خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 57 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 841
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      امکان نداره چون من درصدام از شما بهتره ترازم پایینتره
      من ترازم حدود 8200 شد زیرگروه یک رتبم شد 30000 اونوقت شما چه جوری با تراز زیرگروه یک 8700 رتبت شده 33000؟؟؟؟؟؟؟؟
      ویرایش توسط Dr.Eng.M : 10 شهریور 1395 در ساعت 13:11

2. Top | #32
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimokh نمایش پست ها
      ...
      من ازفاگوزیست خوشم میاد .. حجم زیادش مهم نیست واسم .. راستی میشع برام توضیح بدین که چجوریی بخونمش؟چندساعت؟شوماچجوری؟ بودبرنامتون
      داداش من روزی 2 ساعت زیست میخوندم اما اول با فاگو میخوندم و با الگو تست میزدم اول میخوندم و خودم خیلی نکات بهش اضافه می کردم

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست نکته جمع کردن و خوندن اون نکته ها نیست، زیست یعنی تحلیل و ترکیبی که خودت باید انجام بدی زیست رو من با کتاب درسی و جلد سوال گاج جامع میکرو و آزمون های سال های قبل قلم چی و سنجش ، 82 زدم (کارنامم رو میفرستم) ، اصولا خود کتاب رو بتونی هضم کنی و تست بزنی نیازی نیست به درسنامه های اضافی و بیخود، البته ژنتیک و شارش رو خوبه از جایی خوند ، فاگوزیست قدرت تحلیل و ترکیب رو از آدم میگیره، هرکسی درصد بالایی زده مطمئنا از فاگوزیست استفاده نکرده البته برای دانش آموزای دوم و سوم خوبه اما برای کنکوری ها نه
      داداش تبریک میگم بهت خودم فاگوژیست میخوندم اما خیلی نکته ها رو از قبل حدس می زدم و خیلی نکته ها رو خودم بهش اضافه میکردم من هم خودم خیلی روی ترکیب فردی مطالب تاکید می کردم اما فاگوزیست این قدرت رو از من نگرفته من فاگو میخوندم اما بهش وابسته نبودم ممنون از شما

4. Top | #34
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      سلام اقا سامان چجور زبان صد زدی ؟کلاس رفته بودی عربی چطور؟
      داداش تو مصاحبه ذکر کردم قسم میخورم هیچ کلاس خصوصی کنکور آزمایشی نرفتم کل کنکور از خونه مون نیومدم بیرون

5. Top | #35
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کاریزما نمایش پست ها
      داداش براکنکور94هم که خونده بودی زبان وعربیت هم که خوب بوده پس وضعت اصلابدنبوده...میانگین چن ساعت خوندی؟
      اوایل 10 اواخر 16 ساعت

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام سامان جان.تبریک میگم بهت با این پشتکارو ارادت

شما تو این وقفه 4 ساله ینی از سال 91 که کنکور اولتون بود تا امسال،دانشجو بودینو دانشگاه میرفتین؟

7. Top | #37
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش چرا درسای دیگه تو دست نزدی؟؟ هر کدوم رو 20 میزدی الان یه جای دیگه بودی اخه کلا هم رو اختصاصی ها رو زیست وقت گذاشتی من اگه این وقت رو میذاشتم دقتم 10 برابر ميشد راحت 90 میزدم اما شما نه رو فیزیک وقت گذاشتی نه ریاضی نه شیمی

8. Top | #38
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها
      سلام سامان جان.تبریک میگم بهت با این پشتکارو ارادت

شما تو این وقفه 4 ساله ینی از سال 91 که کنکور اولتون بود تا امسال،دانشجو بودینو دانشگاه میرفتین؟
      بین 91 تا 92 اره اما بقیه رو نه درگیر کار کشاورزی بودم بچه روستام آذربایجان غربی

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      بین 91 تا 92 اره اما بقیه رو نه درگیر کار کشاورزی بودم بچه روستام آذربایجان غربی
      ناموسا حاضرم بخدا جلو همچین پشتکاری سجده کنم.ینی بخدا احسنت داری تو
      زبون برای توصیفت عاجزه بخدا آفرین

10. Top | #40
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها
      ناموسا حاضرم بخدا جلو همچین پشتکاری سجده کنم.ینی بخدا احسنت داری تو
      زبون برای توصیفت عاجزه بخدا آفرین
      ممنونم دوست گرامی اراده همه چیزه من قصدم انگیزه دادن به شماست من 6 ماهه بدون گاج بدون قلم چی بدون سنجش بدون معلم خصوصی بدون امکانات و خرج کلان و با این معلولیت بینایی ام که از بچگی باهامه به این موفقیت رسیدم پس شما چطور نمی تونید کافیه فقط بخواید من خواستم

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      ممنونم دوست گرامی اراده همه چیزه من قصدم انگیزه دادن به شماست من 6 ماهه بدون گاج بدون قلم چی بدون سنجش بدون معلم خصوصی بدون امکانات و خرج کلان و با این معلولیت بینایی ام که از بچگی باهامه به این موفقیت رسیدم پس شما چطور نمی تونید کافیه فقط بخواید من خواستم
      منم مشکل ضعیفی بیش از حد چشمی دارم
      چشم راستم 17
      چشم چپم 15

آب مروارید داشتم که عمل کردم تو بچگی.
      الان هم آب سیاه دارم و دارم روزی 6 بار قطره میریزم

واسه منم دعا کن بتونم 96 بهترین خودمو تو کنکور نشون بدم

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اقا سامان واقعا عالییییی با شرایط سخت .من بودم جا میزدم باریک الله .جامعه به پزشکانی مثل شما نیاز داره

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه این کارنامه واقعی باشه من میرم سازمان سنجش که چطور ایشون ترازش تو زیرگروه یک بهتر از من شده ولی رتبه کشوریش تو زیرگروه یک از من بدتر شده
      دوست عزیز بیا لطف کن بگو واقعیه یا فتوشاپ کردی چون اگه واقعی باشه بوی تقلب تو اعلام نتایج میاد

14. Top | #44
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اما بچه ها من یه چیزی بگم من از همین جا از بچه های انجمن تشکر می کنم انجمن خیلی به من کمک کرد اگه این انجمن نبود من الان اینجا نبودم شاید
      اوایل بهمن ماه پارسال که تو اوایل بودم داداشم که تو ارومیه مدیر تولید یک کارخونه بود از طریق دوست مهندسش که داداشش کنکور میداد با یه مشاور اهل تهران آشنا میشه و شمارش رو میگیره برای من داداشم با این مشاور که فامیلیش دکتر لقمانی بود صحبت می کنه نگو که این مشاور مشاور موسسه گیلنا حسین احمدی شیاد هست که نمی شناختمش من همه ی این کتابایی رو که اینجا نوشتم براش لیست کردم همه رو رد کرد و گفت اینا هیچکدوم به درد نمی خورن داری وقتتو تلف می کنی بیا موسسه ما برات جزوه و دی وی دی میفرستیم 6 تومن (که برابر درآمد دو سال خانواده ما بود) ازت میگیریم رتبه ی سه رقمی تحویلت میدم داداشمم باور کرد پیله کرده بود که باید کتابات رو بفروشی یه کم پول هم من میذارم میری این موسسه منم اینجا پست گذاشتم و راجع بهش پرسیدم که همه یک صدا گفتن دروغه و شیاد هست منم لینک این پست رو برای داداشم فرستادم و اونم خوند یه کم قانع شد اما باز هم تاکید می کرد که من کاری به این حرفا ندارم طبق برنامه ی اونا میخونی اما اونجا بود که خدا به کمکم اومد و اون مشاور با موسسه کنکور آسان است دعواش شد به من زنگ زد گفت تو راست میگفتی این موسسه به درد نمی خوره من دارم از این موسسه میرم دارم میرم ونوس حالا اومد از آرام فر و عمارلو تعریف کردن قبلا عمارلو رو اصلا قبول نداشت اون خط رو تحویل داد و دیگه پیداش نکردیم داداشمم دنبالش نرفت چون می دونست که 6 میلیون تومن در وسع ما نیست الان من بدون 6 میلیون تومن هزینه به اون هدف رسیدم خدا میدونه اگه طبق برنامه ی اونا پیش میرفتم الان بهتر بودم یا بدتر اما مسلما با الانم تفاوت زیادی داشتم این انجمن خیلی کمکم کرد که طرف این موسسه نرم برای همین همین جا از همه تشکر می کنم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اقا سامان نگفتید زبان چجور صد زدید کلاس رفتید؟

صفحه 3 از 57 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 22 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن