خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

رشتم ریاضی بوده و الان میخام کنکور ۹۶ تجربی شرکت کنم

سلام، من رشتم ریاضی بوده و الان میخام کنکور ۹۶ تجربی شرکت کنم، اما نمیدونم به چه ترتیب درسها رو بخونم، الان یکماهه که زیست سال دوم را شروع کردم و بعد از اتمام سال سوم و بهمین ترتیب تا زیستها تموم بشه و برم سراغ شیمی به همین شکل، اما نمیدونم کار درستیه یا نه؟ خواهش میکنم هر کسی میتونه راهنماییم کنه لطفا. چون واقعا میخام نهایت تلاشمو بکنم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helen96 نمایش پست ها
      سلام، من رشتم ریاضی بوده و الان میخام کنکور ۹۶ تجربی شرکت کنم، اما نمیدونم به چه ترتیب درسها رو بخونم، الان یکماهه که زیست سال دوم را شروع کردم و بعد از اتمام سال سوم و بهمین ترتیب تا زیستها تموم بشه و برم سراغ شیمی به همین شکل، اما نمیدونم کار درستیه یا نه؟ خواهش میکنم هر کسی میتونه راهنماییم کنه لطفا. چون واقعا میخام نهایت تلاشمو بکنم
      درس هارو باید با هم بخونید تا یادتون نره نه اینکه یک کتاب رو بخونید و بزاریدش کنار و برید سراغ یه کتاب دیگه. باید برنامه ریزی کنید همه درس هارو باهم بخونید.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام نمیشه که فقط زیست بخونید باید تو هر روز 3 تا اختصاصی 2 تا یا 1 عمومی بخونید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      منم به شیوه شما دارم میرم جلو اصلا نمیتونم دویا سه تا کتاب رو باهم تو یه روز بخونم.اینجورم خوب نیس خیلی عقب میوفتیم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متشکرم دوستان، اما من تا حالاکتابهای رشته تجربی را نخوندم، و آشنایی ندارم اگر به اینصورت پیش برم که اختصاصی و عمومی با هم مشکلی برای درک و فهم درسها مخصوصا زیست پیش نمیاد؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم مث شما دارم پیش میرم با این تفاوت که سرعتم بالاتره یه هفته ای زیست 1 رو تموم کردم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      خوشبحالت من سه روزه تازه 4درس دینی2 رو خوندم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      چرا اینجور واست سخته.باید سرعت عمل داشته باشی مثل من کند نباش

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه رشته ای بودین؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nalisa نمایش پست ها
      خوشبحالت من سه روزه تازه 4درس دینی2 رو خوندم
      خسته نباشی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      ولی من مامائی کنکور96قبول میـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــشم

ای خدا

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من با این که خیلی کم میخونم ولی چون قبلا حسابی خوندمشون دارم با سرعت نور پیش میرم...باورم نمیشه از رو ای کیو دیفرانسیل تو نیم ساعت چهل تا تست زدم
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما کتاب کنکور هم برای زیست میخونید یا نه فقط کتاب درسی؟چون امکان نداره کسی با این سرعت کتاب کنکور رو بخونه.اگر فقط کتاب درسی میخونید کار درستی کردید چون باید باکتابها آشنا بشید اما بعدش باید حتما به طور همزمان از کتاب درسی و کمک آموزشی استفاده کنید تا نکات رو بدست بیارید.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط کتاب درسی رو فعلا میخونم، فقط نمیدونم شیوه مطالعه ام درسته یا نه؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط کتاب درسی رو فعلا میخونم، فقط نمیدونم شیوه مطالعه ام درسته یا نه؟
      هدف شما آشنایی با کتابهاست پس اشکالی نداره به روش بقچه ای بخونید.(کانون به روش خوندن یک کتاب تا انتها و بعد شروع کتاب جدید میگفت بقچه ای)
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن