خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      راستی یه سوال! اگه فوریت بیاریم، رشنه های بعدشم چیزی میگه که قبول شدیم یا نه!؟ مثلا من میخام طبق اولویت اگه فوریت قبول نشدم یه رشته دیگه برم! مصاحبه ی فوریتم که خیلی بعد از اعلام نتایجه! اگه برم دنبال فوریت دیگه باید بیخیال رشته های دیگه بشم!؟ به خصوص رشته های بعدیش!
      با سلام ... فکر کنم چون فوریت نیمه متمرکز هست تاثیری رو بقیه انتخاب ها نداره و جداس ... شما باید نیمه متمرکز ها رو اول انتخاب میکردید ... مصاحبه نیمه متمرکز اواخر مهر هست فکر کنم ...فک کنم انتخاب با خود ما خواهد بود ... ولی اینم واسه من سواله که نتیجه قبولی اولیه همین هفته اخر شهریور با بقیه مشخص میشه ؟؟؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-020 نمایش پست ها
      با سلام ... فکر کنم چون فوریت نیمه متمرکز هست تاثیری رو بقیه انتخاب ها نداره و جداس ... شما باید نیمه متمرکز ها رو اول انتخاب میکردید ... مصاحبه نیمه متمرکز اواخر مهر هست فکر کنم ...فک کنم انتخاب با خود ما خواهد بود ... ولی اینم واسه من سواله که نتیجه قبولی اولیه همین هفته اخر شهریور با بقیه مشخص میشه ؟؟؟
      سلام
      خب من الان میخام فوریت بخونم ولی اگه نشد، برم رشته ی بعدیش! ولی اگه بخام منتظر نتیجه ش بمونم فک کنم دیگه انتخاب بعدیش از وقتش بگذره! در اصل میخام بدونم راهی نیست که بعدیشو از دست ندم!؟
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      سلام
      خب من الان میخام فوریت بخونم ولی اگه نشد، برم رشته ی بعدیش! ولی اگه بخام منتظر نتیجه ش بمونم فک کنم دیگه انتخاب بعدیش از وقتش بگذره! در اصل میخام بدونم راهی نیست که بعدیشو از دست ندم!؟
      با سلام ... حتما راهی وجود خواهد داشت اینجوری که نمیشه تو فوریت رو مثلا قبول بشی بری تو مصاحبه قبول نشی و انتخاب بعدی رو هم از دست بدی !!! کاش میدونستم انتخاب بعدی شما چی هست تا یه مقایسه میکردیم کدوم بهتره راستی دوست من رفته بود یه رشته دیگه بعد هم زمان رفته بود مصاحبه فوریت هم داده بود و قبول شده بود ... الان داره فوریت میخونه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ما3نوع رشته داشتیم امسال متمرکزدارای شرایط خاص (شهیدرجایی سپاه هوافضافرهنگیان و..)که مصاحبش انجام شده واگه کسی توش قبول شه کسی متمرکزهاچک نمیشه دیگه امامتمرکزهمون دولتی خودمونه که جوابش آخرشهریوربه همرامتمرکزدارای شرایط خاص میاد،امانیمه متمرکزاینه که شمااگه متمرکزقبول شدی میری ثبت نام میکنی بعدنیمه متمرکز(وزارت اطلاعات کاردانی دهان وفوریت های پزشکی)که جوابش مهرماه میاداگه نخواستی نمیری اگه خواستی میری مصاحبه قبول شدید بایدمتمرکزانصراف بدیدونیمه متمرکزوبریداگه قبول نشدیدهمون متمرکزومیتونیدادامه بدید،بعددلیل اینکه نیمه متمرکزبایدتوی انتخاب رشته بالای متمرکزبزاریداین بودکه اگه متمرکزبالای نیمه متمرکزبوده باشه اگه متمرکزقبول شید دستگاه دیگه چک نمیکنه امااگه نیمه متمرکزبالای متمرکزباشه دستگاه اونوچک میکنه قبول شدیدمتمرکزهم چک میکنه،ببخشیدطولانی شددیدم خیلی سوال میشه گفتم وقت بزارم براتون بنویسم،موفق باشید،یاعلی

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی.. نمایش پست ها
      ما3نوع رشته داشتیم امسال متمرکزدارای شرایط خاص (شهیدرجایی سپاه هوافضافرهنگیان و..)که مصاحبش انجام شده واگه کسی توش قبول شه کسی متمرکزهاچک نمیشه دیگه امامتمرکزهمون دولتی خودمونه که جوابش آخرشهریوربه همرامتمرکزدارای شرایط خاص میاد،امانیمه متمرکزاینه که شمااگه متمرکزقبول شدی میری ثبت نام میکنی بعدنیمه متمرکز(وزارت اطلاعات کاردانی دهان وفوریت های پزشکی)که جوابش مهرماه میاداگه نخواستی نمیری اگه خواستی میری مصاحبه قبول شدید بایدمتمرکزانصراف بدیدونیمه متمرکزوبریداگه قبول نشدیدهمون متمرکزومیتونیدادامه بدید،بعددلیل اینکه نیمه متمرکزبایدتوی انتخاب رشته بالای متمرکزبزاریداین بودکه اگه متمرکزبالای نیمه متمرکزبوده باشه اگه متمرکزقبول شید دستگاه دیگه چک نمیکنه امااگه نیمه متمرکزبالای متمرکزباشه دستگاه اونوچک میکنه قبول شدیدمتمرکزهم چک میکنه،ببخشیدطولانی شددیدم خیلی سوال میشه گفتم وقت بزارم براتون بنویسم،موفق باشید،یاعلی

مرسی بابت راهنمایی ...

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم وظیفه بودآدم چیزیوکه بلده بایدانتقال بده

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا کسی هست تو این انجمن رفته باشه مصاحبه و تست امادگی جسمانی فوریت. اگه کسی رفته خلاصه توضیح بده.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 3457298 نمایش پست ها
      آقا کسی هست تو این انجمن رفته باشه مصاحبه و تست امادگی جسمانی فوریت. اگه کسی رفته خلاصه توضیح بده.
      اگه شرایط جسمانی مورد نیازو میخواید تو دفترچه استخدامی وزارت بهداشتم هست:
      قد باید بالای ۱۷۰ سانتی متر باشد
      داشتن گواهینامه رانندگی ب۲
      داشتن قدرت تکلم طبیعی (نداشتن لکنت زبان)
      شاخص توده بدنی (bmi) کم تر از ۲۷ باشد
      داشتن آمادگی جسمانی و کسب مهارت های بدنی برای امداد رسانی سریع (آزمون میگیرن)

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گل من تو هم میخوای فوریت بخونی؟

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نخیر گل من یکی از بستگانم فردا باید بره برا مصاحبه.

11. Top | #41
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up
      dont care about

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن