خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      up

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-020 نمایش پست ها
      سلام دوستان روز به خیر ... هر چی گشتم هیچ موضوعی با عنوان فوریت های پزشکی نبود ... تو اینترنت هم کلی گشتم اطلاعات زیادی در مورد این رشته متاسفانه وجود نداشت ...ولی تا این حد میدونم که وقت ازاد کافی داره و درامدی حدود 2-4 میلیون تومان داره ... اما هیچ اطلاعاتی در مورد قبولی های سال قبل ندارم ... راستی جذب این رشته فقط واسه جنسیت مرد هست و 2 ساله هم کاردانی رو تمومه ... کسی هست که داره این رشته رو میخونه و میتونه بیشتر راهنماییمون کنه و اطلاعات زیادی در اختیار ماقرار بده ؟؟؟ راستی اینجا هم بحث بومی مطرح هست و احتمال قبولی فردی در استان خودش بالا میره ؟؟؟ هر کی هر اطلاعاتی داره در اختیار بزاره
      سلام دوست عزیز
      کاردانی فوریت های پزشکی رشته ایی بسیار خوبه . بعد کاردانی میری سربازی اگه معاف باشی میری طرح . محل کارت هم پایگاه های اورزانس 115 کشوری هست که داخل شهر و جاده ایی هستن . کارت تو امبولانسه . تصادفات . جراحات . همه حوادثی که فکر میکنی رو سر و کار داری باهاش. مسیولیت پزشکی بسیار بسیار سنگینی داری . استرس فراوان . در ماه 175 ساعت باید شیفت بری . اضاف کار هم 175 ساعت میتونی بری ساعتی 7000 تومن . پایه حقوقت 1/5 هست با اضاف و کارانه و بقیه تسهیلات میشی 2 یا 2/5 . شیفتات میتونه تجمیعی باشه ینی در ماه 8 روز ینی 8 تا 24 ساعت بری شیفت و خلاص بقیش ازاد باشی . و میتونه پراکنده باشه ینی در کل ماه پراکنده باشه که خب طبیعتا وقت ازاد کم داری . بدی هایی داره بازار کارش داره اشباع میشه و فقط حق استخدام در اورزانس پیش بیمارستانی داری . ینی تو بیمارستان و درمانگه و مطبا بهت کار نمیدن
      من خودم سه سال سابقه کار تو اورزانس 115دارم . ورودی فوریتا پزشکی سال 90 هستم

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      میگم حالا مصاحبه ش چی هست!!؟؟ کسی اطلاع داره!؟
      سلام
      تو مصاحبه اولویت کنترل احساسات و مسلط بودن مهمه . سوالات دیتی ازت میپرسن که بستگی به چهره موهات و تیپت از اسون هست تا دشوار . یادمه ازم پرسیدن روز قدس دوس داری شربت پخش کنی یا شربت بخوری . یا گفتن نماز صبح چند تا تسبیحات اربع میگن . در مورد صحنه های اوورزانس هم یه سوال نصففه و نیمه ازت میپرسن . شماره های امدادی برق اب اتش نشانی رو بلد باش . تست ورزشی میگیرن . حمل بیمار . شنای سویسی . بارفیکس . پرش جفت پا .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      هی من 300کیلومترراه رفتم مصاحبه یکی ازرشته های یکی ازارگان ها بعدچندتاتست به من گفتن وزنت زیادگفتم اینکاروتواستان خودم انجام میدادم دیگه به مصاحبه نرسیدولی تومصاحبه واقعامطمئن بودم خوب میدم چون اطلاعاتم بدنیست،امادرکل فداسرم حتماقسمت نبود

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kemoonly نمایش پست ها
      سلام
      تو مصاحبه اولویت کنترل احساسات و مسلط بودن مهمه . سوالات دیتی ازت میپرسن که بستگی به چهره موهات و تیپت از اسون هست تا دشوار . یادمه ازم پرسیدن روز قدس دوس داری شربت پخش کنی یا شربت بخوری . یا گفتن نماز صبح چند تا تسبیحات اربع میگن . در مورد صحنه های اوورزانس هم یه سوال نصففه و نیمه ازت میپرسن . شماره های امدادی برق اب اتش نشانی رو بلد باش . تست ورزشی میگیرن . حمل بیمار . شنای سویسی . بارفیکس . پرش جفت پا .
      سلام
      تستای ورزشی سنگینن یا سبک!؟
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      سلام
      تستای ورزشی سنگینن یا سبک!؟
      سلام دوست عزیز
      ببینین کلا چند مرحله دارین
      یکی تناسب قد و وزنتونه فرم سلامت بهداشت ازمایش ادرار . تست های ورزشی . بستگی به سطح بچه ها داره دیگه امتیاز میدنتون . حمل مصدومه یکی از بچه ها رو کول میکنی مسافتی رو میری وقت میگیرن . شنا تعدادش مهمه . بعضی وقتا بار فیکس دارزکش هم میدن . دراز و نشست . پرش طول هم دارین . زیاد سخت نیست . راستی دو هم هست . 540 متر . روزی که من رفتم با هم کلاسیم رقابت داشتیم بقیه بچه ها سطح پایین بودن . قسمت مصاحبه هم هست که سعیکن با تیپ مرتب و کمی رسمی بری موهاتو حالت معمولی باشه . بومی باشی شانس قبولیت زیاده ولی شانس قبولی تو هر جایه کشوررو داری
      موفق باشی

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      کاردانی فوریت های پزشکی رشته ایی بسیار خوبه . بعد کاردانی میری سربازی اگه معاف باشی میری طرح . محل کارت هم پایگاه های اورزانس 115 کشوری هست که داخل شهر و جاده ایی هستن . کارت تو امبولانسه . تصادفات . جراحات . همه حوادثی که فکر میکنی رو سر و کار داری باهاش. مسیولیت پزشکی بسیار بسیار سنگینی داری . استرس فراوان . در ماه 175 ساعت باید شیفت بری . اضاف کار هم 175 ساعت میتونی بری ساعتی 7000 تومن . پایه حقوقت 1/5 هست با اضاف و کارانه و بقیه تسهیلات میشی 2 یا 2/5 . شیفتات میتونه تجمیعی باشه ینی در ماه 8 روز ینی 8 تا 24 ساعت بری شیفت و خلاص بقیش ازاد باشی . و میتونه پراکنده باشه ینی در کل ماه پراکنده باشه که خب طبیعتا وقت ازاد کم داری . بدی هایی داره بازار کارش داره اشباع میشه و فقط حق استخدام در اورزانس پیش بیمارستانی داری . ینی تو بیمارستان و درمانگه و مطبا بهت کار نمیدن
      من خودم سه سال سابقه کار تو اورزانس 115دارم . ورودی فوریتا پزشکی سال 90 هستم

دادا مرسی واقعا .... ولی من شنیدم این رشته اشباع نشده و خیلی نیازه هنوز !!! چند هزار امبولاس تو گمرک خوابیده و.... من بیشتر به خاطر وقت ازاد زیاد داشتن و حیاتی بودنش این رو هم یکی از انتخاب هام قرار دادم ... راستی نتیجه اینم با بقیه رشته ها مشخص میشه یا دیر تر هست ؟؟؟

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      دادا مرسی واقعا .... ولی من شنیدم این رشته اشباع نشده و خیلی نیازه هنوز !!! چند هزار امبولاس تو گمرک خوابیده و.... من بیشتر به خاطر وقت ازاد زیاد داشتن و حیاتی بودنش این رو هم یکی از انتخاب هام قرار دادم ... راستی نتیجه اینم با بقیه رشته ها مشخص میشه یا دیر تر هست ؟؟؟
      سلام
      ببینید بازار کار هست اون حرفی که شما میگین درسته در صورتی که پایگاه جدید دایر بشه وگرنه الن اشباعه و در ضمن خود اورزانس 115 سازمان جدایی نیست بخاطر همین تو رشته های امدادی خیلی ضعیفه اینا یکسری قوانین اداری هستن که اذیتتون میکنن . نیروی بیکار خیلی زیاده . خبر از کمبود 14000 هزار نیروی اورزانس 115 میدن چند ساله . ولی به نسبت بقیه رشته ها بازم بازار کارش خوبه و دربعضی جاها عالیه . اره قبول دارم وقت ازاد دارین . نتایج نیمه متمرکزه . شما ابان یا اذر و یا دی ماه برا مراحل مصاحبه و ... میرین از بهمن کلاساتون شرو میشه انشالله

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببینید بازار کار هست اون حرفی که شما میگین درسته در صورتی که پایگاه جدید دایر بشه وگرنه الن اشباعه و در ضمن خود اورزانس 115 سازمان جدایی نیست بخاطر همین تو رشته های امدادی خیلی ضعیفه اینا یکسری قوانین اداری هستن که اذیتتون میکنن . نیروی بیکار خیلی زیاده . خبر از کمبود 14000 هزار نیروی اورزانس 115 میدن چند ساله . ولی به نسبت بقیه رشته ها بازم بازار کارش خوبه و دربعضی جاها عالیه . اره قبول دارم وقت ازاد دارین . نتایج نیمه متمرکزه . شما ابان یا اذر و یا دی ماه برا مراحل مصاحبه و ... میرین از بهمن کلاساتون شرو میشه انشالله

نتایج قبولی کی میاد ؟؟؟ من کرج رو قبول بشم میرم شاید هم استان خودمون ... راستی از بین اینا که تو اولویت انتخاب رشته هام زدم چون نیمه متمرکز هست و تاثیری روی بقیه انتخاب هام نداره فقط یکی رو قبولی میده یا دو تا رو ؟؟؟ دوستم میگفت 2 جا قبول میشی و میری مصاحبه هاشون ؟؟؟

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نتایج قبولی کی میاد ؟؟؟ من کرج رو قبول بشم میرم شاید هم استان خودمون ... راستی از بین اینا که تو اولویت انتخاب رشته هام زدم چون نیمه متمرکز هست و تاثیری روی بقیه انتخاب هام نداره فقط یکی رو قبولی میده یا دو تا رو ؟؟؟ دوستم میگفت 2 جا قبول میشی و میری مصاحبه هاشون ؟؟؟
      سلام
      نتایج قبولی اگه مثل سابق باشه زمستون بهتون میگن . کرج خوبه . کلا استان بومی خوبه . همیشه دو تا اولویت اول رو میدن بهتون هر دو تا شو برین . برا من نیروی انتظامی تهران و فوریت پزشکی مشهد بود که دوتاشو رفتم نیرو انتظامی رد شدم اما اورزانس قبول شدم .

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      نتایج قبولی اگه مثل سابق باشه زمستون بهتون میگن . کرج خوبه . کلا استان بومی خوبه . همیشه دو تا اولویت اول رو میدن بهتون هر دو تا شو برین . برا من نیروی انتظامی تهران و فوریت پزشکی مشهد بود که دوتاشو رفتم نیرو انتظامی رد شدم اما اورزانس قبول شدم .
      دادا مرسی که راهنمایی میکنی دمت گرم معلومه بچه های فوریت بامرام و خوش اخلاق هم هستند راستی میتونی میانگین رتبه قبولی رو واسه علوم پزشکی مشهد رو بگی که عیار بقیه جاها دستم بیاد ؟؟؟ راستی دانشکده شما تو خود مشهد هست یا دادن شهرستان های اطراف ؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      دادا مرسی که راهنمایی میکنی دمت گرم معلومه بچه های فوریت بامرام و خوش اخلاق هم هستند راستی میتونی میانگین رتبه قبولی رو واسه علوم پزشکی مشهد رو بگی که عیار بقیه جاها دستم بیاد ؟؟؟ راستی دانشکده شما تو خود مشهد هست یا دادن شهرستان های اطراف ؟؟؟
      سلام
      بین پیراپزشکی ها اورزانسیا عشقن . همه میگن . بسته به شانست داره چون نیمه متمرکزه 45000 هم سال ما گرفتن . الن دیگه انقد فوریت میگیرن که هر استانی تو شهرستا ن داره میگیره واسه همین میگم بازار کارش دارره اشباع میشه . مشهد فک کنم الن فقط کارشناس میگیره . کاردان رو داده به بقیه شهرستاناش . الن وضعیت رو نمیدونم . چون خودم مشهد نیستم

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      بین پیراپزشکی ها اورزانسیا عشقن . همه میگن . بسته به شانست داره چون نیمه متمرکزه 45000 هم سال ما گرفتن . الن دیگه انقد فوریت میگیرن که هر استانی تو شهرستا ن داره میگیره واسه همین میگم بازار کارش دارره اشباع میشه . مشهد فک کنم الن فقط کارشناس میگیره . کاردان رو داده به بقیه شهرستاناش . الن وضعیت رو نمیدونم . چون خودم مشهد نیستم

45000 ماله کدوم منطقه ؟؟؟؟ اینجوری باشه اصولا من باید کرج رو قبول بشم اره واقعا همینطوره دمشون گرم دادا مرسی که وقت گذاشتی ... الان داری کارشناسی میخونی یا بعد 2 سال سابقه کار میتونی بخونی کارشناسی رو ؟؟؟؟

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      45000 ماله کدوم منطقه ؟؟؟؟ اینجوری باشه اصولا من باید کرج رو قبول بشم اره واقعا همینطوره دمشون گرم دادا مرسی که وقت گذاشتی ... الان داری کارشناسی میخونی یا بعد 2 سال سابقه کار میتونی بخونی کارشناسی رو ؟؟؟؟
      خخخ اره باوو. چون نیمه متمرکزه بعضیا خب نمیتونن حد نصابلازم رو تو تستا بیارن . سال بعد مااومدن 50000 پرستاری هم خوندن . بستگی به شانست داره . چاکریم امیدوارم در اینده اگه رشته بهتری نیاوردی همکار خودم باشی . من واقعیتش کارشناسی ناپیوسته اورزانس رو نخوندم . دوباره پرستاری رو خوندم . باز بخاطر شرایط کاری انصراف دادم دوباره امسال پرستاری دولتی میرم . اره باید دوسال سابقه کار داشته باشی ولی با پارتی میتونی سابقه جور کنی .

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      راستی یه سوال! اگه فوریت بیاریم، رشنه های بعدشم چیزی میگه که قبول شدیم یا نه!؟ مثلا من میخام طبق اولویت اگه فوریت قبول نشدم یه رشته دیگه برم! مصاحبه ی فوریتم که خیلی بعد از اعلام نتایجه! اگه برم دنبال فوریت دیگه باید بیخیال رشته های دیگه بشم!؟ به خصوص رشته های بعدیش!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن