خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نمیدونم از کجا شروع کنم!!!( رتبه برتری بیا تو)

سلام و خداقوت به همه ی کنکوری های 96 مشکل من اینه که می خوام این 1 ماه یا سه هفته آخر شهریور رو مثل چی درس بخونم که تابستونم جبران شه ( چون عملکرد خوبی نداشتم ) ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم .
      از رتبه برتر ها خواهش میکنم جواب بدن.
      البته اینم بگم که معدلم 19.53 بود که فک نکنید از اوناشم.
      دمتون گرم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirbeygi12 نمایش پست ها
      سلام و خداقوت به همه ی کنکوری های 96 مشکل من اینه که می خوام این 1 ماه یا سه هفته آخر شهریور رو مثل چی درس بخونم که تابستونم جبران شه ( چون عملکرد خوبی نداشتم ) ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم .از رتبه برتر ها خواهش میکنم جواب بدن.با تچکر
      از هرجا "شروع" کنید فرق نداره . یه کتاب دست بگیرید بخونیدش مهم نیست چی باشه . تایم مطالعتون که بالا رفت اون موقع ببینید نقاط ضعفتون توی درسهای تحلیلی چیه همونا رو شروع کنید به خوندن

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز فک نمیکنی الان یکم دیر شده و زمان قلق گیری نیست چون اینکه شما میگی قلقگیری و برای اول تابستون من الان مشکلم تایم درس خوندن نیست فقط نمیدونم چیکار باید بکنم که کم کاری هام جبران شه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز فک نمیکنی الان یکم دیر شده و زمان قلق گیری نیست چون اینکه شما میگی قلقگیری و برای اول تابستون من الان مشکلم تایم درس خوندن نیست فقط نمیدونم چیکار باید بکنم که کم کاری هام جبران شه
      ببین تو دروس اختصاصی تو چجی ضعیفی دو درس انتخل کن بخون !
      مثلا ریاضی و زیست یا... !
      ولی مهمشروع هست

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آزمون قراره بری؟؟ مدرسه قراره بری یا فارغ التحصیلی؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببین بزار یه توضیح مفصل راجع به خودم بدم بهت
      من دانش آموز سال چهارم مدرسه تیزهوشان دارلفنون اندیشه شهریارم
      معدلمم که بهت گفتم
      تابستون رو با بچه های کلاس و توضیه معلم ها به آزمون نرفتم ولی از مهر قراره که برم
      و الان نمیدونم چیکار باید بکنم
      همین

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از متن کتاب شروع کن
      از سال دوم
      بعد برو سراغ کتاب های تست
      بعد از تسلط برو آزمون بده

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم پارسال تو شرایط شما قرار داشتم بهترین کار به نظر من اینه که برای آزمون اولتون که توی مهر هست بخونین البته چون تا اون موقع زیاد مونده بهتره دروس دیگه ای هم که توش ضعیف هستین بخونین

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین بزار یه توضیح مفصل راجع به خودم بدم بهت
      من دانش آموز سال چهارم مدرسه تیزهوشان دارلفنون اندیشه شهریارم
      معدلمم که بهت گفتم
      تابستون رو با بچه های کلاس و توضیه معلم ها به آزمون نرفتم ولی از مهر قراره که برم
      و الان نمیدونم چیکار باید بکنم
      همین
      ببین کدوم پایه رو ضعف داری و همون رو بخون.
      چون معدلت خوبه پس به نظر میاد سومت قویه و بهتره دوم بخونی!
      پس شروع کن اختصاصیای دوم و البته عربی!
      به امید خدا بخشی اش جبران میشه و بخشی اش تو طول سال!

موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام و خداقوت به همه ی کنکوری های 96 مشکل من اینه که می خوام این 1 ماه یا سه هفته آخر شهریور رو مثل چی درس بخونم که تابستونم جبران شه ( چون عملکرد خوبی نداشتم ) ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم .
      از رتبه برتر ها خواهش میکنم جواب بدن.
      البته اینم بگم که معدلم 19.53 بود که فک نکنید از اوناشم.
      دمتون گرم
      اولویت اول از نظر من شیمی 2 فرار که دائم باید تکرار شه و تستاشم واقعا آسونه و میشه زد بین شیمیا ، فیزیک 3 مدار که اگه مسلط نباشی طول سال اذیت میکنه ، حسابان فصل اول که مباحثشو در نظر بگیری 4تا تست کنکور داره و تستاشم معمولا خوبن ، واسه آزمونای آزمایشیم جزء بودجه بندی فصل صفر دیفرانسیل میارنش اونجام لازمت میشه ، کلا حسابانُ مسلط باشی خیلی آرامش خاطر داری واسه دیفرانسیل ، انتخاب و انواع ترکیب جبر که تو اصل شمول و عدم شمول و احتمال و گراف گسسته لازم میشه

یا علی
      .Human, Developer, Innovator

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از درسهای آسون که زده نشی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلامعاقا معدلتون خیلی خفنهمن که معدلم خیلی پایینهولی از سر خنگیم نبوده که معدلم اینجوری شدا سر حوصله نداشتنام و درس نخوندامهینی کل سالو عینهو خری میخوندم شب امتحان بی خیال میشدم واسه همین درسی که باید ۲۰میشدمو ۱۸\۱۷شدمولی واسم مهم نیسمنم مث تو آزمون نرفتم و از مهر به بعد میرمتا الان حرکت شناسی(دوم+پیش) و استوکیومتری رو خوب خوندم+شیمی ۲وهندسه۱و یخورد ه عمومی... ازین ببعدم میخوام جبر و هندسه ۲و ریاضیات پایه رو تموم کنم،خلاصه اینکه بگم درسایی که میدونم من ضعف دارم توشون و واسه پیش لازمم میشن رو خوندم..شمام اینجوری برنامه بریزید..در ضمن فک نکنید که از اول تابستون خوندمااوایل مرداد با ۳ساعت شروع کردم تا الانمنی که وضع سومم افتضاح بود در عرض سه چار هفته ب سطح خوبی رسیدم شما که سومتون عالیه که چن قدم از من جلوترین و تو این سه چار هفته ی باقی مونده اگه برنامه خفنی بریزین مطمن باشید واسه پیش آماده آماده میشید...راستی برنامه راهبردی کانون رو دانلود کن و نیم نگاهی بهش داشته باش تا بتونی واسه دو سه آزمون اول آماده شیموفق باشی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دمت گرم که راهنمایی کردی من از صبح که این پست رو گذاشتم خیلی چیزا یاد گرفتم و از فردا قوی و پرقدرت میخوام شروع کنم
      اگه بخوام یکم درددل کنم باید بگم که من رفیقایی دارم که نمیتونم ولشون کنم واس خاطره همینم بود که تابستونم از دست رفت چون خیلی با مرام و معرفتن و الانم قصد ندارم که ولشون کنم و اونقدر با شعور هستن که شرایط منو درک کنن چون اونا توی مدرسه عادی درس میخونن و من تیزهوشان پس فک نکنید که رفیقاتون مانع رسیدن به اهدافتون میشن و همیشه رفیق هایی رو انتخاب کنید که میدونید واقعا این ویژگی رو دارن.
      اینم یه نصیحت از طرف من
      یا علی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دقیقاً..واقعا جالبه،منم همچین دوستایی دارم که بعد ازینکه تیزهوشان قبول شدم کلا با خونواده بار کردیم یه شهر دیگهشهری ک توش قبول شدم...تو این سه چار سالی که قبول شدم هم رابطمو با دوستام قطع نکردم ولی اوایل خرداد باشون صحبت کردم و ازشون اجازه گرفتم تا بعد کنکور..و از گروه ها رفتم و کلا اینستا و تلگرام و واتساپ رو دیلیت کردمبالاخره رفقا هر چقدرم با معرفت باشن ولی نمیشه که مانع رسیدن به هدفمون بشنرفقا همیشه هستن ولی این سال کنکوره که فقط یه ساله و باید خیلی خیلی تلاش کرد تا به هدف رسید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن