خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 53 از 57 نخستنخست ... 43525354 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 781 به 795 از 842
    1. Top | #781
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      با سلام خدمت همه ی بچه های عزیز
      الان خیلی از بچه ها یا پست میذارن یا این که نگرانن که آگه از الان جدی شروع کنم میشه یا نه اصلا شدنیه یا نه. جالبه بگم که دو سال قبل من دقیقا امروز بود که کتابام رو خریدم آوردم خونه و همه جی رو آماده کردم تا از فردا شروع کنم.... واقعا خاطرات قشنگی بود. تونستم با خوندن مداوم و زحمت و تلاش و برنامه ریزی به هدفم برسم. ... حالا اون کسی گه الان درگیری و نگرانی که میرسم میشه الان شروع کنم یا نه... منم میتونستم این کارو بکنم وقتم رو هدر بدم پای این که شدنیه آیا میرسم؟ من به خودم گفتم من باید برسم ماری ندارم شدنیه یا نه..... من نشدنی باشه هم میرسم به خودم ثابت می کنم ... حالا تصمیم گیری میمونه با خودت... دوست داری هنوز دست رو دست بذاری و بگی که نه تمی رسم یا نمیشه.... یا اینکه. شروع کنی و بگی من شروع میکنم و میشه.... انتخاب با خودته
      آقای تارم اگه به زمان کنکورتون برگردید برای کاهش رتبه تون چی کار می کنید ؟ یعنی چه کاری انجام میدهید مثلا رتبه تون زیر 500 بشه ؟ منابع تون یا ساعت مطالعه یا آزمون یا....

2. Top | #782
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط snoorafkan79 نمایش پست ها
      آقای تارم اگه به زمان کنکورتون برگردید برای کاهش رتبه تون چی کار می کنید ؟ یعنی چه کاری انجام میدهید مثلا رتبه تون زیر 500 بشه ؟ منابع تون یا ساعت مطالعه یا آزمون یا....
      من آگه برگردم یکی اول ریاضی رو خوب میخونم من ریاضی رو خوب نخوندم اختصاصی ها رو بهتر میخوندم هیچ وقت دور دوم برنمی گشتم سوال های شک دارم جواب رو عوض کنم همیشه چیزی که اول به فکرم میرسه درسته بعد خرابش می کنم پنج تا شوال درست رو غلط کردم سریع تر از این هم میخوندم. .. آگه اختصاصی ها رو به 70 میرسوندم شاید الان یه جای دیگه بودم.... ولی خب محض سوال شما پاسخ دادم وگرنه من هیچ وقت به گذشته فکر نمی کنم. . گذشته رفته برای موفقیت باید گذشته رو فرمت کنی... اون چیزی که مهمه الانه

3. Top | #783
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه هم داشتم اقای تارم شما از خودتون در منزل ازمون می گرفتید ؟ برای پیدا کردن نقطه ضعف در دروس؟

4. Top | #784
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای درس شیمی و فیزیک
      اول کل درسنامه هارو میخوندید بعد کل تستا
      یا همگام باهم میخونید؟

5. Top | #785
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط snoorafkan79 نمایش پست ها
      یه سوال دیگه هم داشتم اقای تارم شما از خودتون در منزل ازمون می گرفتید ؟ برای پیدا کردن نقطه ضعف در دروس؟
      اره میگرفتم

6. Top | #786
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه اول درسنامه ی اون بخش رو میخوندم بعد تست اون بحث رو میزدم بعد مبحث بعدی... این طور

7. Top | #787
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام اقای تارم
      شما بعد از شروع روزی هم داشتید که خسته بشید و اصلا درس نخونید؟

8. Top | #788
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Toofan نمایش پست ها
      سلام اقای تارم
      شما بعد از شروع روزی هم داشتید که خسته بشید و اصلا درس نخونید؟
      سلام بله داشتم.... هرکسی یه زمانی هست که از پا میفته .. مهم آینه که بلند شی

9. Top | #789
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه اول درسنامه ی اون بخش رو میخوندم بعد تست اون بحث رو میزدم بعد مبحث بعدی... این طور
      البته بسته یه نوع درس فرق می کنه

10. Top | #790
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درباره دندون پزشکی بگو سامان تا الان چه سختی ها و چه خوبی هايي رو در این رشته تجربه کردی همه رو بگو

11. Top | #791
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      درباره دندون پزشکی بگو سامان تا الان چه سختی ها و چه خوبی هايي رو در این رشته تجربه کردی همه رو بگو
      سوال خیلی خوبیه
      ببینید دندون پزشکی رشته ای هستش که خیلی همت می طلبه هم از نظر عملی هم از نظر درسی اولا و مهم تر از همه این که اصلا گول این که دندون پزشکی درس نداره رو نخورید اتفاقا من دارو رو نمی دونم ولی به قضاوت شخصی خودم حجم درسی که می خونن حتی از پزشکی هم بیشتره.. چیزی که من دیدم.... مخصوصا تو دوره بالینی و سر مریض. .. کار عملی ش هم دشواره خیلی تمرکز می خواد... خیلی باید زحمت بکشی.... با این اوضاع کنونی اقتصاد موادش خیلی گرونه... نگاه به پولی که به یه دندون پزشک می دیدید نکنید مطمین باشید هزینه ای که بابت یه کار دندون پزشکی میشه 80 درصدش خرج خرید مواد و هزینه ی لابراتوار و هزینه ی آب و برق و دستیار و... است با دقت انتخاب کنید. ولی با این حالت رشته ی خیلی خوبیه برای کسی که علاقه داره. . تجربه ی کلی من میگه که کسی که به این کار علاقه ای نداره صرف مسایل اقتصادی و... به این رشته نیاد چون واقعا کلافه می شی خیلی حوصله و صبر می خواد که این صبر و حوصله به دست نمی یاد الا علاقه داشتن کلا به دوستای کنکوری عرض کنم که دنبال علاقه برید حالا علاقه هر چی باشه جتی آگه مجبور باشی براش ترک تحصیل کنی باور کنید حتی رشته ای مثل پزشکی هم اصلا ارزش نداره که جتی یک سال براش پشت کنکور بمونی. . درسته درآمد و خروجی بی داره اما از اون سمت باید هزینه ی زیادی هم پاش بدی... باید کلی شب بیداری بکشی... درس بخونی کشیک بایستی.... دنبال مواد و مریض و... باشه با مریضا سر و کله بزنی... زندگی ت مثل زندگی یک انسان عادی نیست. شما باید بین تلاش و نتیجه یه موازنه برقرار کنی ببینی که آیا می صرفه اون چیزی که درمیاری براش این قدر زحمت بکشی یا نه .. مهم ترین عامل برای تعیین این وضعیت علاقه است ... شما آگه علاقه داشته باشی حتی با شرایط بد ش هم کنار می آیی ولی آگه صرفا به خاطر آینده و شغل ش و پرستیژ ش و اینا بخوای بیای موفق نمیشی تا آخر عمر تبدیل میشی به یه آدم افسرده که فقط اسم و شخصیت و... ش برای دیگران ه و درد جسمی و اسکلتی و روحی روانی سر و کله زدن با بیمار برا خودش.... خواستم از الان بگم که با چشم باز عمل کنید

12. Top | #792
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سال نو همه مبارک باشه امیدوارم سالی توام با موفقیت برای همه

13. Top | #793
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوال خیلی خوبیه
      ببینید دندون پزشکی رشته ای هستش که خیلی همت می طلبه هم از نظر عملی هم از نظر درسی اولا و مهم تر از همه این که اصلا گول این که دندون پزشکی درس نداره رو نخورید اتفاقا من دارو رو نمی دونم ولی به قضاوت شخصی خودم حجم درسی که می خونن حتی از پزشکی هم بیشتره.. چیزی که من دیدم.... مخصوصا تو دوره بالینی و سر مریض. .. کار عملی ش هم دشواره خیلی تمرکز می خواد... خیلی باید زحمت بکشی.... با این اوضاع کنونی اقتصاد موادش خیلی گرونه... نگاه به پولی که به یه دندون پزشک می دیدید نکنید مطمین باشید هزینه ای که بابت یه کار دندون پزشکی میشه 80 درصدش خرج خرید مواد و هزینه ی لابراتوار و هزینه ی آب و برق و دستیار و... است با دقت انتخاب کنید. ولی با این حالت رشته ی خیلی خوبیه برای کسی که علاقه داره. . تجربه ی کلی من میگه که کسی که به این کار علاقه ای نداره صرف مسایل اقتصادی و... به این رشته نیاد چون واقعا کلافه می شی خیلی حوصله و صبر می خواد که این صبر و حوصله به دست نمی یاد الا علاقه داشتن کلا به دوستای کنکوری عرض کنم که دنبال علاقه برید حالا علاقه هر چی باشه جتی آگه مجبور باشی براش ترک تحصیل کنی باور کنید حتی رشته ای مثل پزشکی هم اصلا ارزش نداره که جتی یک سال براش پشت کنکور بمونی. . درسته درآمد و خروجی بی داره اما از اون سمت باید هزینه ی زیادی هم پاش بدی... باید کلی شب بیداری بکشی... درس بخونی کشیک بایستی.... دنبال مواد و مریض و... باشه با مریضا سر و کله بزنی... زندگی ت مثل زندگی یک انسان عادی نیست. شما باید بین تلاش و نتیجه یه موازنه برقرار کنی ببینی که آیا می صرفه اون چیزی که درمیاری براش این قدر زحمت بکشی یا نه .. مهم ترین عامل برای تعیین این وضعیت علاقه است ... شما آگه علاقه داشته باشی حتی با شرایط بد ش هم کنار می آیی ولی آگه صرفا به خاطر آینده و شغل ش و پرستیژ ش و اینا بخوای بیای موفق نمیشی تا آخر عمر تبدیل میشی به یه آدم افسرده که فقط اسم و شخصیت و... ش برای دیگران ه و درد جسمی و اسکلتی و روحی روانی سر و کله زدن با بیمار برا خودش.... خواستم از الان بگم که با چشم باز عمل کنید
      ممنون. عالی بود

14. Top | #794
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ffatemeh نمایش پست ها
      ممنون. عالی بود
      خواهش می کنم

15. Top | #795
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا سامان من چیکار کنم ، سال دیگه میرم دوازدهم ، تا الان هم کار خاصی نکردم و لی حدود سه هفته س دارم روزی هشت ساعت رو میخونم ، من چیکار کنم ، دروس عمومی رو الان بخونم یا بعدا؟ بیشتر تست کار کنم یا درسنامه؟

صفحه 53 از 57 نخستنخست ... 43525354 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن