خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال در مورد کتاب های ازمون زیست شناسی !!!

با عرض سلام و خسته نباشید
      اقا من یه سوال داشتم
      به دنبال یک کتاب آزمون برای درس زیست شناسی میگردم که چند ویژگی داشته باشه :
      1.درساش تفکیک شده باشه : ینی مثلا من درس ایمنی بدنو خوندم بیام باز کنم کتابو مثلا 100 تا تستشو بزنم
      2.پاسخ تشریحی داشته باشه
      3. درسنامه هم نداشت نداشت
      4. آزمون های جامع هم داشته باشه
      5. به مواردیک تا 4 تاکید داشته باشه
      با تشکر فراوان

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با این ویژگی های مد نظر شما موج ازمون الگو

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الگو درس به درس داره؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navidm46 نمایش پست ها
      الگو درس به درس داره؟؟؟
      خیر !

شما فعلا تست آموزشی بزن ! این آزمونا برای کسی خوبه ک زیستو کلا خونده باش !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درس به درس نداره ولی درسنامش درس به درسه و تستاش هم خوبه پاسخ هاش هم خوبه
      درس به درس میخواید دیگه بهش کتاب ازمون نمیگن، میشه همین کتاب های تست معمولی، چرا همین کتاب های تست معمولی رو نمیزنید؟ IQ گاج و الگو

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      به دنبال یک کتاب آزمون برای درس زیست شناسی میگردم که چند ویژگی داشته باشه :
      1.درساش تفکیک شده باشه : ینی مثلا من درس ایمنی بدنو خوندم بیام باز کنم کتابو مثلا 100 تا تستشو بزنم
      2.پاسخ تشریحی داشته باشه
      3. درسنامه هم نداشت نداشت
      4. آزمون های جامع هم داشته باشه
      الگو درس به درس داره؟؟؟
      الان یه پارادوکس وجود داره . کتاب های آزمون در درس زیست منحصرا بصورت جامع هستند . یعنی دیگه درس ها بصورت تفکیک شده وجود نداره و فقط تعدادی آزمون 50 سواله هست + پاسخ اون ها . در این مورد هم خیلی سبز کتاب داره و هم موج آزمون زیست وهم آزمون زیست فار . موج آزمون که خودم ازش استفاده کردم ، بصورت نموداری خلاصه ی دروس هم داره .

اگه دنبال کتاب تست برای سال به سال هستی( دارای تست های تفکیک شده و درس نامه ی کامل) ، میتونی از الگو استفاده کنی .

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست files-products-205875zist1%255b62329be7e1e1dec31ad0aeff121ffc68%255d.jpg   files-products-moj-zist%255b62329be7e1e1dec31ad0aeff121ffc68%255d.jpg  

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alipoor90 نمایش پست ها
      با این ویژگی های مد نظر شما موج ازمون الگو
      با سلام
      به نظر من(!!) الگو اصلا خوب نیست.
      اصلا وقتی که این کتاب چاپ شد پر غلط بود از املایی بگیر تا علمی که آقا اشکان همش تو سایت و تلگرام غلط هاشو هروز پیدا میکرد و میذاشت .... آخه اینم شد کتاب .....(حالا کتابای سال به سال نشر الگو به کنار) ...
      من خودم سال گذشته 4 تا کتاب سال به سالش رو خریده بودم ... خوب بود ولی تستاش زیاده ولی ایده تکراری .....
      موج آزمون خیلی سبز هم خوبه(شنیدم!) ......
      ولی هرکی می خواد کتاب بخره میتونه تو انجمن یه سرچ بکنه اطلاعاتی رو کسب کنه بعد بخره....
      در ضمن میتونید بخشی از کتابارو از سایت انتشارات دان کنید و مقایسه کنید یا اگه دسترسی دارین برید از کتاب فروشی شهرتون نگاه کنید.....

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
      با سلام
      به نظر من(!!) الگو اصلا خوب نیست.
      اصلا وقتی که این کتاب چاپ شد پر غلط بود از املایی بگیر تا علمی که آقا اشکان همش تو سایت و تلگرام غلط هاشو هروز پیدا میکرد و میذاشت .... آخه اینم شد کتاب .....(حالا کتابای سال به سال نشر الگو به کنار) ...
      من خودم سال گذشته 4 تا کتاب سال به سالش رو خریده بودم ... خوب بود ولی تستاش زیاده ولی ایده تکراری .....
      موج آزمون خیلی سبز هم خوبه(شنیدم!) ......
      ولی هرکی می خواد کتاب بخره میتونه تو انجمن یه سرچ بکنه اطلاعاتی رو کسب کنه بعد بخره....
      در ضمن میتونید بخشی از کتابارو از سایت انتشارات دان کنید و مقایسه کنید یا اگه دسترسی دارین برید از کتاب فروشی شهرتون نگاه کنید.....
      نه این نقد منصفانه نیست.من هم کل الگو رو خوندم و غلط هاشو کم ندیدم اما بهتر از سایر کتابهای بازار بود آدمو قوی میکنه.بله این خیلی بده که کتاب غلط داشته باشه اما بهتر از اون ندیدم.حالا امسال iq هم هست که تا 2 هفته دیگه حدودا چاپ میشه.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن