خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 101920
    نمایش نتایج: از 286 به 297 از 297
    1. Top | #286
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جواب این سوالو کسی نمیدونه ؟؟؟

2. Top | #287
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad1013 نمایش پست ها
      دوستان تو مصاحبه فرهنگیان هم برای معاینات پزشکی مثل ارتش و نیرو انتظامی بایستی لخ.ت شی؟؟
      جواب این سوالو کسی نمیدونه ؟؟؟

3. Top | #288
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه بابا لازم نیست *** شی ولی خودمونیم ناسلامتی تو مردی خجالت نداره که دکتر هم محرمه

4. Top | #289
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirfirouzeie نمایش پست ها
      دوستان سلام
      با خبر شدم که سازمان سنجش نتایج ابتدایی پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز رو اعلام کرده که مصاحبه و معاینه شون 11 ام تا 13 امه . دو سال پیش هم من مثل شما بودم یه بار شهریور برا پزشکی ارتش و یه بار آذر برا داروسازی بقیه الله رفتم ولی تو هر دو به علت نمره زیاد چشم (3.75 و 4.25) رد شدم . بنابراین تنها اطلاعاتی که دارم راجب معاینات پزشکی اولیه دو سال پیشه که امیدوارم به دردتون بخوره :
      1- تو مرحله اول به جایی هدایت میشید متشکل از حدودا 40 اتاقک که باید کاملا برهنه شید و فقط لباس زیر تنتون باشه . دکتر اعصاب و روان میاد میگه دستاتون رو جلو بیارید و خودتون رو معرفی کنید . لرزش دست به مقدار زیاد باعث رد میشه که علتش یا استرسته یا خودارضایی زیاد بعد ارتوپد میاد چند تا بشین پاشو میده چارزانو میشینید و کف پا رو می بینه که صاف نباشه و بعد میگه که دستاتون رو جلو بگیرید پاهاتون رو به هم بچسبونید و به جلو حرکت کنید بعد بدون برگشت دنده عقب برید . دکتر قلب تپش قلب تون رو از جلو و عقب بررسی می کنه و دکتر پوست بررسی پوست و عدم وجود خراش و بیماری رو می بینه . معمولا اخرین نفر این مرحله ارولوژ هست که وقتی میاد میگه که لباس زیر رو پایین بکشید . البته نیازی به دراوردنش نیست تا زانو کفایت می کنه . بعد میگه صاف وایسید و اندکی پاتون رو باز کنید . وضعیت ختنه و طول الت رو می بینه و بعد به بیضه ها دست می زنه برای بررسی لوله های منی بر و بیماری های واریکوسل و هیدروسل . بعد میگه برگردید و خم شید به گونه ای که مقعدتون باید کاملا باز و الت به حالا اویزون قرار بگیره که این مرحله برای بررسی بواسیر و **** و رابطه ی جنسی هست . ارولوژی فقط 2 دقیقه طول میکشه و سخت ترین قسمت برای پسراست .
      2-گوش و حلق و بینی و دندان رو معاینه می کنن .
      3-چشم رو از نظر آستیگماتیسم و دوربینی و نزدیک بینی و کور رنگی بررسی می کنن .

در صورت قبولی تو این مراحل فرد رو میفرستن برای آزمایش خون یا ادرار یا اگه لازم باشه مایعات دیگه .

توصیه ام به همتون اینه که باشجاعت و بدون هرگونه ترس حاضر بشید و اینکه تو بخش ارولوژی حتما لباس زیر نرم و گشاد بپوشید برای اینکه بیضه ها به بدنتون نچسبن و آویزان باشن و طول الت بیشتر به نظر بیاد (هرچند خیلی بعیده که پسری رو به خاطر طول الت رد کنن .) . و اینکه حتی الامکان دو سه هفته منتهی به تست خودارضایی نکنید که روی اعصاب و وضعیت جسم تاثیر نذاره .

اگه سوالی دارید در خدمتم .
      شما داری داروسازی میخونی بعد فک میکنی خ.ارزایی باعث لرزش دست میشه با دقت بیشتری درستونو بخونین دکتر.

5. Top | #290
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.
      دوستان کسی نمونه سوال یا اطلاعاتی در مورد نوع مصاحبه داره؟
      تشکر.
      اگه دارید تمس بگیرید 09104965570 یا همین جا بفرستید
      ممنون.
      http://biomedico.ir/
      سلام این سایت آزمون انلاین فقط 3 هزار تومن . توسط استاد مسلی نژاد . خیلی عالیه پیش نهاد من به تمامی دوستان

6. Top | #291
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      نه عزیزم جواب اونا نیومده . اونا را هم شاید قبول بشید به این ربطی نداره
      http://biomedico.ir/
      سلام این سایت آزمون انلاین فقط 3 هزار تومن . توسط استاد مسلی نژاد . خیلی عالیه پیش نهاد من به تمامی دوستان

7. Top | #292
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      فرهنگیان سهمیه داره برا بچهایی که پدریامادرفرهنگین مگه نع؟؟

8. Top | #293
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام منم رفتم به گزینش دانشگاه بقیه الله
      دبروز با هزار بدبختی با بابام خودمون رو رسوندیم تهران
      من با تراز 9588 تو زیرگروه 1 انتظار داشتم که لا اقل پزشکی بقیه الله رو بیارم رفتیم به ما گفت تو نه پزشکی بورسیه مشهد نه شیراز و نه اصفهان و نه پزشکی بقیه الله رو آوردی وفقط داروی بقیه الله رو آوردی
      رفتم بیرون اعصابم داغون شد داشتم تو محوطه دور میزدم دیدم یه یارویی مردود شده بود اومد بیرون بهش گفتم سلام برادر گلم شما برا چی اومدی اینجا
      گفت:برا پزشکی
      گفتم :ترازت چن بود
      گفت:7100
      گفتم اعجوبه جان مگه چه سهمیه ای بودی
      گفت:ایثارگران
      یعنی میخواستم بزنمش
      از یکی دیگه پرسیدم اونم گفت ترازم 9100 بوده
      خلاصه من هر چی رفتم با آموزششون چونه زدم نشد
      من قبلا با یکی از کارکنان وا دانشجویان دانشگاه صحبت کرده بودم هر دو شون گفتن
      برو یه دانشگاه داغون پزشکی بخون اما اینجا نیا
      حقیقتم میگفتن
      دانشگاه بقیه الله یه محیط نظامیه
      یعنی اگه مافوق بگه بمیر باید بمیری
      حالا اگه مافوقتون یه احمقی با تراز 700 باشد فک کن باید چه خفتی رو تحمل کنی
      واس همین بود بابام گفت پسرم میفرستم آزاد اما اینجا نیا.
      برا همین بود انصراف دادم و زدم بیرون
      حالا یه سوال انتخابای بعدیم اتفاقی نمیفته؟

9. Top | #294
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirfirouzeie نمایش پست ها
      دوستان سلام
      با خبر شدم که سازمان سنجش نتایج ابتدایی پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز رو اعلام کرده که مصاحبه و معاینه شون 11 ام تا 13 امه . دو سال پیش هم من مثل شما بودم یه بار شهریور برا پزشکی ارتش و یه بار آذر برا داروسازی بقیه الله رفتم ولی تو هر دو به علت نمره زیاد چشم (3.75 و 4.25) رد شدم . بنابراین تنها اطلاعاتی که دارم راجب معاینات پزشکی اولیه دو سال پیشه که امیدوارم به دردتون بخوره :
      1- تو مرحله اول به جایی هدایت میشید متشکل از حدودا 40 اتاقک که باید کاملا برهنه شید و فقط لباس زیر تنتون باشه . دکتر اعصاب و روان میاد میگه دستاتون رو جلو بیارید و خودتون رو معرفی کنید . لرزش دست به مقدار زیاد باعث رد میشه که علتش یا استرسته یا خودارضایی زیاد بعد ارتوپد میاد چند تا بشین پاشو میده چارزانو میشینید و کف پا رو می بینه که صاف نباشه و بعد میگه که دستاتون رو جلو بگیرید پاهاتون رو به هم بچسبونید و به جلو حرکت کنید بعد بدون برگشت دنده عقب برید . دکتر قلب تپش قلب تون رو از جلو و عقب بررسی می کنه و دکتر پوست بررسی پوست و عدم وجود خراش و بیماری رو می بینه . معمولا اخرین نفر این مرحله ارولوژ هست که وقتی میاد میگه که لباس زیر رو پایین بکشید . البته نیازی به دراوردنش نیست تا زانو کفایت می کنه . بعد میگه صاف وایسید و اندکی پاتون رو باز کنید . وضعیت ختنه و طول الت رو می بینه و بعد به بیضه ها دست می زنه برای بررسی لوله های منی بر و بیماری های واریکوسل و هیدروسل . بعد میگه برگردید و خم شید به گونه ای که مقعدتون باید کاملا باز و الت به حالا اویزون قرار بگیره که این مرحله برای بررسی بواسیر و **** و رابطه ی جنسی هست . ارولوژی فقط 2 دقیقه طول میکشه و سخت ترین قسمت برای پسراست .
      2-گوش و حلق و بینی و دندان رو معاینه می کنن .
      3-چشم رو از نظر آستیگماتیسم و دوربینی و نزدیک بینی و کور رنگی بررسی می کنن .

در صورت قبولی تو این مراحل فرد رو میفرستن برای آزمایش خون یا ادرار یا اگه لازم باشه مایعات دیگه .

توصیه ام به همتون اینه که باشجاعت و بدون هرگونه ترس حاضر بشید و اینکه تو بخش ارولوژی حتما لباس زیر نرم و گشاد بپوشید برای اینکه بیضه ها به بدنتون نچسبن و آویزان باشن و طول الت بیشتر به نظر بیاد (هرچند خیلی بعیده که پسری رو به خاطر طول الت رد کنن .) . و اینکه حتی الامکان دو سه هفته منتهی به تست خودارضایی نکنید که روی اعصاب و وضعیت جسم تاثیر نذاره .

اگه سوالی دارید در خدمتم .
      ميگم اين معاينات براي رشته هاي پيراپزشكي سپاه هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #295
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=miladbargahi;924789]سلام منم همین جور شدم رشته وشهرش رو نمیخواستم اما دو نفر با رتبه دو برابر من پزشکی قبول شده بودن اسمشونو هم دیدم و میشناتخمشون
      من دیگه فرمه رو پر نکردم چون اصلا دوست نداشتم
      حالا نمیدونم چی میشه اگه پرش نکنم محرومم نکنن...میترسم اولویت های بعدیمم بررسی نکنن بدبخت بشم[/QUOTE

11. Top | #296
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در پاسخ به سوال دوستمون که پرسیدن اگر پدر یا مادر فرهنگی باشند امتیاز داره یا نه با بگویم که در شرایط برابری امتیاز با فردی دیگر ،فردی که از خانواده فرهنگی باشد پذیرفته می شود

12. Top | #297
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .erfan.lo نمایش پست ها
      به نظر شما سخت ترین مصاحبه ومعاینه رو کدوم دانشگاه داره؟
      دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی

صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 101920

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن