خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question برنامه ریزی برای کنکور97

سلام دوستان خیلی وقت بودکه توانجمن نیومده بودم بعد کنکور.خلاصه من امسال برای بار دوم کنکور دادم ورتبم بدتر از پارسال شد.شد34000منطقه2تجربی.پارسال رتبم25000منطقه2شده بود دلیل اصلیشم این بود که وانمودمیکردم درس میخونم وهمه رو گول میزدم.درصورتیکه به خاطر تنبلی درس انچنانی نمیخوندم.بگذریم حال انتخاب رشه کردم واحتمالا یه رشته گمنام روزانه قبول میشم وچون نمیتونم 96 کنکوربدم میخوام 97 کنکورشرکت کنم.به نظرتون چه طورو چقدر ازالان باید تا دوسال دیگه درس بخونم؟چندساعت در روز؟وچون تا دوسال دیگه مکمنه کتابا یه نمه تغییر کنن باید ازچه کتاب تستایی واسه هردرس استفاده کنم؟ وازچه درسایی شروع کنم وچند ماه قبل کنکور97باید انصراف بدم ؟وایا میشه بدون انصراف کنکورداد؟وکلا چه طورکنار درس دانشگاه واس کنکوربخونم.هدفمم دندون پزشکی دانشگاه تهرانه.ممنون میشم کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      سلام دوستان خیلی وقت بودکه توانجمن نیومده بودم بعد کنکور.خلاصه من امسال برای بار دوم کنکور دادم ورتبم بدتر از پارسال شد.شد34000منطقه2تجربی.پارسال رتبم25000منطقه2شده بود دلیل اصلیشم این بود که وانمودمیکردم درس میخونم وهمه رو گول میزدم.درصورتیکه به خاطر تنبلی درس انچنانی نمیخوندم.بگذریم حال انتخاب رشه کردم واحتمالا یه رشته گمنام روزانه قبول میشم وچون نمیتونم 96 کنکوربدم میخوام 97 کنکورشرکت کنم.به نظرتون چه طورو چقدر ازالان باید تا دوسال دیگه درس بخونم؟چندساعت در روز؟وچون تا دوسال دیگه مکمنه کتابا یه نمه تغییر کنن باید ازچه کتاب تستایی واسه هردرس استفاده کنم؟ وازچه درسایی شروع کنم وچند ماه قبل کنکور97باید انصراف بدم ؟وایا میشه بدون انصراف کنکورداد؟وکلا چه طورکنار درس دانشگاه واس کنکوربخونم.هدفمم دندون پزشکی دانشگاه تهرانه.منون میشم کمکم کنید
      اگه روزانه باشی باید حتما انصراف بدین تا بهمن یا اسفند .فقط تا جایی که میدونم خیلی سخته همزمان با دانشگاه درس خوندن اونم برای دندون پزشکی دانشگاه تهران یعنی رتبه زیر 200 حداکثر

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      سلام دوستان خیلی وقت بودکه توانجمن نیومده بودم بعد کنکور.خلاصه من امسال برای بار دوم کنکور دادم ورتبم بدتر از پارسال شد.شد34000منطقه2تجربی.پارسال رتبم25000منطقه2شده بود دلیل اصلیشم این بود که وانمودمیکردم درس میخونم وهمه رو گول میزدم.درصورتیکه به خاطر تنبلی درس انچنانی نمیخوندم.بگذریم حال انتخاب رشه کردم واحتمالا یه رشته گمنام روزانه قبول میشم وچون نمیتونم 96 کنکوربدم میخوام 97 کنکورشرکت کنم.به نظرتون چه طورو چقدر ازالان باید تا دوسال دیگه درس بخونم؟چندساعت در روز؟وچون تا دوسال دیگه مکمنه کتابا یه نمه تغییر کنن باید ازچه کتاب تستایی واسه هردرس استفاده کنم؟ وازچه درسایی شروع کنم وچند ماه قبل کنکور97باید انصراف بدم ؟وایا میشه بدون انصراف کنکورداد؟وکلا چه طورکنار درس دانشگاه واس کنکوربخونم.هدفمم دندون پزشکی دانشگاه تهرانه.ممنون میشم کمکم کنید
      دانشگاه تهران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
      بی خیال بابا

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما همونی که قبل کنکور هی تاپیک میزدی چگونه تو مدت باقیمونده زیر ۱۰۰۰۰ شم ؟ خب تو که نمیخواستی بری برای چی روزانه انتخاب کردی هر چند فک نکنم قبول شی روزانه... چی زدی؟ در هر صورت سعی کن از فیلم های آموزشی آلاء تو بعضی درس ها استفاده کنی و بعد دیدن هر فصل تستاشو بزنی مثل شیمی آقاجانی و عربی ناصح زاده که خیلی خوبن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      شما همونی که قبل کنکور هی تاپیک میزدی چگونه تو مدت باقیمونده زیر ۱۰۰۰۰ شم ؟ خب تو که نمیخواستی بری برای چی روزانه انتخاب کردی هر چند فک نکنم قبول شی روزانه... چی زدی؟ در هر صورت سعی کن از فیلم های آموزشی آلاء تو بعضی درس ها استفاده کنی و بعد دیدن هر فصل تستاشو بزنی مثل شیمی آقاجانی و عربی ناصح زاده که خیلی خوبن
      من چشمم خشک شد به سایت آلاء هنوز شیمی نذاشتن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      من چشمم خشک شد به سایت آلاء هنوز شیمی نذاشتن
      مال پارسال رو ببینین خوب! همه قسمتاش هم کامله

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHsa 95 نمایش پست ها
      مال پارسال رو ببینین خوب! همه قسمتاش هم کامله
      من پارسال فقط جمع بندیش رو دیدم اونم که ناقص رها شد جلسات معمولیش خیلی وقت میگیره
      ولی امسال مجبورم ببینم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شما باید ظرفیت هودت رو در هم در نظر بگیری شما هدف خیلی بزرگی برای خودت مجسم کردی ولی در حالی این دو سال هیچ تلاشی واسش نکردی که حداقل بگیم اندکی بهش نزدیک شدی !!! اگه واقعا در خودت میبینی که 97 هم کنکور بدی و اون رشته ای که دوست داری قبول بشی باید خیلی چیز ها رو تغییر بدی با این صحبت ها کاری درست نمیشه چون هیچ نشانه ای از مصمم بودن در شما نمی بینم . به هر حال تصمیم گیرنده نهایی خودتونید .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن