خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

<<***فیزیک فدایی فرد یا کارزانیان***>>اونایی که استفاده کردن بیان

سلام دوستان خسته نباشید
      یه سوال
      من الان رفتم سایت آلا فیزیک فدایی فرد و کازانیان رو چک کردم دیدم فدایی فرد 164 قسمته 1 ساعته هستش و کارزانیان هم 107 قسمت 1 ساعته.خب اگه من بخوام فیزیک رو تا اسفند تموم کنم و مثل کلاسای بیرون هفته ای 3 ساعت سرش وقت بذارم مجموعا 72 ساعت میشه که نمیرسم.بعد حساب کنیم تا اسفند اگه 6 ماه هم باشه هفته ای 5 روز هم نگاه کنم بازم به فدایی فرد نمیرسم.اونایی که با ابشون پیش میرن چطوری کار میکنن؟
      بعد اینکه آیا آدم فیلم هارو میگیره باید هی بنویسه یا تو جزوه هستش ؟ چون اگه به نوشتن باشه که یه فیلم 1 ساعته رو باید تو 2 ساعت خوند.ممنون

یه چیز خیلی مهم دیگه.من دی وی یدی هالی آقای نوروزی رو گرفتم . جزوه هاشون رو هم گرفتم.ولی چون ساعت تدریس کم بود دیگه نا امید شدم و الان دارم میرم سراغ فیزیک
      آقای فدایی فرد . بنظرتون با همون نوروزی برم یا با فدایی فرد یا ...
      بعد اینکه میشه فقط حل مسئله های آقای فدای فرد رو گرفت؟
      ویرایش توسط Ali35 : 07 شهریور 1395 در ساعت 15:25

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من میخوام الکترسته یحویی رو بگیرم مشناسیش ؟ [emoji45]

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من اقای کارزانیان دیدم خوب بود راضی بودم ولی اقای فدایی فرد اشنایی کامل ندارم

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام
      راجب انتخابتون بین فیزیک فدایی فرد و کارزانیان باید بگم خودمم تردید دارم
      میدونم فدایی فرد کاملتره اما اصن باهاش راحت نیستم
      خیلی خشک و رسمیه.بیان آقای کارزانیان بیشتر ب دلم میشینه و بهتره برا من.
      اینکه شما بیاید در طول هفته چنین تقسیمی بکنین درس نیس
      اخه شاید مثلا یه فصل 4 جلسه باشه ، اینکه همش تو یه بازه زمانی پشت سر هم باشه بهتر از اینه ک س جلسه یه هفته و جلسه اخر هفته بعد باشه.
      ب نظرم با توجه به برنامه روزانه تون ازشون استفاده کنید.مثلا امروز میخواین فشار بخونین اول فیلمشو ببینین بعد تستاشو حل کنین.
      در مورد جزوه برداریم درسته حرفتون.
      من خودم واسه 4 تا درس یه دفتر برداشتم و فقط نکات مهم کلاس و مثالهارو مینویسم
      برا موقعی ک شاید وقت درسنامه نداشته باشم ب کار میاد. اینجوری زیادم وقت نمیگیره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      من میخوام الکترسته یحویی رو بگیرم مشناسیش ؟ [emoji45]
      میشناسمش ولی تعریفش رو نشنیدم . خود دانی.
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...NEGIN... نمایش پست ها
      سلام
      راجب انتخابتون بین فیزیک فدایی فرد و کارزانیان باید بگم خودمم تردید دارم
      میدونم فدایی فرد کاملتره اما اصن باهاش راحت نیستم
      خیلی خشک و رسمیه.بیان آقای کارزانیان بیشتر ب دلم میشینه و بهتره برا من.
      اینکه شما بیاید در طول هفته چنین تقسیمی بکنین درس نیس
      اخه شاید مثلا یه فصل 4 جلسه باشه ، اینکه همش تو یه بازه زمانی پشت سر هم باشه بهتر از اینه ک س جلسه یه هفته و جلسه اخر هفته بعد باشه.
      ب نظرم با توجه به برنامه روزانه تون ازشون استفاده کنید.مثلا امروز میخواین فشار بخونین اول فیلمشو ببینین بعد تستاشو حل کنین.
      در مورد جزوه برداریم درسته حرفتون.
      من خودم واسه 4 تا درس یه دفتر برداشتم و فقط نکات مهم کلاس و مثالهارو مینویسم
      برا موقعی ک شاید وقت درسنامه نداشته باشم ب کار میاد. اینجوری زیادم وقت نمیگیره
      خب آخه مساله اینجاست که من میگم از لحاظ زمانی ممکنه نرسیم.و بمونیم توش.بعد یه سوال مثلا تو اون جزوه ای که تو سایت هست همه مطالب کلاس هستش یا نه؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها i need your help

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      تدریس آقای کازرانیان روان تر و برای سطح متوسط یا متوسط رو به پایین هستش و دانش آموز با هرسطحی میتونه فیلمای ایشون رو ببینه و نتیجه بگیره اما
      تدریس آقای فدایی فرد خیلی مفهومی و برای سطح متوسط رو به بالا هستش و برای هر سطحی مناسب نیس،اگه پایه فیزیکتون خوبه و میخواین فیزیک رو بهتر بفهمین و خیالتون از درصد بالای فیزیک کنکور راحت بشه تدریس ایشون رو تماشا کنید ولی اگه پایه ضعیفی دارید آقای کازرانیان برای شما مناسب تره.
      درمورد جزوه، بهترین حالت این هستش که خودتون رو دانش آموز کلاس تصور کنید و همزمان که دبیر تدریس میکنه شما هم یادداشت برداری کنید درست مثل مدرسه ...با این حال اگه برای حل سوالات هم وقت بذارین و فیلم رو متوقف کنید شاید دیدن یه فیلم که معمولا تایمشون یه ساعت هستش، حدود 1.5 ساعت طول بکشه ولی شما تو برنامه ریزیتون 2 ساعت تایم در نظر بگیرید که توی اون دوساعت جزوه جلسه قبل رو مرور کنید و فیلم جدید رو ببینید.
      جزوه خود دبیر ها هم تو سایت قرار میگیره همون جزوه ای هستش که دبیرا سر کلاس به دانش آموز ها میدن
      معمولا هر دبیر یه کتاب کمک آموزشی رو هم ابتدای سال به دانش آموزا معرفی میکنه و تا پایان سال از اون کتاب به دانش آموزا تکلیف میدن...مثلا آقای فدایی فرد پارسال (فیلم های 94-95) فک کنم برای فیزیک پایه نشر جوکار و برای فیزیک پیش گاج رو انتخاب کردن
      شما میتونی هر روز یک جلسه فیزیک رو ببینید حتما قبل از عید تموم میشه و بعد از اون با مرور جزوه و تست های کنکور سراسری فیزیک رو جمع بندی میکنید
      فیلم های پارسال و سال های قبل با حضور دانش آموزان دبیرستان ضبط شده ولی فیلم های امسال فقط با حضور دبیر هستش و کلا فرمتش با سال های قبل متفاوته...شما میتونی فیلمای پارسال رو دانلود کنی یا اینکه با فیلمای امسال پیش بری فرقی نداره ...تغییرات کتاب های درسی فیزیک رو هم امسال آقای فدایی فرد تدریس میکنند.
      این لینک رو هم ببینید توی انتخاب دبیر بهتون کمک میکنه :
      بررسی دبیران آلا | مشاوره تحصیلی به صورت تخصصی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahar-M نمایش پست ها
      سلام
      تدریس آقای کازرانیان روان تر و برای سطح متوسط یا متوسط رو به پایین هستش و دانش آموز با هرسطحی میتونه فیلمای ایشون رو ببینه و نتیجه بگیره اما
      تدریس آقای فدایی فرد خیلی مفهومی و برای سطح متوسط رو به بالا هستش و برای هر سطحی مناسب نیس،اگه پایه فیزیکتون خوبه و میخواین فیزیک رو بهتر بفهمین و خیالتون از درصد بالای فیزیک کنکور راحت بشه تدریس ایشون رو تماشا کنید ولی اگه پایه ضعیفی دارید آقای کازرانیان برای شما مناسب تره.
      درمورد جزوه، بهترین حالت این هستش که خودتون رو دانش آموز کلاس تصور کنید و همزمان که دبیر تدریس میکنه شما هم یادداشت برداری کنید درست مثل مدرسه ...با این حال اگه برای حل سوالات هم وقت بذارین و فیلم رو متوقف کنید شاید دیدن یه فیلم که معمولا تایمشون یه ساعت هستش، حدود 1.5 ساعت طول بکشه ولی شما تو برنامه ریزیتون 2 ساعت تایم در نظر بگیرید که توی اون دوساعت جزوه جلسه قبل رو مرور کنید و فیلم جدید رو ببینید.
      جزوه خود دبیر ها هم تو سایت قرار میگیره همون جزوه ای هستش که دبیرا سر کلاس به دانش آموز ها میدن
      معمولا هر دبیر یه کتاب کمک آموزشی رو هم ابتدای سال به دانش آموزا معرفی میکنه و تا پایان سال از اون کتاب به دانش آموزا تکلیف میدن...مثلا آقای فدایی فرد پارسال (فیلم های 94-95) فک کنم برای فیزیک پایه نشر جوکار و برای فیزیک پیش گاج رو انتخاب کردن
      شما میتونی هر روز یک جلسه فیزیک رو ببینید حتما قبل از عید تموم میشه و بعد از اون با مرور جزوه و تست های کنکور سراسری فیزیک رو جمع بندی میکنید
      فیلم های پارسال و سال های قبل با حضور دانش آموزان دبیرستان ضبط شده ولی فیلم های امسال فقط با حضور دبیر هستش و کلا فرمتش با سال های قبل متفاوته...شما میتونی فیلمای پارسال رو دانلود کنی یا اینکه با فیلمای امسال پیش بری فرقی نداره ...تغییرات کتاب های درسی فیزیک رو هم امسال آقای فدایی فرد تدریس میکنند.
      این لینک رو هم ببینید توی انتخاب دبیر بهتون کمک میکنه :
      بررسی دبیران آلا | مشاوره تحصیلی به صورت تخصصی
      ممنون ولی یه سوال اونم اینکه تو سال تحصیلی میشه هر روز 2 ساعت واسش وقت گذاشت؟بعد آقاجانی رو چه کنم؟ناصح زاده رو چه کنم؟مهربان رو چه کنم؟هیچکس نمیتونه هر روز اونم تو سال تحصیلی 2 ساعت وقت بذاره.بعد یه سوال یعنی مثلا با آقای کارزانیان نمیشه به درصدای بالا رسید؟نظرتون در مورد نوروزی چیه؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فیزیک فدایی فرد عالیه، من هیچ معلمی رو ندیدم که اینجوری مفهومی درس بده و فرمول بازی در نیاره ؛ کاش زودتر باهاش آشنا میشدم
      فدایی فرد فوق العادست، واسه من که اینجوری بوده ...
      جوری درس میده که عــاشق فیزیک میشی
      ولی باید زیاد هم تمرین کنی و واسه هر فصل زیاد تست کار کنی ...
      امیدوارم کمکتون کرده باشم
      ...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله شما درست میگی در طول سال تحصیلی نمیشه همه فیلمارو دید کاملا درسته ..من فک میکنم بیشترین بهره از فیلمارو پشت کنکوری ها میبرن چون تمام تایمشون دست خودشونه ...بهترین کار اینه که شما حداکثر دو یه سه درس رو که ضریبش تو کنکور بالاتره و درصد بالای کنکورش خیلی کمک میکنه رو ببینید و قید بقیه فیلمارو بزنید چون وقت کافی واسه دیدن همه فیلمارو ندارید
      پیشنهادم اینه که آقاجانی و ناصح زاده رو حتما ببینید با همون برنامه ریزی هر روز یک جلسه...سختتون میشه اما خیالتون از بابت شیمی و عربی راحت میشه...درضمن عربی 47 جلسه اس و اگه دوماه تایم بذارین و فیلمارو ببینید و جزوه قوی بنویسید ، یا اینکه کتاب قرمز قلم چی رو تهیه کنید...بعد اون فقط مرور میکنید و تست میزنید
      آقای کازرانیان که عالیه ...اتفاقا با هردو دبیر میشه به درصد های بالایی رسید دوتاشون مطلب رو از پایه و درحد صد در صد تدریس میکنن....تنها تفاوت توی نحوه تدریس یا بهتر بگم لحن تدریس هست...آقای کازرانیان دانش آموزا رو به اصطلاح صفر صفر تصور میکنه یاد میده اما آقای فدایی فرد اگه یه دانش آموز سطح پایین سر کلاسش باشه قطعا چیز زیادی حالیش نمیشه...نمونشو داشتیم
      تدریس آقای نوروزی رو ندیدم
      ویرایش توسط bahar-M : 07 شهریور 1395 در ساعت 16:40

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ببین دوست خوبم
      من شرایطم با تو فرق داره اخه
      طول سال نمیرم مدرسه
      غ.ح گرفتم.
      چون خودم معلم فیزیک دارم خصوصی و سطح بالاس
      بعضی مفاهیمو ک نمیفهمم از کارزائیان نیگا میکنم.
      جزوه خون هم ابدا نیستم
      حتی سر کلاسم ک همه جزوه میخونن من نمیخونم
      بعضی سوالا ک از رو جزوه میگن رو یه نگا میندازم فقط
      ب نظر من اصلا منتظر فیلمای جدید نباشین
      همینارو زودتر شرو کنید
      بازم بستگی ب شرایط خودتون داره
      ویرایش توسط Miss.Dr : 07 شهریور 1395 در ساعت 16:49

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali35 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید
      یه سوال
      من الان رفتم سایت آلا فیزیک فدایی فرد و کازانیان رو چک کردم دیدم فدایی فرد 164 قسمته 1 ساعته هستش و کارزانیان هم 107 قسمت 1 ساعته.خب اگه من بخوام فیزیک رو تا اسفند تموم کنم و مثل کلاسای بیرون هفته ای 3 ساعت سرش وقت بذارم مجموعا 72 ساعت میشه که نمیرسم.بعد حساب کنیم تا اسفند اگه 6 ماه هم باشه هفته ای 5 روز هم نگاه کنم بازم به فدایی فرد نمیرسم.اونایی که با ابشون پیش میرن چطوری کار میکنن؟
      بعد اینکه آیا آدم فیلم هارو میگیره باید هی بنویسه یا تو جزوه هستش ؟ چون اگه به نوشتن باشه که یه فیلم 1 ساعته رو باید تو 2 ساعت خوند.ممنون

یه چیز خیلی مهم دیگه.من دی وی یدی هالی آقای نوروزی رو گرفتم . جزوه هاشون رو هم گرفتم.ولی چون ساعت تدریس کم بود دیگه نا امید شدم و الان دارم میرم سراغ فیزیک
      آقای فدایی فرد . بنظرتون با همون نوروزی برم یا با فدایی فرد یا ...
      بعد اینکه میشه فقط حل مسئله های آقای فدای فرد رو گرفت؟
      کازرانیان 113 قسمته که تایم دقیقش میشه 99 ساعت و 22 دقیقه و 26 ثانیه !! .یه تایمی هم لازم دارید برای کامل کردن جزوه . (همه چی تو جزوه هست ولی سوالا باید حل بشه و یه سری نکات رو هم اضافه کنید) تازه یه تایمی هم نیاز دارید برای حل تست ! هفته ای 5 ساعت وقت بذارید برای فیزیک به همه چیز میرسید . تازه میتونید توی همون مدرسه از وقتای اضافیتون استفاده کنید و تست بزنید ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فیزیک فقط هیکل سیکس پک کازرانیان
      اونم تو این سن

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگر میخواین فیزیکتون خوب بشه فقط مسعودی بگیرین واقعا عالیه ...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)