خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 170
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خانوم مشاور و راهنما یه سوال!!
      به هیچ وجه امکان نداره آدم دو تا رشته رو همزمان بخونه؟؟
      تو نقش اول این عاشقونه ای
      من با تو گیشه ها رو فتح میکنم

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ممنون..ولی اگه قبولی تو رشته روزانه یک نوبت از دو نوبت مجاز نیست؟من یک بار روزانه قبول شدم..یعنی یک نوبت از دو نوبت مجاز رو..یک نوبت دیگه فکر کنم بشه روزانه قبول شم..نمیشه؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      ممنون..ولی اگه قبولی تو رشته روزانه یک نوبت از دو نوبت مجاز نیست؟من یک بار روزانه قبول شدم..یعنی یک نوبت از دو نوبت مجاز رو..یک نوبت دیگه فکر کنم بشه روزانه قبول شم..نمیشه؟
      یک نوبت فقط حق استفاده از تحصیل رایگان (نوبت روزانه) خواهید داشت. حتی در صورتی هم که رتبه ی شما برای روزانه مناسب باشه و به ظاهر شما پذیرفته ی این نوبت شوید موظف به پرداخت شهریه خواهید بود که همان دوره ی شبانه خوهد بود.
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad4274 نمایش پست ها
      خانوم مشاور و راهنما یه سوال!! به هیچ وجه امکان نداره آدم دو تا رشته رو همزمان بخونه؟؟
      خیر این فرصت فقط برای برگزیده های علمی خواهد بود که بازم شرایط خاصی رو باید دارا باشند.

شرایط تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی دانشگاهها

دبیر شورای هدایت استعدادهای درخشان افزود: از ترم دوم متقاضیان باید درخواست خود را به شورای دانشگاه ارائه دهند تا شورا در این زمینه بررسیهای لازم را به عمل آورد. دبیر شورای استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شرایط تحصیل همزمان در دو رشته تحصیلی دانشگاهها را اعلام کرد. جعفر هزار جریبی در گفتگو با مهر افزود: امکان ادامه تحصیل در دو رشته دانشگاهی در صورتی مجاز است که فرد متقاضی جز رتبه های بالای کنکور سراسر باشد و در طول مدت تحصیل در دانشگاه نیز معدل میانگین وی بالاتر از 17 باشد. وی با بیان اینکه آغاز تحصیل در رشته دوم کنکور از ابتدای ترم سوم تحصیلی امکانپذیر است، گفت: متقاضیان برای ادامه تحصیل همزمان در دو رشته در دانشگاه از ابتدای ورود به دانشگاه نمی توانند دو رشته را انتخاب کنند. دبیر شورای هدایت استعدادهای درخشان افزود: از ترم دوم متقاضیان باید درخواست خود را به شورای دانشگاه ارائه دهند تا شورا در این زمینه بررسیهای لازم را به عمل آورد. وی به مهر گفت: رشته هایی که متقاضیان می توانند آنها را برای ادامه تحصیل در دانشگاه به عنوان رشته دوم انتخاب کنند محدود و تعیین شده است و در گروههای آزمایشی مختلف متفاوت است.
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      ویرایش توسط Ro.Architect : 01 تیر 1392 در ساعت 21:44

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای بین الملل چه طوریه یا آزاد؟
      مثلا حالا من یه رشته روزانه دارم میخونم میخوام کنکور بدم برای آزاد (با توجه به اینکه ادغام شده با سراسری) وبین الملل چه طوریه؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a h d i نمایش پست ها
      برای بین الملل چه طوریه یا آزاد؟
      مثلا حالا من یه رشته روزانه دارم میخونم میخوام کنکور بدم برای آزاد (با توجه به اینکه ادغام شده با سراسری) وبین الملل چه طوریه؟

برای هر دوره به جز دوره ی روزانه شما حق ثبت نام مجدد خواهید داشت.
      خداحافظ ای همنشین همیشه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها

سلام

موضوع 2 نوبت مجاز چیه ؟
      کجا خوندید ؟
      عنصر کوریم (Cm)
      با عدد اتمی 96
      در سال 1934 با استفاده از روش بمباران پلوتونیم 239 با پرتوی آلفا به دست آمد .
      این عنصر به افتخار
      "ماری و پیر کوری"
      و به پاس خدمات آنها به دانش بشری کوریم نام گرفته است .

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saba_14 نمایش پست ها
      سلام

موضوع 2 نوبت مجاز چیه ؟
      کجا خوندید ؟
      منم اتفاقا نشنیده بودم!

همه جا تاکید کرده 1 نوبت !
      خداحافظ ای همنشین همیشه

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post کنکور مجدد دانشجویان روزانه

سلام من باید کنکور93حتماشرکت کنم فارغ تحصیل سال87 هستم 4سال کنکورشرکت کردم هیچوقت جدی درس نخوندم سخت پشیمونم سال91 کنکورشرکت کردم روزانه قبول شدم ولی نرفتم بجاش باوجودمشکلات درپرداخت شهریه ب دانشگاه ازاد رفتم من دانشگاه ملی ثبتنام نکردم ک بخام دانشجوانصرافی باشم اصلا واسه دانشگاه ثبتنام نکردم ولی تواینترنتserechکردم همشهری انلاین دکتر ابراهیم خدایی گفته بود عین جمله اشوواستون مینویسم

معاون سازمان سنجش اموزش کشورگفت اگرداوطلبی دردوره های روزانه دانشگاهی پذیرفته شود اما به هردلیل ازثبتنام دردانشگاه انصراف دهدیک سال ازشرکت درکنکور محروم خاهدبود
      تواینترنت نوشتم محرومیت ازکنکورسراسری رشته های روزانه
      توروخداجوابم رابدین من حتمابایدشرکت میکنم موفق باشید

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سها نمایش پست ها
      سلام من باید کنکور93حتماشرکت کنم فارغ تحصیل سال87 هستم 4سال کنکورشرکت کردم هیچوقت جدی درس نخوندم سخت پشیمونم سال91 کنکورشرکت کردم روزانه قبول شدم ولی نرفتم بجاش باوجودمشکلات درپرداخت شهریه ب دانشگاه ازاد رفتم من دانشگاه ملی ثبتنام نکردم ک بخام دانشجوانصرافی باشم اصلا واسه دانشگاه ثبتنام نکردم ولی تواینترنتserechکردم همشهری انلاین دکتر ابراهیم خدایی گفته بود عین جمله اشوواستون مینویسم

معاون سازمان سنجش اموزش کشورگفت اگرداوطلبی دردوره های روزانه دانشگاهی پذیرفته شود اما به هردلیل ازثبتنام دردانشگاه انصراف دهدیک سال ازشرکت درکنکور محروم خاهدبود
      تواینترنت نوشتم محرومیت ازکنکورسراسری رشته های روزانه
      توروخداجوابم رابدین من حتمابایدشرکت میکنم موفق باشید
      باتوجه به اینکه روزانه قبول شده بودید و نرفتید یک سال محروم از ثبت نام خواهید بود.

ولی برای 93 امکان ثبت نام را خواهید داشت.
      خداحافظ ای همنشین همیشه

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من الان دانشجوهستم دانشجودانشگاه ازادولی باوجود مشکلات در پرداخت شهریه رفتم دانشگاه میخام دردوران تحصیل دردانشگاه واسه کنکورتجربی بخونم من پشیمونم وخیلی داغون کنکور91شرکت کردم ولی ثبتنام نکردم ک بخام انصراف بدم وضعیت من چطوری؟من بایدکنکور93 شرکت کنم من24 سالم وواسه کنکور ودرس خوندن اشتباهاتی کردم هیچوقت جدی نبودم باید شرکت کنم حتی اگ محروم باشم شرکت میکنم توروخدا جوابم بدید

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سها نمایش پست ها
      سلام من الان دانشجوهستم دانشجودانشگاه ازادولی باوجود مشکلات در پرداخت شهریه رفتم دانشگاه میخام دردوران تحصیل دردانشگاه واسه کنکورتجربی بخونم من پشیمونم وخیلی داغون کنکور91شرکت کردم ولی ثبتنام نکردم ک بخام انصراف بدم وضعیت من چطوری؟من بایدکنکور93 شرکت کنم من24 سالم وواسه کنکور ودرس خوندن اشتباهاتی کردم هیچوقت جدی نبودم باید شرکت کنم حتی اگ محروم باشم شرکت میکنم توروخدا جوابم بدید
      سلام

من متاسفانه متوجه نمیشم دقیقا سوال شما چیه؟

شما در کنکور 93 قادر به ثبت نام و شرکت در آزمون هستید.

از لحاظ وضعیت تحصیلی شما دانشجوی انصرافی خواهید بود و بعد از قبولی باید از دانشگاه خود که اکنون در حال تحصیل در اون هستید انصراف بدهید.

چون از سهمیه روزانه استفاده نکردید قارد به گزینش دانشگاه های روزانه خواهید بود.

سوال خودتون رو دقیق تر بپرسید تا بهتر راهنمایی کنم.
      خداحافظ ای همنشین همیشه

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      sdas.jpg

باتوجه به اینکه این دفترچه ی کنکور 92 هست شما حق ثبت نام رو برای کنکور 93 خواهید داشت چون محرومیت خودتون رو پشت سر گذاشته اید.

وبا توجه به اینکه دانشگاه آزاد غیر دولتی حساب میشه شما میتونید انصراف خودتون رو بعد از قبولی اعلام کنید.
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      ویرایش توسط Ro.Architect : 02 تیر 1392 در ساعت 18:55

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      sda.jpg

و با توجه به اینکه شما از دوره ی روزانه و تحصیل رایگان استفاده نکردید حق گزینش این دوره را دارید.
      خداحافظ ای همنشین همیشه

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post کنکورمجدد روزانه سوال ازro architect

سلام ro architect
      بابت جوابتون ممنونم واگرنتونستن منظورم رابرسونم شرمنده ام من دانشجوودرحال تحصیل هستم سال91کنکوردادم روزانه اوردم نرفتم اصلاثبتنام نکردم شک داشتم ک اطرافیان میگفتن کسی روزانه قبول کنم بشه2سال محروم
      بابت کمکتون ممنونم پس میتونم کنکور93شرکت کنم
      سوال داشتم اینک ازاین سایت من چه چیزهایی میتونم دانلود کنم؟بایدعضوباشم تابتونم دانلود کنم؟دانشجوهستم کمی سخت دردوران تحصیلم درس بخونم چون نمیتونم مرخصی بگیرم چطوری میشه بخونم؟زیست وعربی چطوری بخونم؟دانلودمطالب ازسایت چقدمیتونه کمکم کن؟ایندفعه جدی هستم نمیخام فرصت جبران راازدست بدم
      عوض شدن کتابهاچطوریه؟ممکن درسی حذف یااضافه شده باشه؟یاخارج ازاین محدودهست؟
      من ب کلاس کنکوریا بشرکت درازمون دسترسی ندارم چون شهریه دانشگام بالاست نمیتونم کلاس برم
      میخام تا1ماه دیگ شروع کنم میتونید راهنماییم کنید؟
      دراخر اگ سوالی داشتم ازهمین طریق مطرح کنم؟بیصبرانه منتظرپاسختان هستم موفق باشید.

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن