خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 50 از 57 نخستنخست ... 40495051 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 736 به 750 از 842
    1. Top | #736
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R3Z4 نمایش پست ها
      از کی شروع کنیم به زدن تست زماندار؟
      خودتون از کی شروع کردید؟

زیست رو چطوری شروع کردید به خوندن از سال دوم به ترتیب؟
      یا فصلهای مرتبط رو باهم خوندید؟- به نظرتون کدوم روش بهتره؟
      دوست عزیز سعی کن زمامدار رو از همون اول کار کن تست هات رو دسته بندی کن دور اول به هدف یادگیری بخون وقت بذار ولی در آخر زمان دار حل کن مثلا آزمون های آخر هر مبحث ریاضی جامع مهر و ماه رو زمان بگیر زمان خاصی برای شروع نداریم تو هر مبحث بعد این که دستت اومد باید زمان دار کار کنی ولی آگه کلی میگی آزمون ها رو از دو ماه قبل کنکور زمان دار کار کن
      راجع به زیست والا خودم فصل به فصل میخوندم بستگی به این داره که با کدوم روش بهت یاد میگرید آگه کتاب تست قوی و مکمل دارین مثل الگو یا ای کیو میتونید فصل به فصل بخونید نکته بعدی آینه که هرچی رسیدید رو بخونید و یاد بگیرین وقتی یک تست سال دوم رو میزنید که مطالب سال چهارم توش هست نگید هنوز نخوندم اینو رد شید اصن وابسته نباشید راجع به درسای دیگه هم همین طور

2. Top | #737
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      دوست عزیز سعی کن زمامدار رو از همون اول کار کن تست هات رو دسته بندی کن دور اول به هدف یادگیری بخون وقت بذار ولی در آخر زمان دار حل کن مثلا آزمون های آخر هر مبحث ریاضی جامع مهر و ماه رو زمان بگیر زمان خاصی برای شروع نداریم تو هر مبحث بعد این که دستت اومد باید زمان دار کار کنی ولی آگه کلی میگی آزمون ها رو از دو ماه قبل کنکور زمان دار کار کن
      راجع به زیست والا خودم فصل به فصل میخوندم بستگی به این داره که با کدوم روش بهت یاد میگرید آگه کتاب تست قوی و مکمل دارین مثل الگو یا ای کیو میتونید فصل به فصل بخونید نکته بعدی آینه که هرچی رسیدید رو بخونید و یاد بگیرین وقتی یک تست سال دوم رو میزنید که مطالب سال چهارم توش هست نگید هنوز نخوندم اینو رد شید اصن وابسته نباشید راجع به درسای دیگه هم همین طور
      سلام
      من امسال پزشکی مازاد قبول شدم و بخاطر سراسری مرخصی گرفتم که 98 کنکور بدم
      فقط یه مشکلی دارم.من اولین کنکورم 95 بود یعنی الان من مهر98 برم دانشگاه دوستای هم دوره ام سال سوم پزشکی رو تموم کردن و حس میکنم عقب افتادم و این میشه یه درگیری ذهنی برام
      شما هم لیسانس گرفتین...الان توی کلاستون هم سن شما هست؟ من واقعا خیلی عقب افتادم؟
      هنوز شروع نکردم به خوندن چون عصبی میشم

3. Top | #738
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام واسه مبحث قرابت خوندن مفاهیم و ابیات کتاب درسی میتونه کمک کننده باشه؟نشر الگو میزدم ولی اصلا پیشرفتی نداشتم

4. Top | #739
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      سلام
      من امسال پزشکی مازاد قبول شدم و بخاطر سراسری مرخصی گرفتم که 98 کنکور بدم
      فقط یه مشکلی دارم.من اولین کنکورم 95 بود یعنی الان من مهر98 برم دانشگاه دوستای هم دوره ام سال سوم پزشکی رو تموم کردن و حس میکنم عقب افتادم و این میشه یه درگیری ذهنی برام
      شما هم لیسانس گرفتین...الان توی کلاستون هم سن شما هست؟ من واقعا خیلی عقب افتادم؟
      هنوز شروع نکردم به خوندن چون عصبی میشم
      سلام دوست عزیز.... اصلا نگران نباش باور کن دغدغه تو دغدغه ی منم بوده من وقت کنکور خوندن هم حس می کردم قبولم بشم فایده نداره چون برم با کسایی هم کلاس میشم که کلی ازم کوچکترین وقتی قبول شدم رفتم دیدم تازه از 25 نفر کلاسمون من از 4 نفر کوچکترم!!! اصن فکر این قضایا رو نکن دوستات آگه رشته ی دیگه ای میخونن مطمین باش قبول شی تمومم بشن غصه میخورن که کاش جای تو باشن... دیدم عینا که میگم.... بعد تو دانشگاه اون چیزی که مطرح نیست سنه... شما نگران نباش

5. Top | #740
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام واسه مبحث قرابت خوندن مفاهیم و ابیات کتاب درسی میتونه کمک کننده باشه؟نشر الگو میزدم ولی اصلا پیشرفتی نداشتم
      بله اتفاقا باید بخونی... یکی از دلایل عدم پیشرفت تو قرابت میتونه این یاشه که شما پایه های قبلی تو قوی نکردی ارایه کامل بلد نشدی دستور زبان کاملا بلد نشدی شما اول باید بتونی شعر رو درست بخونی و درست تحلیل کنی تا درست بفهمی.... ولی اتفاقا خوندن ابیات کتاب درسی یکی از ملزوماته خوندن و درک مطالب کتاب درسی یکی از ملزوماته همون طوری که آگه اشتباه نکنم قرابت معنایی الگو آخر کتابش این کارو کرده.... مشکل شما احتمالا از پایه س.... اول با دریافت شروع کن... یا یه کتاب درسمامه ی قرابت جدیدتر و بهتر من خیلی وقته از اونا خبر ندارم

6. Top | #741
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پسر من هوشش خیلی خوبه اما اصلن اهمیت نمی ده به موفقیتش واقعا تو یک ش درس می خونه و قبول میشه اما زمان نمی زاره واسه کنکور و تست زدن راهنماییم کنید چی کار کنم یه خورده به آیندش و کنکور اهمیت بده ممنون

7. Top | #742
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bestcar نمایش پست ها
      پسر من هوشش خیلی خوبه اما اصلن اهمیت نمی ده به موفقیتش واقعا تو یک ش درس می خونه و قبول میشه اما زمان نمی زاره واسه کنکور و تست زدن راهنماییم کنید چی کار کنم یه خورده به آیندش و کنکور اهمیت بده ممنون
      بله خواهش می کنم کمکتون میکنم @samantaram تلگرام من

8. Top | #743
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله خواهش می کنم کمکتون میکنم @samantaram تلگرام من
      البته اینم بگم به دوستام هوش اصن ملاک موفقیت در کنکور نیست 1 درصد هم سهم نداره اصن رو هوش حساب نکنید

9. Top | #744
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها..یه سوال هرکی میتونه خوب و دقیق جواب بده لطفا..برام مهمه...سهمیه منطقه سه باعث میشه یکی خیلی راحت بتونه رتبه بیاره؟؟ زیر 2000 منطقه سه شدن خیلی راحته؟؟

10. Top | #745
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaaar نمایش پست ها
      سلام بچه ها..یه سوال هرکی میتونه خوب و دقیق جواب بده لطفا..برام مهمه...سهمیه منطقه سه باعث میشه یکی خیلی راحت بتونه رتبه بیاره؟؟ زیر 2000 منطقه سه شدن خیلی راحته؟؟
      نه اصلا راحت نیست ولی از دیگر مناطق راحتتره البته.یه رفیق داشتم تراز 6700 قلمچی 2000 اورد البته یکم خراب کرده با اون رتبه ام شاید بین الملل دارو قبول بشی جای دیگه ام قبول نمیشی. پزشکی سراسری زیر 800 میخواد اگه بری سایت قلمچی کارنامه ها زده شده حدود درصدای لازم رو میتونید ببینید

11. Top | #746
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaaar نمایش پست ها
      نه اتفاقا اخیرا خیلی از شهرها رو بردن تو منطقه ی 3. از کنکور 93 به بعد جمعیت کنکوری های منطقه 3 با شیب تندی بالا رفته که این رقابت رو برای بچه ها خیلی سخت کرده بعد رتبه های خیلی بهتری میخوان تا بتونن با بچه های منطقه 1 و 2 همکلاس بشن مثلا پزشکی ما رتبه ی 600 و 500 منطقه 1 و 2 قبول میشن اما برای منطقه 3 ی ها رتبه ی 100 لازمه.... اتفاقا خیلی سخت تره

12. Top | #747
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پس چرا میگن منطقه3 بهتره 1و2هست؟
      نه اتفاقا اخیرا خیلی از شهرها رو بردن تو منطقه ی 3. از کنکور 93 به بعد جمعیت کنکوری های منطقه 3 با شیب تندی بالا رفته که این رقابت رو برای بچه ها خیلی سخت کرده بعد رتبه های خیلی بهتری میخوان تا بتونن با بچه های منطقه 1 و 2 همکلاس بشن مثلا پزشکی ما رتبه ی 600 و 500 منطقه 1 و 2 قبول میشن اما برای منطقه 3 ی ها رتبه ی 100 لازمه.... اتفاقا خیلی سخت تره

13. Top | #748
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      هندسه ررو هم تو کنکور زدید؟

14. Top | #749
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      پس چرا میگن منطقه3 بهتره 1و2هست؟
      گذشته اینطور بود الان نه

15. Top | #750
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A . H نمایش پست ها
      سلام
      هندسه ررو هم تو کنکور زدید؟
      سلام اره دو تا سوال رو زدم

صفحه 50 از 57 نخستنخست ... 40495051 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن