خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Smile کاردانی فوریت های پزشکی

سلام دوستان روز به خیر ... هر چی گشتم هیچ موضوعی با عنوان فوریت های پزشکی نبود ... تو اینترنت هم کلی گشتم اطلاعات زیادی در مورد این رشته متاسفانه وجود نداشت ...ولی تا این حد میدونم که وقت ازاد کافی داره و درامدی حدود 2-4 میلیون تومان داره ... اما هیچ اطلاعاتی در مورد قبولی های سال قبل ندارم ... راستی جذب این رشته فقط واسه جنسیت مرد هست و 2 ساله هم کاردانی رو تمومه ... کسی هست که داره این رشته رو میخونه و میتونه بیشتر راهنماییمون کنه و اطلاعات زیادی در اختیار ماقرار بده ؟؟؟ راستی اینجا هم بحث بومی مطرح هست و احتمال قبولی فردی در استان خودش بالا میره ؟؟؟ هر کی هر اطلاعاتی داره در اختیار بزاره
      ویرایش توسط soheil-020 : 07 شهریور 1395 در ساعت 14:22

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راستی تو انجمن خودمون کسی بوده که کرج رو انتخاب کنه ؟؟؟ واقعا خیلی تعجب میکنم چرا اینقدر اطلاعات در مورد این رشته کمه اگه کمی شفاف سازی بشه خیلی دوست دارم این رشته رو انتخاب کنم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چون رشته نیمه متمرکز هست و مصاحبه و اینا داره معمولا رتبه قبولیش مشخص نیست.معمولا کاردان های فوریت پزشکی تویه اورژانس 115 مشغول به کار میشوند. هچنین در بخش اورژانس بیمارستان ها هم دیدم کاردان های فوریت پزشکی هستند.کارشناسی هم فکر کنم داره و میشه بعدش ادامه بدید.کارشون تویه اورژانس هم معمولا شیفتی هست مثلا یک روز شیفت هستند و یه روز استراحت.
      از نظر واحد های درسیشون هم 13 واحد عمومی دارن(معارف ، زبان ، تربیت بدنی ،اخلاق) ، بعدش 8 واحد دروس پایه علوم پزشکی ( تشریح ، فیزیولوژی ، میکروب و انگل شناسی ، بهداشت) ، بعدش میشه دروس تخصصی خودشون که عمدتا داروشناسی ، نشانه شناسی پزشکی ، احیای قلبی ریوی ، فوریت های پزشکی در شرایط مختلف هست.
      بعدش هم 13 واحد کاراموزی داره که 256 ساعت کارآموزی دوره کاردانی هست ( معاینات بدنی و نشانه شناسی ، فنون مراقبت و ...) و 400 ساعت هم کاراموزی در عرصه داره (کار در آمبولانس ، احیای قلبی ریوی پیشرفته ، کارآموزی در پایگاه فوریت پزشکی )
      معمولا من هم با هر کدوم از کاردان های فوریت پزشکی که از طریق اورژانس میان برخورد داشتم از نظر تشخیص و کار خیلی خوب و عالی بودند و واقعا تشخیصشون عالی بود.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_farid نمایش پست ها
      چون رشته نیمه متمرکز هست و مصاحبه و اینا داره معمولا رتبه قبولیش مشخص نیست.معمولا کاردان های فوریت پزشکی تویه اورژانس 115 مشغول به کار میشوند. هچنین در بخش اورژانس بیمارستان ها هم دیدم کاردان های فوریت پزشکی هستند.کارشناسی هم فکر کنم داره و میشه بعدش ادامه بدید.کارشون تویه اورژانس هم معمولا شیفتی هست مثلا یک روز شیفت هستند و یه روز استراحت.
      از نظر واحد های درسیشون هم 13 واحد عمومی دارن(معارف ، زبان ، تربیت بدنی ،اخلاق) ، بعدش 8 واحد دروس پایه علوم پزشکی ( تشریح ، فیزیولوژی ، میکروب و انگل شناسی ، بهداشت) ، بعدش میشه دروس تخصصی خودشون که عمدتا داروشناسی ، نشانه شناسی پزشکی ، احیای قلبی ریوی ، فوریت های پزشکی در شرایط مختلف هست.
      بعدش هم 13 واحد کاراموزی داره که 256 ساعت کارآموزی دوره کاردانی هست ( معاینات بدنی و نشانه شناسی ، فنون مراقبت و ...) و 400 ساعت هم کاراموزی در عرصه داره (کار در آمبولانس ، احیای قلبی ریوی پیشرفته ، کارآموزی در پایگاه فوریت پزشکی )
      معمولا من هم با هر کدوم از کاردان های فوریت پزشکی که از طریق اورژانس میان برخورد داشتم از نظر تشخیص و کار خیلی خوب و عالی بودند و واقعا تشخیصشون عالی بود.
      مرسی داداش واقعا عالی بود 3 جمله اول رو خیلی خوب اومدی ... الان من فوریت سپاه رو هم زدم ... این چه فرقی با بقیه انتخاب های فوریت من داره ؟؟؟ زود باید برم مصاحبه در صورت قبولی؟؟؟ یعنی چند روز دیگه مشخص میشه باید برم مصاحبه ؟؟؟
      ویرایش توسط soheil-020 : 07 شهریور 1395 در ساعت 18:29

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-020 نمایش پست ها
      مرسی داداش واقعا عالی بود 3 جمله اول رو خیلی خوب اومدی ... الان من فوریت سپاه رو هم زدم ... این چه فرقی با بقیه انتخاب های فوریت من داره ؟؟؟ زود باید برم مصاحبه در صورت قبولی؟؟؟ یعنی چند روز دیگه مشخص میشه باید برم مصاحبه ؟؟؟
      خواهش ، فوریت بورسیه سپاه تویه دانشگاه های دیگه اگه باشه( مثلا دانشگاه تهران ، گیلان و ...) اونا احتمالا فردا میاد و باید بری مصاحبه سپاه که مصاحبه عقیدتی سیاسی داره و احتمالا باید معاینه پزشکی هم داره. بقیه فوریت های پزشکی امتحان خودشون رو داره و جوابش همون آخر شهریور میاد که اطلاع ندارم زیاد چطوریه امتحان و مصاحبه اش.
      دانشگاه علوم پزشکی سپاه ( بقیه الله) هم اگه زده باشید مثل بورسیه سپاه هست تقریبا.
      فرق فوریت سپاه هم اولش باید 4 ماه برید سپاه آموزش پاسداری و نظامی ببینید و بعدش میرید درستون رو میخونید و باید برای سپاه همون کار فوریت پزشکی رو انجام بدین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خواهش ، فوریت بورسیه سپاه تویه دانشگاه های دیگه اگه باشه( مثلا دانشگاه تهران ، گیلان و ...) اونا احتمالا فردا میاد و باید بری مصاحبه سپاه که مصاحبه عقیدتی سیاسی داره و احتمالا باید معاینه پزشکی هم داره. بقیه فوریت های پزشکی امتحان خودشون رو داره و جوابش همون آخر شهریور میاد که اطلاع ندارم زیاد چطوریه امتحان و مصاحبه اش.
      دانشگاه علوم پزشکی سپاه ( بقیه الله) هم اگه زده باشید مثل بورسیه سپاه هست تقریبا.
      فرق فوریت سپاه هم اولش باید 4 ماه برید سپاه آموزش پاسداری و نظامی ببینید و بعدش میرید درستون رو میخونید و باید برای سپاه همون کار فوریت پزشکی رو انجام بدین
      خوبه داداش ... من امروز با دوستم که ورودی 94 اردبیل هست 2 ساعت بیرون بودیم کلی اطلاعات گرفتم ... میگه باید 2 سال سابقه کار داشته باشی تا بتونی کارشناسی هم بخونی ... رشته خیلی حیاتی و مهم و جذابیه ... فقط علاقه میخواد ... راستی میگفت بیشتر مصاحبه تو اولویت قرار داره ... وقت ازاد هم خیلی داره ... در امد هم اگه اسخدامی دولتی باشه گفت 3 الی 4 ولی جاهای خصوصی کمتر هست .. رفته رفته به این رشته بها داده میشه وو... چون بعد هر حادثه ای تشخیص دقیق خیلی مهمه و...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خوبه داداش ... من امروز با دوستم که ورودی 94 اردبیل هست 2 ساعت بیرون بودیم کلی اطلاعات گرفتم ... میگه باید 2 سال سابقه کار داشته باشی تا بتونی کارشناسی هم بخونی ... رشته خیلی حیاتی و مهم و جذابیه ... فقط علاقه میخواد ... راستی میگفت بیشتر مصاحبه تو اولویت قرار داره ... وقت ازاد هم خیلی داره ... در امد هم اگه اسخدامی دولتی باشه گفت 3 الی 4 ولی جاهای خصوصی کمتر هست .. رفته رفته به این رشته بها داده میشه وو... چون بعد هر حادثه ای تشخیص دقیق خیلی مهمه و...
      ایول اطلاعاتت دیگه خیلی کامله.
      خوب شد خیلیا زیاد نمیدونن از این رشته

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایول اطلاعاتت دیگه خیلی کامله.
      خوب شد خیلیا زیاد نمیدونن از این رشته
      خواهش.... راستی همین جا تبریک میگم قبولی پیرا پزشکی سپاه رو ایشالا هر چی صلاحه همون پیش بیاد خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار به کلی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      میگم حالا مصاحبه ش چی هست!!؟؟ کسی اطلاع داره!؟
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان روز به خیر ... هر چی گشتم هیچ موضوعی با عنوان فوریت های پزشکی نبود ... تو اینترنت هم کلی گشتم اطلاعات زیادی در مورد این رشته متاسفانه وجود نداشت ...ولی تا این حد میدونم که وقت ازاد کافی داره و درامدی حدود 2-4 میلیون تومان داره ... اما هیچ اطلاعاتی در مورد قبولی های سال قبل ندارم ... راستی جذب این رشته فقط واسه جنسیت مرد هست و 2 ساله هم کاردانی رو تمومه ... کسی هست که داره این رشته رو میخونه و میتونه بیشتر راهنماییمون کنه و اطلاعات زیادی در اختیار ماقرار بده ؟؟؟ راستی اینجا هم بحث بومی مطرح هست و احتمال قبولی فردی در استان خودش بالا میره ؟؟؟ هر کی هر اطلاعاتی داره در اختیار بزاره

مگه همون اورژانس اینا نیست؟؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m-1998 نمایش پست ها
      مگه همون اورژانس اینا نیست؟؟
      چرا همون اورژانس هست. هم تویه اورژانس 115 و هم تویه بخش اورژانس بیمارستان ها و تریاژ بیمارستان و ...کار میکنند

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      میگم حالا مصاحبه ش چی هست!!؟؟ کسی اطلاع داره!؟
      یه سری سوال ... روانشناسی و... که تو امادگی فیزیکی و روحی این کار رو داری یا نه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن