خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدام آزمرن آزمایشی برای کنکور96شرکت میکنید؟

رأی دهندگان
    136. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • قلمچی

58 42.65%
    • گاج

24 17.65%
    • گزینه2

25 18.38%
    • سنجش

23 16.91%
    • ماز(درکنارکانون)

28 20.59%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 66
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      خواهر من شما مطمئن باش گزینه دو اگه مثل دو سال پیش باشه اصلا خوب نیست سوالاش
      من گزینه دو میدادم از طرف مدرسه

فاصله سه هفته ای خیلی ضرر میرسونه خیلی
      در ضمن سوالات زیستش در حد کنکور 84 یا دیگه تهش 85 هستش

واقعا کیفیت نداره مگر اینکه تغییر داده باشن

هر ازمونی یه عیب داره باید رفت جایی که مزایای خوبی هم داشته باشه
      مطمئنا نمیتونم آزمونی با شرایط درجه یک پیدا کنم همشون نقصی دارند.کانون زیست خوبی داشت اما ریاضی و فیزیک به درد نخور که نتیجه اش در کنکور 95 مشخص شد جاییکه درصد این دو درس باید خیلی بالا باشه اما نشد.سنجش چند سال پیش بودم و کیفیت آزمونهای در طول سالش پایین بود (خیلی پایین)تا حالا گزینه دو نبودم و به احتمال قوی میرم گزینه دو .ریاضی و فیزیکش میگن خوبه و عمومی بدی نباید داشته باشه.زیست هم خودم تست سخت کار میکنم.از شیمیش خبری ندارم ضعیف بود بازم تست میزنم مثل زیست.کانون قلمچی بیشتر حواسش روی زیست بود که خیلی بد بود.(عمومی هاش خوب بود)
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      مطمئنا نمیتونم آزمونی با شرایط درجه یک پیدا کنم همشون نقصی دارند.کانون زیست خوبی داشت اما ریاضی و فیزیک به درد نخور که نتیجه اش در کنکور 95 مشخص شد جاییکه درصد این دو درس باید خیلی بالا باشه اما نشد.سنجش چند سال پیش بودم و کیفیت آزمونهای در طول سالش پایین بود (خیلی پایین)تا حالا گزینه دو نبودم و به احتمال قوی میرم گزینه دو .ریاضی و فیزیکش میگن خوبه و عمومی بدی نباید داشته باشه.زیست هم خودم تست سخت کار میکنم.از شیمیش خبری ندارم ضعیف بود بازم تست میزنم مثل زیست.کانون قلمچی بیشتر حواسش روی زیست بود که خیلی بد بود.(عمومی هاش خوب بود)
      شما بر چه اساسی میگین ریاضی کانون بدرد نخوره؟!
      اتفاقا خیلیم خوبه و همه نوع تیپ سوالات رو بررسی میکنه که توکنکور به مشکل برنخوریم
      یکی از طراحانشم مؤلف ریاضی تجربی مهروماهه.
      چون همه نوع تیپیو بررسی میکنه و شما با تیپ های سوالات ریاضی اشنا نیستید نباید بگید که ریاضیش بده!من باهمون ریاضی ازنظر شما بدش،کنکور81%ریاضی زدم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed100 نمایش پست ها
      شما بر چه اساسی میگین ریاضی کانون بدرد نخوره؟!
      اتفاقا خیلیم خوبه و همه نوع تیپ سوالات رو بررسی میکنه که توکنکور به مشکل برنخوریم
      یکی از طراحانشم مؤلف ریاضی تجربی مهروماهه.
      چون همه نوع تیپیو بررسی میکنه و شما با تیپ های سوالات ریاضی اشنا نیستید نباید بگید که ریاضیش بده!من باهمون ریاضی ازنظر شما بدش،کنکور81%ریاضی زدم
      وقتی پایتون قوی باشه کانون و ....براتون فرقی نداره .شما رو کانون قوی بار نیاورده .
      این نظر شخصی من هست لازم هم نمیدونم اصرار شما بر بی نقص بودن کانون رو قبول کنم.دیگه هم علاقه ای به بحث با شما ندارم کارهای مهمتری دارم پس بازم نقل زدید برام مهم نیست.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وقتی پایتون قوی باشه کانون و ....براتون فرقی نداره .شما رو کانون قوی بار نیاورده .این نظر شخصی من هست لازم هم نمیدونم اصرار شما بر بی نقص بودن کانون رو قبول کنم.دیگه هم علاقه ای به بحث با شما ندارم کارهای مهمتری دارم پس بازم نقل زدید برام مهم نیست.
      نقل میگیرم که دیدگاه غلطتون موجب انحراف دیگران نشه خانم محترم!.شمامیتونید جواب ندید!درسته کانون قوی درنیورده بلکه تمرین زیاد قوی درآورده.کانون سوالات و درجه سختی ریاضیش نزدیک به کنکوره.کنکور ثابت کرده که نه تنها ریاضی،بلکه برای همه ی درس ها پایه دانش آموز باید قوی باشه.کنکور دیگه مثل قدیم هلو بپر تو گلو نیست!شما اگه پایتون قوی نیست باید قوی کنین وبعدش برید سوالاتی به درجه سختی کانون وکنکور حل کنید نه اینکه دنبال سوالات آبکی باشید!بنده هم هیچ اصراری بر بی نقص بودن کانون ندارم و تأکید هم کردم که نقص های خودشم داره!نمیدونم این حرفو ازکجا درآوردید گذاشتید تو دهن من!بهرحال هرآزمونی میرید موفق باشید.اگه دیدگاه خاصی ندارید اسپم ندید بنده تمایلی به ادامه گپ باشمارو ندارم.یاعلی

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تجربه من از شرکت تو همه ی موسسات هیچ موسسه ای بی نقص نیست ولی باید بین بد و بدتر بد رو انتخاب کرد واسه همین میرم قلم چی + جامع های سنجش .

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      قلم چی حرف اول رو میزنه
      گاج هم بیش از حد سوالارو سخت میگیره و رو چیزایی گیر میده که خیلی کم به کنکور میخوره
      سنجش هم حتما شرکت کنین جامع هارو البته سوالاتش اسون تره اما تیپ سوالاتش مثل کنکوره

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مازبه نظرتون کل دروس رو ثبت نام کمیم یافقط زیست؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hramiri نمایش پست ها
      دوست عزیز همین زیستش هم اینقدر سخت طرح میکنن که باید خیلی با اراده باشید نا امید نشید . دروس دیگش رو اطلاعی ندارم . فکر نمیکنم اگه آزمون شرکت کنید برای درسای دیگش نیازی به آزمونای آنلاین باشه

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hramiri نمایش پست ها
      برای ثبتنام در آزمون های ماز با تخفیف پ.خ بدید

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شرایط و هزینه شرکت در آزمونهای ماز چطوره؟ازمونش غیر حضوری هست؟

Sent from my SM-J320F using Tapatalk

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه هااااا برم ازمون گزینه دو ؟؟؟؟؟/
      نظرتون چیه
      بعد با برنامش ادامه بدم
      من رویاهامو میسازم

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drshakibaaa نمایش پست ها
      بچه هااااا برم ازمون گزینه دو ؟؟؟؟؟/
      نظرتون چیه
      بعد با برنامش ادامه بدم
      مخالفم شدید

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rajabph نمایش پست ها
      مخالفم شدید
      اینو یه قرن پیش پرسیده از زیرخاک تاپیک پیدا کردی؟
      خوشا دیدار ما در خواب ...

14. Top | #44
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من 3 سال عضو قلمچی بودم و دیگه نمایندگی شهرم به دلایلی برام کارایی نداره(یک مشت بیسواد.پشتیبانهاشون هم دو هفته یکبار به جای انرژی دادن از من انرژی میگرفتند)قلمچی قیمت اصلیش اینقدر هست ولی کلی تخفیف داره که گاهی اون رو ارزونتر از گزینه دو میکنه.گزینه دو متاسفانه حمایت مالی قلمچی رو نداره پس هیچ گونه تخفیفی نداره.اما فکر میکنم اگر کسی نخواد بره قلمچی اولویت بعدی گزینه دو +جامع سنجش هست.گزینه دو از ریاضیش زیاد تعریف شنیدم که به کنکور شبیه تر هست.اما برنامه غلطش حکم مرگ داره.ضعف دیگر قلمچی تموم نکردن درسها تا خرداد هست اما در واقع من دیدم اغلب درسها باید تا عید بسته شده باشه که قلم چی اصرار داره این کار نکنیم منم نکردم اما برام ضرر داشت و به موقع جمع و مرور نکردم.قلمچی در ابتدای سال خیلییییی روی بخشهای اولیه کتابها تاکیدداره اما روی بخشهای انتهایی کتابها که موکول به آخر اسفند و بعد از عید میشه تکرار کمی داره مگر اینکه شما دروس پایه رو کامل در تابستان بسته باشید تا مزاحم نشوند در واقع کسی در قلم موفق خواهد بود که از تابستان با اون پیش بره.
      الان من رو دچار دوگانگی کردید که برم گزینه دو+جامع سنجش یا گزینه دو نرم خودم تا عید درسام رو ببندم و از فروردین برم سنجش چون آزمونهای جمع بندی و بعد جامع سنجش از 25 فروردین شروع میشه.
      واقعا با این تایپیک بر گیجی من افزودید
      من خودم گزینه 2 میرم واقعا عالی هست سوالاتش بعدش هم اگر پشت کنکوری هستی خب آزمون های گزینه 2 سه هفته یکبار هست میتونی برای خودت برنامه بریزی و از برنامه آزمون اصلا جلوتر باشی آون هفته سوم رو که اخرش آزمونه فقط مرور آزمون رو بکنید واقعا گزینه 2 عالی شده الان 4تا از دوستان پشت کنکوری من که قلم بودن امسال گزینه 2 اومدن

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها

اینو یه قرن پیش پرسیده از زیرخاک تاپیک پیدا کردی؟
      مهم اینه هرکی میاد میبینه بدونه من مخالفم

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)