خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 49 از 57 نخستنخست ... 39484950 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 721 به 735 از 841
    1. Top | #721
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Bano نمایش پست ها

سلام

ببخشید بهترین روش برای برنامه ریزی روزانه چطور باید باشه ؟؟؟

مثلا اینجور بگیم از این ساعت تا این ساعت این تعداد صفحه بخونم و این تعداد تست بزنم !!!
      یا ن
      بگیمn ساعت مختص ب این تعداد صفحه از این درس و با این تعداد تست دیگه هر وقت از روز بود مهم نیس!!!
      ؟؟؟؟
      والا به نظر من سعی کنید تو یه روز یه مبحث خاص رو انتخاب کنید و بخونید زمان اوایل زیاد مهم نیست ولی بعد سعی کنید زمان رو با آون تطابق بدید اما به نظر من اولویت رو بدید به ن حجم درسی که قراره بخونید حالا تو هر زمانی بعد رفته رفته سرعت رو تنظیم کنید تا بتونید تو اون زمان اون حجم رو بخونید موفق باشید

2. Top | #722
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام آقاسامان خوبید؟اولن تبریک میگم بعدش من یه یازدهمی هستم سال دهم خیلی خوب پیش نرفت وتست زیادی نزدم میخوام ازالان براکنکورتلاش کنم وشروع هم کردم میشه راهنماییم کنی درباره ی اینکه پیشروی دهم ویازدهم باهم کاردرستیه یانه؟وبه نظرت براهردرس چنتامنبع کافیه؟راستی خیلی ممنون بابت ادبیت باراهنمایی توباموضوعی خوندن خیلی بهترشدم.شمابرامااسوه تلاشی موفق باشی.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

3. Top | #723
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      سلام آقاسامان خوبید؟اولن تبریک میگم بعدش من یه یازدهمی هستم سال دهم خیلی خوب پیش نرفت وتست زیادی نزدم میخوام ازالان براکنکورتلاش کنم وشروع هم کردم میشه راهنماییم کنی درباره ی اینکه پیشروی دهم ویازدهم باهم کاردرستیه یانه؟وبه نظرت براهردرس چنتامنبع کافیه؟راستی خیلی ممنون بابت ادبیت باراهنمایی توباموضوعی خوندن خیلی بهترشدم.شمابرامااسوه تلاشی موفق باشی.
      سلام دوست خوبم مرسی از تو خیلی خوشحالم که بهتون کمکی کردم هدف منم همین بوده.... ببین چندتا منبع داشتن جز سردرگمی هیچی برات به دنبال نداره بستگی به سرعت داره آگه میتونی سریع درسا رو ببندی خوبه چون میتونی از روایای متفاوت به درس نگاه کنی و این خیلی خوبه اما در کل چون نمیرسی به نظر من از این لحاظ خوب نیست... راجع به سوال اولت باید بگم که شما سعی کن تا سال کنکور درسا رو فقط یاد بگیر خیلی تست محور نباش تست محور بودن باعث میشه پایه ت قوی نباشه سعی کن درسا رو خوب خوب یاد بگیر جدا از بحث کنکور.... فکر کن اصن کنکور نداری دهم هم با یازدهم بخونی هیچ اشکالی نداره اما حتما اصل درس رو خوب یاد بگیر

4. Top | #724
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      والا به نظر من سعی کنید تو یه روز یه مبحث خاص رو انتخاب کنید و بخونید زمان اوایل زیاد مهم نیست ولی بعد سعی کنید زمان رو با آون تطابق بدید اما به نظر من اولویت رو بدید به ن حجم درسی که قراره بخونید حالا تو هر زمانی بعد رفته رفته سرعت رو تنظیم کنید تا بتونید تو اون زمان اون حجم رو بخونید موفق باشید
      بازم سلام
      ۱ َشما برنامه بلند مدتتون، خودتون مینوشتید و باهاش بیش میرفتید یا ن ی برنامه از قبل داشتید ؛مثلا برنامه آزمون ازمایشی و...

۲ شما چطور تو نیم ساعت عمومی میخواندید کلا این برام سوال شد

5. Top | #725
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوست خوبم مرسی از تو خیلی خوشحالم که بهتون کمکی کردم هدف منم همین بوده.... ببین چندتا منبع داشتن جز سردرگمی هیچی برات به دنبال نداره بستگی به سرعت داره آگه میتونی سریع درسا رو ببندی خوبه چون میتونی از روایای متفاوت به درس نگاه کنی و این خیلی خوبه اما در کل چون نمیرسی به نظر من از این لحاظ خوب نیست... راجع به سوال اولت باید بگم که شما سعی کن تا سال کنکور درسا رو فقط یاد بگیر خیلی تست محور نباش تست محور بودن باعث میشه پایه ت قوی نباشه سعی کن درسا رو خوب خوب یاد بگیر جدا از بحث کنکور.... فکر کن اصن کنکور نداری دهم هم با یازدهم بخونی هیچ اشکالی نداره اما حتما اصل درس رو خوب یاد بگیر
      سلام ممنون داداش سامان شماعالی هستی کتاب موضوعی هاتوچن بارمرورکردی؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

6. Top | #726
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      صادقانه بگوازالان کنکوری بخونم تهران قبول میشم؟زبانم به جزگرامرداغنه چه کنم؟

او شنوا و داناست .

7. Top | #727
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Sara_Bano;1397002]

بازم سلام
      ۱ َشما برنامه بلند مدتتون، خودتون مینوشتید و باهاش بیش میرفتید یا ن ی برنامه از قبل داشتید ؛مثلا برنامه آزمون ازمایشی و...

[/QUOTکنم
      له من قبل این که شروع کنم برنامه ی بلندمدت خودم رو خودم نوشته بودم داشتم میدونستم قراره اسفند چیکار کنم نوروز چیکار کنم خرداد چیکار نی کنم حتی حساب روزاش رم داشتم دقیق برای هر ساعت 4 ماه بعد هم برنامه ریزی کرده بودم به همین دلیل سردرگم نبود یکی از دلایلی که باعث شد من اینقدر سریع پیش برم این بود که سردرگم نبودم برنامه ریزی کرده بودم خودمو که هر روز چیکار کنمر
      تو نیم ساعت شما میتونی خیلی کارا تو عمومی بکنی... 15 لغت زبان بخونی.. 1 درس دینی بخونی. .. 30 تا تست بزنی.... نیم ساعت زمان زیادیه.... ولی متاسفانه قدرشو نمی دونید

8. Top | #728
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بازم سلام

له من قبل این که شروع کنم برنامه ی بلندمدت خودم رو خودم نوشته بودم داشتم میدونستم قراره اسفند چیکار کنم نوروز چیکار کنم خرداد چیکار نی کنم حتی حساب روزاش رم داشتم دقیق برای هر ساعت 4 ماه بعد هم برنامه ریزی کرده بودم به همین دلیل سردرگم نبود یکی از دلایلی که باعث شد من اینقدر سریع پیش برم این بود که سردرگم نبودم برنامه ریزی کرده بودم خودمو که هر روز چیکار کنمر
      تو نیم ساعت شما میتونی خیلی کارا تو عمومی بکنی... 15 لغت زبان بخونی.. 1 درس دینی بخونی. .. 30 تا تست بزنی.... نیم ساعت زمان زیادیه.... ولی متاسفانه قدرشو نمی دونید

9. Top | #729
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ممنون داداش سامان شماعالی هستی کتاب موضوعی هاتوچن بارمرورکردی؟
      عربی دو بار
      زبان دو بار
      دینی و ادبیات هم که یک دور ولی چندتا منبع

10. Top | #730
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صادقانه بگوازالان کنکوری بخونم تهران قبول میشم؟زبانم به جزگرامرداغنه چه کنم؟
      بازم از این سوالا. .. دوست من واقعیت بهت بگم... شما بخوای غیرممکن رو میتونی ممکن کنی ولی نباید به خودت شک داشته باشی... این سوالات فقط شک تو بیشتر میکنه
      راجع به زبان هم بگم از راهنمایی لغات رو کار کن پایه کار کن از خط ویژه استفاده کن و تمرین کن البته الان شاید منابع خیلی بهتری باشه بچه ها تو انجمن درجریانن
      کسی که تهران میاره الان نمی پرسه خدایا تهران میارم یا نه؟، اون الان میگه باید بیارم. همون طرز فکری که ما باهاش کنکور رو شروع کردیم

11. Top | #731
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بازم از این سوالا. .. دوست من واقعیت بهت بگم... شما بخوای غیرممکن رو میتونی ممکن کنی ولی نباید به خودت شک داشته باشی... این سوالات فقط شک تو بیشتر میکنه
      راجع به زبان هم بگم از راهنمایی لغات رو کار کن پایه کار کن از خط ویژه استفاده کن و تمرین کن البته الان شاید منابع خیلی بهتری باشه بچه ها تو انجمن درجریانن
      کسی که تهران میاره الان نمی پرسه خدایا تهران میارم یا نه؟، اون الان میگه باید بیارم. همون طرز فکری که ما باهاش کنکور رو شروع کردیم
      حق باتوهست میام چرانیارم ممنون

او شنوا و داناست .

12. Top | #732
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حق باتوهست میام چرانیارم ممنون
      خواهش می کنم

13. Top | #733
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      ب نظرتان برنامه راهبردی قلم چی برای برنامه بلند مدت چطوره؟؟؟

از پاسخگوییتون متشکرم

14. Top | #734
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ب نظرتان برنامه راهبردی قلم چی برای برنامه بلند مدت چطوره؟؟؟

از پاسخگوییتون متشکرم
      خوبه... ولی برای عمومی ها جنگی به دل نمیزنه... هر روشی ببین به درثبخوره روش و مسیر مهم نیست مهم آینه که خودت قدم برداری قدم برداری با هر راهی با هر روشی میرسی

15. Top | #735
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از کی شروع کنیم به زدن تست زماندار؟
      خودتون از کی شروع کردید؟

زیست رو چطوری شروع کردید به خوندن از سال دوم به ترتیب؟
      یا فصلهای مرتبط رو باهم خوندید؟- به نظرتون کدوم روش بهتره؟
      ویرایش توسط R3Z4 : 23 آبان 1397 در ساعت 11:29

صفحه 49 از 57 نخستنخست ... 39484950 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربر و 4 مهمان)

1. lisaaaa

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن