیه که گذشته؟آخه منم الان میرم ترم 5 ولی هیچ جایی ندیدم که نوشته باشه دانشجوی روزانه (حالا هر ترمی باشه) نمیتونه در صورت انصراف در همان دوره روزانه قبول بشه!!!لطفا پاسخ بدید منتظرم

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم اتفاقا نشنیده بودم!

همه جا تاکید کرده 1 نوبت !
      من اتفاقا شنیدم..دفترچه ی راهنمای ثبت نام کنکور 92 نوشته اینو..دو نوبت میتونیم روزانه قبول شیم ولی اگه اون نوبت اولی رو تحصیلاتمون رو به اتمام!!!!اتمام رسونیده باشیم نمیتونیم دوباره روزانه بخونیم!

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من دانشجوی روزانه تاریخ هستم.ترم 5. من به دلیل یکسری از مشکلات تصمیم دارم که سر کلاسها حضور نداشته باشم.و فقط برای امتحان برم.یعنی فقط امتحان بدم. این امکان برای دانشجوی روزانه وجود داره؟ .اگه میشه پاسخ بدین نمیدونم باید کجا این سوال رو میپرسیدم.هیچ اطلاعی ندارم.اگر از دوستان کسی میدونه ممنون میشم بگه.مرسی.

10. Top | #40
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شهلا69 نمایش پست ها
      سلام.من دانشجوی روزانه تاریخ هستم.ترم 5. من به دلیل یکسری از مشکلات تصمیم دارم که سر کلاسها حضور نداشته باشم.و فقط برای امتحان برم.یعنی فقط امتحان بدم. این امکان برای دانشجوی روزانه وجود داره؟ .اگه میشه پاسخ بدین نمیدونم باید کجا این سوال رو میپرسیدم.هیچ اطلاعی ندارم.اگر از دوستان کسی میدونه ممنون میشم بگه.مرسی.
      دوست عزیز این امکان فقط در دانشگاه پیام نور وجود داره
      شما چه روزانه باشی چه شبانه چه آزاد چه غیرانتفایی اگر بیشتر از سه شانزدهم 3/16 تعداد جلسات درسی غیبت کنی حذف میشی

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوستان عزیز.من این چیزارو درمورد رشته و اینا میدونم ولی برای اینکه مطمئن شم اینو میپرسم
      دوستان من کنکور دادم.واحتمالا مکانیک امیر کبیر قبولم.اما میخوام پزشکی برم استعدادشم دارم.میخوام ببینم راهی هست که من مکانیکو برم .مثلا شبانه .بعد پزشکی هم کنکور بدم .اگه قبول شدم برم پزشکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      یک نوبت فقط حق استفاده از تحصیل رایگان (نوبت روزانه) خواهید داشت. حتی در صورتی هم که رتبه ی شما برای روزانه مناسب باشه و به ظاهر شما پذیرفته ی این نوبت شوید موظف به پرداخت شهریه خواهید بود که همان دوره ی شبانه خوهد بود.
      طبق تحقیقی که من کردم اون هایی که از یک رشته روزانه فارغ التحصیل میشن حق ندارن دیگه روزانه قبول بشن ولی اون هایی که فارغ التحصیل نشدن و انصراف دادن می تونن یک بار دیگه تو کنکور شرکت کنن و روزانه هم بیارن که مصداق همون یک نوبت از دونوبت مجازه..یک دانشجو در صورتی می تونه دوباره بره رشته روزانه که انصراف داده..پس..دانشجو های روزانه در صورتی که انصراف بدن می تونن کنکور بدن و روزانه هم می تونن تو هر رشته ای بخوان قبول شن و مطمئنم..حالا تنها مشکل من انصرافه چون سنجش گفته باید روزانه ها تا قبل آذر انصراف بدن و مدرک انصراف رو پیش خودشون نگه دارن...من اگه انصراف ندم و صبر کنم بعد از اعلام نتایج انصراف بدم مشکل پیش میاد برام؟ نمیشه یهجوری بگم نمی دونستم و برم سازمان سنجش درستش کنم؟یا بگم نمی دونستم؟

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      میشه کمک کنین

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من اتفاقا شنیدم..دفترچه ی راهنمای ثبت نام کنکور 92 نوشته اینو..دو نوبت میتونیم روزانه قبول شیم ولی اگه اون نوبت اولی رو تحصیلاتمون رو به اتمام!!!!اتمام رسونیده باشیم نمیتونیم دوباره روزانه بخونیم!

درسته...من تعجب می کنم چطور شما اطلاع ندارین از این قانون کهخیلی هم مهمه...دو نوبت مجاز هست برای رشته روزانه با قانون های زیر
      اگر دانشجویی رشته روزانه بیاره و از اون رشته فارغ التحصیل بشه دیگه حق نداره روزانه قبول شه
      2- دانشجویی که روزانه قبول شه ولی انصراف از تحصیل بده می تونه تو کنکور اون سال شرکت کنه و تنها یک بار دیگه حق پذیرفته شدن تو روزانه رو داره

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مگه اینجوری نیس که روزانه باشی تا 1 سال نمیتونی کنکور بدی؟

مشاور انتخاب رشته می باشم

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن