خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Röntgen نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز میشه لطف کنی بگی مضربی تست زدن یعنی چی؟! چطوریه؟!
      سپاس
      سلام،ینی مثلا اگه شنبه درس یک دینی رو ب روشی ک ذکر کردم خوندم و تستای تالیفیشو زدم..یکشنبه در حد ربع ساعت تستای سنجشی که شمارشون مضرب ۲ هستش رو میزنم و دوشنبه مضرب ۳ و به همین ترتیب تا تموم بشن..البته من هروز اینکارو نمیکنم چون دوهفته واسه آزمون وقت هست بخاطر همین سعی میکنم هر دو روز یا سه روز یه بار مضرب یک عددو بزنم و دو روز یا یک روز قبل آزمون سوالات سراسری رو کار میکنم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash.noorinsb نمایش پست ها
      عالیه خانم رکسانا . موفق باشین
      ممنونم،همچنین شما

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin01234 نمایش پست ها
      دوست عزیز حتما تست تالیفی نیاز نیست
      من خودم امسال تست تالیفی زیادی کار نکردم حتی سراسری ها رو هم کامل نزدم ولی درصد امسالم 85 شد
      من یه سوال از شما دارم . آیا همه ی 85 درصد رو فقط از روی سراسری ها بدست آوردید ؟؟
      حتما مطالب کتاب رو کامل مطالعه کردید . هیچگاه تست های تالیفی کتاب ها عینا در کنکور مطرح نمیشه و فقط ایده های مخفی طرح تست رو نشون میده . همون ایده هاست که در کنکور مطرح میشه .
      شما چون مطالب کتاب رو کامل خونده بودید ،نیازی به تست تالیفی نداشتید .
      درصد من در کنکور 90 و خورده ای بود (23 درست و 1غلط) . علاوه بر تست های سراسری و سنجش ، تست های تالیفی گاج و خیلی سبز هم زدم .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      من یه سوال از شما دارم . آیا همه ی 85 درصد رو فقط از روی سراسری ها بدست آوردید ؟؟
      حتما مطالب کتاب رو کامل مطالعه کردید . هیچگاه تست های تالیفی کتاب ها عینا در کنکور مطرح نمیشه و فقط ایده های مخفی طرح تست رو نشون میده . همون ایده هاست که در کنکور مطرح میشه .
      شما چون مطالب کتاب رو کامل خونده بودید ،نیازی به تست تالیفی نداشتید .
      درصد من در کنکور 90 و خورده ای بود (23 درست و 1غلط) . علاوه بر تست های سراسری و سنجش ، تست های تالیفی گاج و خیلی سبز هم زدم .
      اگر دوستان وقت کردن تست تالیفی هم بزنن ضرری نداره ولی بنظرم با توجه به کنکور امسال داوطلبا باید بیشتر به سمت حفظ کامل آیات برن و ارتباطش با متن
      البته من قبل کنکور چون رشته ی ریاضی و انسانی رو زده بودم با فرم سوالا آشنا شدم و نتیجه کنکورم از سه تا آزمون آخر کانون بیست درصد بیشتر زدم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باید جوری ایاتو بلد باشین ک اگ نصفشو دادن بتونید بقیشو بیاد بیارید یا حداقل نکات کلیدیشو

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن