خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 56
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimokh نمایش پست ها
      تبریک میگم .. نظرت درموردفاگو چیع؟؟
      خیلی که نخوندمش ولی یه نگاه گذرا که انداختم به نظرم اصلا خوب نبود.زیادی حجیمه و حاشیه رفته
      .شما بقیه رتبه برترای همین انجمن رو که 80-90 هم زدن ، نگاه کنید.همه تاکیدشون بیشتر رو کتاب درسی بوده و درکنارش تستای مختلف کار میکردن.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      با عرض تبریک، دکتر جان واسه ریاضی کل مهر و ماه رو کار کردین ؟ اگه یک منبع بخوایم کار کنیم واسه ریاضی کدوم رو پیشنهاد میدین ؟

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid kia نمایش پست ها
      سلام
      با عرض تبریک، دکتر جان واسه ریاضی کل مهر و ماه رو کار کردین ؟ اگه یک منبع بخوایم کار کنیم واسه ریاضی کدوم رو پیشنهاد میدین ؟
      سلام
      ممنون

نه .همش رو که نرسیدم ولی منبع اصلیم مهروماه بود.حتی بعضی از مباحث ریاضی رو حذف کردم مثل هندسه(غیر از فصل اولش) و مقاطع مخروطی (غیر از دایره).

ببینید سطح ریاضیتون چطوریه: اگه بیشتر درسنامه نیاز دارید جامع خیلی سبز(چاپ94 به بعد) ولی اگه بیشتر تست های جوندار میخواید جامع مهروماه یا iq گاج. مهروماه و گاج درسنامه جالبی ندارند ولی خیلی سبز درسنامه اش عالیه.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      تبريك ميگم موفق باشيـد

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام آقای شمس الدینی ضمن عرض تبریک به خاطر رتبه بسیار خوبتون سؤالی داشتم ازتون.
      من میرم سوم تجربی و از شیمی سال دوم هیچی بلد نیستم و به دلیل مشکلاتی تابستون امسال نتونستم شیمی 2 رو بخونم دیدم شما تو مصاحبتون گفتید ایراداتی توی این درس داشتید میخواستم بپرسم توی شیمی 3 به مشکلی برنخوردید؟ آخه من میترسم چون شیمی دومم خوب نیست شیمی سوم رو توش گیر کنم ! لطفا راهنماییم کنید ممنون از شما.
      منتظر فرصت مناسب نباش...همین فرصتو بگیرو و مناسبش کن...

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      داداش اول از همه تبریک فراوان بابت رتبه عالیت...

1. تو درس زیست به نکاتی که از کتاب های تست درمیاوردی بسنده میکردین یا نه؟؟؟ یا خودتونم تحلیلی انجام میدادین؟؟
      2.تو دروس ریاضی فیزیک شدیدا ضعیفم به نظرتون لازمه که سوالهای تشریحی از کتاب های مختلف حل بکنم؟؟ یا با تست پیش برم؟؟؟
      3. نظرتون درباره حذف 40-50 درصد مباحث ریاضی و فیزیک چیه؟؟؟ و چرا؟؟
      4.سرعت و بازدهی و کیفیت درس خوندن رو چطوری میشه برد بالاتر؟؟؟

ممنون

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AY$AN نمایش پست ها
      سلام آقای شمس الدینی ضمن عرض تبریک به خاطر رتبه بسیار خوبتون سؤالی داشتم ازتون.
      من میرم سوم تجربی و از شیمی سال دوم هیچی بلد نیستم و به دلیل مشکلاتی تابستون امسال نتونستم شیمی 2 رو بخونم دیدم شما تو مصاحبتون گفتید ایراداتی توی این درس داشتید میخواستم بپرسم توی شیمی 3 به مشکلی برنخوردید؟ آخه من میترسم چون شیمی دومم خوب نیست شیمی سوم رو توش گیر کنم ! لطفا راهنماییم کنید ممنون از شما.
      سلام
      خیلی ممنونم

نه خداروشکر به مشکل خاصی برنخوردم. چون شیمی سوم خیلی به شیمی دوم ربطی نداره. فقط شاید نام گذاری ترکیب ها نیاز باشه که کتابای کمک درسی شیمی 3 تا حدودی ،همون اوایل کتابشون، دوره اش کردن.
      ولی بهتره این اواخر تابستون شیمی 2 رو یه مرور سریع بکنید مخصوصا نامگذاری ترکیب های یونی و کووالانسی

موفق باشید

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.mamad_97 نمایش پست ها
      داداش اول از همه تبریک فراوان بابت رتبه عالیت...

1. تو درس زیست به نکاتی که از کتاب های تست درمیاوردی بسنده میکردین یا نه؟؟؟ یا خودتونم تحلیلی انجام میدادین؟؟
      2.تو دروس ریاضی فیزیک شدیدا ضعیفم به نظرتون لازمه که سوالهای تشریحی از کتاب های مختلف حل بکنم؟؟ یا با تست پیش برم؟؟؟
      3. نظرتون درباره حذف 40-50 درصد مباحث ریاضی و فیزیک چیه؟؟؟ و چرا؟؟
      4.سرعت و بازدهی و کیفیت درس خوندن رو چطوری میشه برد بالاتر؟؟؟

ممنون
      سلام
      خیلی ممنون از لطفت

1. قبل از این که تست بزنم یعنی وقتی که کتاب رو میخوندم سعی میکردم خودم نکته دربیارم یا اگه میشد با مطالب قبلی ترکیب کنم. الته معمولا نمیتونستم نکته خوبی دربیارم!
      نکاتی رو هم که از تستا بیرون میآووردم سعی میکردم خودم روشون خوب فکر کنم که بهتر یادم بمونه.

2. به نظرم سعی کنید همون تستا رو تشریحی و با صرف وقت حل کنید.یعنی دنبال روش تستی و سریع حل کردن نباشید و ففط حل کردن اون تست مد نظرتون باشه. تا کم کم قلق حل کردن تست ها دستتون بیاد.

3.از الان که حذف کردن اشتباهه.به همون دلیلی که همیشه میگن: شاید مباحثی که شما خوندین سوال سخت بدن و مبحثی که شما نخوندین سوال آسون بدن! فعلا سعی کنید همه مباحث رو بخونید . از عید به بعد اگه دیدید با یه مبحثی خیلی مشکل دارید و خوندنش اذیتتون میکنید حذفش کنید.
      من خودم املای ادبیات و هندسه (غیر از فصل 1) و مقاطع (غیر از دایره) رو نخوندم.

4.برای افزایش بازدهی 1:سعی کنید محیط مطالعه تون مخصوص درس باشه.یعنی مثلا گوشی بغل دستتون نباشه. 2: یادداشت برداری کنید.حتی اگه یادداشت ها رو دور بریزید و به کارتون نیاد.همین نوشتن خیلی کمک میکنه 3:روش های مختلف درس خوندن رو امتحان کنید.مثلا شاید یه بار باید بیشتر تست بزنی یا یه بار سرعت درس خوندن رو بشتر کنید و... کلا ببینید کدوم روش بهتر بهتون جواب میده.

موفق باشید

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تبریک میگم به شما دوست عزیز انشاالله که در تمامی مراحل زندگی موفق وپیروز باشید.

10. Top | #40
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام - به نظرتون برای سال سومیا ،، کدوم کتاب ادبیات مناسب تره تا ه باهاش م درصد قلم چی بره بالا و هم امتحان نهایی رو کامل گرفت ؟( اصن چنین کتابی هست ؟

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Flisberta نمایش پست ها
      سلام - به نظرتون برای سال سومیا ،، کدوم کتاب ادبیات مناسب تره تا ه باهاش م درصد قلم چی بره بالا و هم امتحان نهایی رو کامل گرفت ؟( اصن چنین کتابی هست ؟
      سلام

کتاب گاج محوری ادبیات 3 که الان اسمش شده سیر تا پیاز!

برای نهایی که تکمیلِ تکمیله و برای جواب دادن تست ها هم خوبه. فقط تستاش پاسخنامه نداره
      یکمی هم حجیمه. بهتره تو طول سال همراه تدریس دبیرتون بخونید

موفق باشی

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم از همه میپرسم میخوام ببنم نظر شما چیه

1- نظرتون در باره یه مرور عالی و فوقالعاده ماورایی در مورد این باز ها های زمانی مختلف چیه چیکار باید کرد؟ در رابطه با فیزیک و زبان و ادبیات
      * دو روز مونده به ازمون ازمایشیتون:
      ^ ی ماه مونده به کنکور سرایری:
      # یه هفته مونده به کنکور:
      #یه روز مونده:
      مرسی

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      چندتا آزمونای طول سال گاج رو شرکت کردم و سوالای خیلی خوبی داشت و برنامه اش هم شبیه کانونه ولی تو آزمونای جامع شورش رو در آوورد

سلام

خیلی حرفاتون بهم روحیه داد
      میخواستم بدونم اگه برم آزمونای گاج رو بدم ضرر نمیکنم؟ آخه اکثر بچه ها میرن قلم چی چون میگن برنامه اش جامعه آماریش بالا!!
      از نظر کیفیت سوالی کدام بهتر بودن؟(کلی)

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم ... در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید و بدرخشید !

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      واقعا خوش به حااااااااااالتووووووووووو ووووووووووووون
      خدا نصیب ماهم کنه همچین موفقیتی !

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن