خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 56 از 57 نخستنخست ... 46555657 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 826 به 840 از 841
    1. Top | #826
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه قشنگ.فکر کن سال ۹۵ قبول شده حالا مطبشو زده مبارک باشه
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

2. Top | #827
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام هدف صرفا انگیزه دادن بود ... دم کنکور...این لحظات رو برای همه تون ارزو می کنم ... البته لحظه ی رسیدن به رویاهاتونو حالا هرچی باشه

3. Top | #828
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      سلام هدف صرفا انگیزه دادن بود ... دم کنکور...این لحظات رو برای همه تون ارزو می کنم ... البته لحظه ی رسیدن به رویاهاتونو حالا هرچی باشه
      از دندونپزشکی راضی هستین؟اگه برمیگشتین عقب باز سراغش میرفتین یا پزشکی رو انتخاب می کردین؟

4. Top | #829
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام ... اگه برگردم عقب اگه بین همه حق انتخاب داشته باشم بله انتخاب می کنم چوت علاقه دارم بهش ولی اگه ببینم نمی رسم بهش هیچ وقت بابتش زمان تلف نمی کنم و مسیر جدیدی رو انتخاب می کنم

5. Top | #830
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ...

6. Top | #831
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط felfel rize نمایش پست ها
      UP

7. Top | #832
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام و خسته نباشید به شما آقا سامان.
      شما با توجه به اینکه ورودی ۹۵ هستید الان به سلامتی فارغ التحصیل هستید و آماده ی رفتن به طرح؟
      راستی دندان پزشکی نوین شده ؟چه تغییراتی داشته ؟و آیا اون هم طول دوره تحصیل ش تغییری داشته؟
      خوشحال شدم این تاپیک رو دیدم که از قدیمیای انجمنید و هنوز به اینجا سر می‌زنید
      موفق باشید در تمام مراحل زندگی تون.

8. Top | #833
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام و درود خدمت شما... انجام وظیفه میددونم فقط شرمنده دیر به دیر سر میزنم
      بالاخره هر حوزه ای و هر فیلدی به مرور زمان به روز میشه و این سرعت به روز شدن بین علوم پزشکی تو دندون از همه بیشتره هر روز فناوری های نوینی سر در میارن الان بحث هوش مصنوعی هم که داغه هر علمی نوین میشه داداش دندون هم همینطور ولی تو ایران سرعتش این قدر زیاد نیست که تو این چن سال کامل متحول شه ولی خب الان لیزر اومده ایمپلنت خیلی زیاد شده... قشنگیشم به این نوین شدنه دیگه هی مجبوری به روز شی ــ امروز دوره ی ایمپلنت میری فردا لیزر البته لیزر دوره نداره... ارتو ثابت باید بری الان بوتاکس و اینام زیاد شده
      موفق باشی داداشم

9. Top | #834
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hassan the bald نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشید به شما آقا سامان.
      شما با توجه به اینکه ورودی ۹۵ هستید الان به سلامتی فارغ التحصیل هستید و آماده ی رفتن به طرح؟
      راستی دندان پزشکی نوین شده ؟چه تغییراتی داشته ؟و آیا اون هم طول دوره تحصیل ش تغییری داشته؟
      خوشحال شدم این تاپیک رو دیدم که از قدیمیای انجمنید و هنوز به اینجا سر می‌زنید
      موفق باشید در تمام مراحل زندگی تون.
      جواب

10. Top | #835
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اپ
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

11. Top | #836
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان وقت همگی بخیر
      سوالی دارین بپرسین من این جا سر میزنم

12. Top | #837
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      سلام دوستان وقت همگی بخیر
      سوالی دارین بپرسین من این جا سر میزنم
      سلام آقای دکتر

اوضاع درآمد دندون چطوره؟ ارزششو داره تو سن بالا و بدون سرمایه ی کلینیک زدن براش تلاش کنیم؟ و اینکه تو چه کشورهایی مهاجرت آسونتری داره؟ مثل پزشک ها عمان و کویت میشه راحت رفت؟ چون میگن مهاجرت دندونپزشک ها خیییلی سخته

و اینکه میگن کار دست و خلاقیت هنری تو دندونپزشکی خیلی مهمه، یعنی کسی که کلا چیزدست باشه و کلا تو وادی هنر و اینا نباشه تو دندونپزشکی نمیتونه موفق باشه؟ این مهارت تو دوره های کار با فانتوم ها و سایر دوره های پری کلینیک قابل اکتساب هست؟
      ویرایش توسط Friedrich : 31 شهریور 1402 در ساعت 20:28

13. Top | #838
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

14. Top | #839
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Friedrich نمایش پست ها

سلام آقای دکتر

اوضاع درآمد دندون چطوره؟ ارزششو داره تو سن بالا و بدون سرمایه ی کلینیک زدن براش تلاش کنیم؟ و اینکه تو چه کشورهایی مهاجرت آسونتری داره؟ مثل پزشک ها عمان و کویت میشه راحت رفت؟ چون میگن مهاجرت دندونپزشک ها خیییلی سخته

و اینکه میگن کار دست و خلاقیت هنری تو دندونپزشکی خیلی مهمه، یعنی کسی که کلا چیزدست باشه و کلا تو وادی هنر و اینا نباشه تو دندونپزشکی نمیتونه موفق باشه؟ این مهارت تو دوره های کار با فانتوم ها و سایر دوره های پری کلینیک قابل اکتساب هست؟
      سلام دوست عزیز و گرامی خودم
      درآمد دندون پزشکی بستگی به خیلی چیزا داره مث قبلنا نیست اما خب باز زمان زمان رقابت و پیشزفته میتونی خودتو بکشی بالا
      بیین من مهاچرت به هر کشوری رو دیدم آمریکا دیدم آلمان دیدم اسکاندیناوی دیدم اوضاع مهاجرت سخت شده باید مدرک زبان و رزومه خفن داشته باشی شدنیه
      ببین در مورد سوال سومت علاقه خیلی مهمه اون طوری نباشه شاید موفق شی ولی اذیت میشی ... به نظر من هر کنکوری که میخواد دندون پزشکی بحونه حداقل باید با آشپزی کردن حال کنه ... باید تو خونت باشه همچین چیزی
      سن بالا هم میشه تا ۳۵ سال رو میشه نگران نباش

15. Top | #840
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بازم کسی سوالی داشت میتونه بپرسه خوشحال میشم کمک کنم

صفحه 56 از 57 نخستنخست ... 46555657 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن