خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 46 از 57 نخستنخست ... 3645464756 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 676 به 690 از 842
    1. Top | #676
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      سلام اقا سامان.من در زیست خیلی مشکل دارم اکثر تست هارو غلط میزنم فاگو ک نمیتونم بخونم چون الان خیلی وقت گیره.بنظرتون چیکار کنم؟
      هر تستی که غلط زدی حتما پاسخ نامه شو بخون حتما بعدا نکته شو دربیار و بنویس و مرور کن اینطوری غلطات کمتر میشه سعی کنید تست مدار باشید خیلی به دنبال درسنامه نباشید با تست یاد بگیرید نه حتی زیست رو بلکه همه ی درسا رو

2. Top | #677
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام اقا سامان.من در زیست خیلی مشکل دارم اکثر تست هارو غلط میزنم فاگو ک نمیتونم بخونم چون الان خیلی وقت گیره.بنظرتون چیکار کنم؟
      هر تستی که غلط زدی حتما پاسخ نامه شو بخون حتما بعدا نکته شو دربیار و بنویس و مرور کن اینطوری غلطات کمتر میشه سعی کنید تست مدار باشید خیلی به دنبال درسنامه نباشید با تست یاد بگیرید نه حتی زیست رو بلکه همه ی درسا رو

3. Top | #678
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما همه اینارو در چند ساعت انجام میدادین؟
      10

4. Top | #679
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام آقا سامان ممنون میشم جوابمو بدید ...
      1-هر درس دینی تو چند ساعت تموم میشه ؟برای آزمون 7 فروردین میخوام بخونم با اینکه کمی (خیلی کم ) دینی 2 رو خوندم از گاج نقره ای بخونم یا از خط ویژه ؟؟و میرسم همشو بخونم ؟؟

2-تو زبان فارسی غیر از شمارشی تکواژ واژه چی مهم هست ؟؟؟؟
      3-تو عربی برا آزمون 7 فروردین قلمچی که عربی 2 هست با اینکه من قبلا عربی 1رو نخوندم واز عربی 2 شروع کرده بودم لازمه عربی 1 رو بخونم یا نه عربی 2 رو که خونده بودم دوره کنم و تست بزنم؟
      4-برا ریاضی به نظرتون برا 7 فروردین برم دوباره درسنامه خیلی سبزو بخونم یا از خط ویژه یا جمبندی ریاضی خیلی سبز (کدومو ترجیح میدید اگه نظرتون درسنامه مختصره ) درسنامه مختصر بخونم و برم سر تست زنی؟؟؟
      5- برا زیست 7 فروردین از آخر به اول دوره کنم یا از اول کتاب سوم به آخرش ؟؟؟؟؟
      6- برا شیمی تاحالا استوکیومتری تقریبا نخوندم یعنی خوندم ولی اصلا یادم نیست. با این حساب برم مبتکران بخونم برا مسئله هاش و مفاهیمش یا خط ویژه مفاهیم و مسائل رو بخونم چون دیدم خط ویژه همون کسر های پیش ساخته ی مبتکرانو گفته ! ؟(این سوال رو برای محلول ها هم جواب بدید )
      7-برا فیزیک اولویت با آینه عدسی باشه یا با فیزیک 2 که کار و انرژی و فشار و گرما هست /؟؟؟؟اولویت بندیشو بگید ؟!!!!!!!!
      ((((((((ضمنا ریاضیم خوبه زیست و شیمی متوسط و فیزیک متوسط روبه ضعیف !!!!!!!(اینارو گفتم که راحت تر راهنمایی کنید

5. Top | #680
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      10
      در این تایم 8تا مبحث میخوندین؟
      من کل روز میتونم فقط 3تا درس بخونم

6. Top | #681
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در این تایم 8تا مبحث میخوندین؟
      من کل روز میتونم فقط 3تا درس بخونم
      خوب توان آدم ها با هم فرق می کنه روش شما هم از یه نظر درست تره چون رو یه درس بیشتر وقت می دارید و بازده میگیرید ولی خوب من این طوری خوندم دیگه

7. Top | #682
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیشاپیش سال نو همه مبارک باشه ایشالا سالی توام با موفقیت برای همه

8. Top | #683
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پیشاپیش سال نو همه مبارک باشه ایشالا سالی توام با موفقیت برای همه
      سال نوی شما هم مبارک

9. Top | #684
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      خواستم ببینم چطور زبان رو بالا زدید؟
      به خصوص راهکارتون برای گرامر و لغات خارج از کتاب چی بوده ؟
      چقدر وقت سر جلسه برای زبان و عربی گذاشتین؟

10. Top | #685
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadrezaalfa نمایش پست ها
      سلام
      با سلام خدمت شما دوست گرامی
      والا زبان رو اول گفتم که تو زبان خدایی استعداد داشتم... حتی تمرین نکرده زیر 60 شاید نمی اومدم اما فقط از یگ منبع استفاده می کردم و هر روز هم می خوندمش
      برای گرامر سعی کنید از درسنامه ی کتاب خط ویژه استفاده کنید و تست زیاد بزنید حتما برای لغت خارج از کتاب مهم آگه تو قالب متن می گید لازم نیست حتما همه ی لغت ها رو بلد باشید آگه یکم تمرین کنید می تونید منن رو بدون معنی گردن کامل جواب بدید یعنی شما ساختار اصلی متن رو بلد باشید جواب میده اصن نگران نباشید
      برای عربی من 16 دقیقه وقت گذاشتم برای زبان گفتم قبلا 8 دقیقه و خورده ای هول و هوش 40 ثانیه

11. Top | #686
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadrezaalfa نمایش پست ها
      سلام
      والا زبان رو اول گفتم که تو زبان خدایی استعداد داشتم... حتی تمرین نکرده زیر 60 شاید نمی اومدم اما فقط از یگ منبع استفاده می کردم و هر روز هم می خوندمش
      برای گرامر سعی کنید از درسنامه ی کتاب خط ویژه استفاده کنید و تست زیاد بزنید حتما برای لغت خارج از کتاب مهم آگه تو قالب متن می گید لازم نیست حتما همه ی لغت ها رو بلد باشید آگه یکم تمرین کنید می تونید منن رو بدون معنی گردن کامل جواب بدید یعنی شما ساختار اصلی متن رو بلد باشید جواب میده اصن نگران نباشید
      برای عربی من 16 دقیقه وقت گذاشتم برای زبان گفتم قبلا 8 دقیقه و خورده ای هول و هوش 40 ثانیه

12. Top | #687
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینم یادم رفت بگم برای قواعد حتما قواعد پایه رو خوب بلد باشید آگه پایه رو خوب بلد باشید تو بحث مصوبات مشکلی نخواهید داشت

13. Top | #688
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی ممنون ببین مثلا یه مثال میزنم
      امروز
      زیست ایمنی هومورال و سلولی درسنامه ی کتاب درسی
      زبان لغت درس شش سال چهارم تست
      ریاضی بحث مجانب مایل تست از مهر و ماه
      دینی درس8 سوم درسمامه درس 4 سوم تست
      فیزیک بحث تغییر انبساط سطحی با تستاش
      عربی تست های ترحمه و تعریب 50 تا
      شیمی بحث قانون اول ترمودینامیک سامانه و... تا اول انتالپی
      ادبیات 100 تست قرابت
      البته زمین هم می خوندم هر روز یه فصل و تست فصل دو روز قبل... بعد مدت ها برگشتم یه سری بزنم

14. Top | #689
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب توان آدم ها با هم فرق می کنه روش شما هم از یه نظر درست تره چون رو یه درس بیشتر وقت می دارید و بازده میگیرید ولی خوب من این طوری خوندم دیگه
      زمین هم می خوندم م

15. Top | #690
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زمین هم می خوندم م

صفحه 46 از 57 نخستنخست ... 3645464756 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن