خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blitzkrieg نمایش پست ها
      ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، حقیقت امر اینه که چندی پیش یکی از رفیقام زنگ زد و گفت از قرار معلوم این هفته کنکور داریم !
      سایت سنجش رو نگاه کردم دیدم بله حق با جناب ایشون بود :yahoo (4):
      من پنج شنبه سپیده دم، قدم در کارزاری خواهم گذاشت که هنوز لباس رزمشو آماده نکردم ( البته باید از 1 سال پیش آماده می کردم :yahoo (21): )

+
      با توجه به اینکه زبان فارسی بزرگترین جلوه گاه فرهنگ و هنر ایرانی در تمام اعصار هست از ایجاد کننده تاپیک تقاضامندم از غلط های املایی چه از روزی مزاح و چه به جد پرهیز کنند تا این زبان بیش از این به انحطاط کشیده نشود

اصطرث ===> استرس

با سپاس فراوان :yahoo (4):
      موفق باشین
      استرسو از عمد اینجوری نوشتیم ک اصلا بفهمند ک این کلمه وجود نداره اصطرث

آرامش خودتو حفظ کنین همگی موفقم باشین اثطرص هم نداشته باشین
      ویرایش توسط آیناز : 04 تیر 1392 در ساعت 19:50

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      التماس دعاااا همگی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام کنکوری های موفق چطورین خوبین/

ب امید خدا فردا ریاضیا کنکورشونه وو دیگه روز روز اوناس یادتون نره از زیر قران رد شینا هرچی خیره همونه اصلا استرس نداشته باشیناااااا این ازمونم مثل همه آزمونای ازمایشی ک میرفتین میدادین فقط صبحونه یادتون نره از نوع سالمش البته... خوابتونم رو تنظیم کنین ... با توکل ب خدا برین سر جلسه خداا هواشونو داشته باش
      جمعه هم ک روز روز تجربیای روز مااس خدااا هوامونو داشته باش خودت کمکمون کن

خدا خودت کمکم کن پزشکی ازاد قبول شم از جونمم مایه میزارم خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااا تلاشی نکردم ولی قبول شم تلافی همه چیو میکنم... میخونم درحد ی شاگرد اول خدااا خواهش

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایشالله همیشه در همه جا ب خصوص کنکور موفق باشین ایشالله جوابا میاد همتون سر بلندین جلو خونواده هاتون

فردا هم ک کنکور ما تجربیاس التماس دعا همگی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن