خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 69
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کمک بچه هایی که زمین شناسی بالا میزنید راهنمایی فوری لازم دارم

درود .بچه ها امسال میخوام برای اولین بار زمین بزنم دبیرستان زمینم همیشه 20 بود اما الان هیچ چیز از زمین یادم نیست .نمیدونم درصد بالا در زمین شناسی چطور به دست بیارم.( برای داروسازی میگم.)
      لطفا برای معرفی کتاب چند مورد رو برای من در نظر بگیرید.
      1:من هدفم پزشکی هست اما چون اخرین تلاشم برای کنکور هست باید زمین هم بزنم چون بعد از اون ، رشته ی دلپذیری برام هست.پس کتاب های حجیم وقت تلف کن معرفی نکنید چون من کلی کتاب دیگر هم دارم.کتابی هم که دیگه بیش از حد خلاصه کرده و به درد جمع بندی افراد زمین خونده میخوره معرفی نکنید .چیزی باشه که من رو به درصد بالا (50-70)در کمتر از 10 دقیقه کنکور برسونه.با دلیل هم بگید کتاب ایکس خوبه و کتاب y بده چون 3 - 4 تا کتاب که بیشتر نیست.فقط نگید خوبه یا لحنش بده و...با دلیل بگید لطفا.
      2:این تایپیک رو فقط برای زمین زدم پس روی قوه درک شما حساب میکنم که حاشیه نروید و نگید نزن و ....خصوصا دوستان عاشق داروسازی راهنمایی کنید هر چیزی راجع به زمین میدونید بگید.
      3:ترتیب تستدار بودن فصل های زیر رو از یک سایت گرفتم درسته؟با زدن قطعی کدومها میتونم بالای 70 درصد بزنم؟(متاسفانه فرمتش جور نبود نتونستم بگذارم اگر میتونید شما بگذارید فقط 95 هم داشته بشه)
      4:کسی میدونه زدن 70 درصد زمین در زیر گروه دو نسبت به زمین صفر چقدر تفاوت رتبه ایجاد میکنه ؟تراز زیر گروه دو رو چقدر؟
      ممکنه سوالاتم رو ویرایش کنم پس لطفا کامل پست اول رو بخونید.امیدوارم پاسخهای شما ،تمام سوالات بچه های دیگر رو هم پوشش بده.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

ویرایش توسط last shot : 07 شهریور 1395 در ساعت 13:53

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی بین این همه عشق داروسازی که در این انجمن هست هیچکس 50 درصد هم نزده یا نمیخواد بزنه؟
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم.منم تصمیم گرفتم واس کنکور96 زمین بخونم البته ن واس داروسازی.فقط واس اینکه شنیدم رو تراز و رتبه کشوری تاثیری داره.

دوستان بهم مهرو ماه(سیب)رو معرفی کردن که واقعا خوب بود.من 1 بار خود کتاب رو کامل خوندم .یه خلاصه نویسی که از نت دانلود کرده بودم رو هم خوندم الانم دارم تست میزنم.

زمین رو نمیخواد خیلی کتاب بگیری بخونی بنظرم 1کتاب رو بشینی چن بار با دقت بخونی خیلی بهتر نتیجه میگیری

من زیاد کانیا رو نخوندم چون حفظم نمیشه فقط یه دورشون کردم ولی تو که درصد بالای میخوای حتما کانیا رو بخون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nalisa نمایش پست ها
      سلام عزیزم.منم تصمیم گرفتم واس کنکور96 زمین بخونم البته ن واس داروسازی.فقط واس اینکه شنیدم رو تراز و رتبه کشوری تاثیری داره.

دوستان بهم مهرو ماه(سیب)رو معرفی کردن که واقعا خوب بود.من 1 بار خود کتاب رو کامل خوندم .یه خلاصه نویسی که از نت دانلود کرده بودم رو هم خوندم الانم دارم تست میزنم.

زمین رو نمیخواد خیلی کتاب بگیری بخونی بنظرم 1کتاب رو بشینی چن بار با دقت بخونی خیلی بهتر نتیجه میگیری

من زیاد کانیا رو نخوندم چون حفظم نمیشه فقط یه دورشون کردم ولی تو که درصد بالای میخوای حتما کانیا رو بخون
      مرسی ولی منم فقط دنبال یک کتاب هستم نمیدونم چرا بیشتر اسم مهر و ماه و هفت چیز خیلی سبز میارن.خیلی سبز چطوره ؟
      یعنی برای 50 درصد کار خیلی سخت میشه؟

ویرایش توسط last shot : 07 شهریور 1395 در ساعت 14:38

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من فقط مهروماه خوندم هفت چیز زمین رو ندیدم مهروماه کامل و جمع و جوره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امیدوارم بقیه دوستان هم مشارکت کنند باید سریعتر بررسی کنم و سفارش بدم.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من تو کانون ۹۰و یکی دوبارم ۱۰۰ میزدم ولی واس کنکور دیگه نخوندم همش یادم رفت.اول کتابو ی بار سطحی میخوندم دور دوم خیلی عمیق در کنار نکته ها و خلاصه های هفت چیز خیلی سبز نزدیک آزمونم خیلی سریع ی نگاهی مینداختم ب کتاب .همین.تستم نمیزدم
      Feet don't fail me now
      Take me to the finish line

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اولا اونایی که که میگن زمین هیچ تاثیری نداره ، به شدت در اشتباه هستند . درصد زمین در رتبه ی کشور تاثیر گزار خواهد بود و قطعا هر چه رتبه ی کشوری کم بشه، رتبه ی زیر گروه 1 هم به همون نسبت تغییر میکنه .
      من خودم سال سوم شاید یکی دو سرجلسه سر کلاس زمین نشستم . باقی روز ها در طی سال به بهانه های مختلف از کیلاس جیم میزدم . شاید یه هفته به امتحانات خرداد مونده بود که کتاب نشر دریافت رو تهیه کردم و کلا در 2-3 روز تمومش کردم . شب نهایی زمین هم یه دور دیگه خوندمش و نمره ی ورقه ی خردادم 18.5 شد . خب به قول خودمون خرذوق شده بودم چون خیلی از دوستام که همش در کلاس فعال بودند ، با نمرات ناپلونی پاس کرده بودند .
      اما کنکور 95 . در طول سال در همه ی آزمون هام زمین رو صفر میزاشتم . حتی برای نهایی خرداد هم در حد قبولی خوندم( که خب 15 شدم) . شاید 17-18 تیر ماه بود(کمتر از 10 روز مونده به کنکور) که تصمیم کبری گرفتم و یه بار دیگه زمین رو از روی نشر دریافت خوندم(فقط 5-6 درسی که بیشترین تست ها ازش طرح میشه) و درصد 30 رو در سراسری 95 زدم (البته در مدت کمتر از 3-4 دقیقه مونده به اتمام کنکور) .
      من کتاب های دیگه بازار رو ندیدم اما نشر دریافت که به قلم دکتر چلاجور هست بنظرم خیلی خوب بود و چون من زیاد حوصله ی زمین رو نداشتم ، یه کتاب جم و جور ، بدون حاشیه و البته کامل خیلی میتونست مناسب باشه
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست hamayesh-zamin-0011-300x400.jpg  

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      36 زمین شناسی : کاهش 1300تا رتبه ی منطقه 2 در زیرگروه 2 نسبت به زیرگروه 1 ...
      منابع : کتاب درسی + ازمون ها ی کانون + ازمون های سال های پیش کنکور سراسری

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من زمین کنکورمو 30 زدم یعنی در این حدم خوندم بعد عید در حدی خوندم که صفر نباشه ولی کتاب مهر و ماه خیلی کمک خوبی میکنه چون دسته بندی کرده و تست های مرتبط داره خیلی سبز همه مطالبو نگفته وقتتو تلف نکن باهاش

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisammd نمایش پست ها
      من زمین کنکورمو 30 زدم یعنی در این حدم خوندم بعد عید در حدی خوندم که صفر نباشه ولی کتاب مهر و ماه خیلی کمک خوبی میکنه چون دسته بندی کرده و تست های مرتبط داره خیلی سبز همه مطالبو نگفته وقتتو تلف نکن باهاش
      میشه دقیقا بگید کدوم زمین شناسی مهر وماه همه ازش تعریف میکنند؟چون چند تا داره.مرسی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کتابای زمین شناسی چندان فرقی ندارن ولی میتونین با توجه به موقعیت خودتون یکی از اینن هارو استفاده کنین.
      هر 3 خوبن و اگه کار کنین به درصد مطلوب میرسین.زمین درسیه که هفته ای 2 ساعت خوب بخونین راحت تو 10 دیقه کنکور 100 میتونین بزنین
      زیاد حوصله زمین ندارین و وقتتون کمه = همایش چلاجور
      وقت دارین اما نه زیاد = خیلی سبز
      وقت زیاده (هفته ای 2 ساعت کافیه )= مهر ماه جامع
      از جزوه ای هم که نوشتم برای فصل کانی میتونی استفاده کنی جزوه زمین شناسی فصل کانی‎ - کنکور
      ویرایش توسط mehrdadns : 07 شهریور 1395 در ساعت 18:40

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadns نمایش پست ها
      کتابای زمین شناسی چندان فرقی ندارن ولی میتونین با توجه به موقعیت خودتون یکی از اینن هارو استفاده کنین.
      هر 3 خوبن و اگه کار کنین به درصد مطلوب میرسین.زمین درسیه که هفته ای 2 ساعت خوب بخونین راحت تو 10 دیقه کنکور 100 میتونین بزنین
      زیاد حوصله زمین ندارین و وقتتون کمه = همایش چلاجور
      وقت دارین اما نه زیاد = خیلی سبز
      وقت زیاده (هفته ای 2 ساعت کافیه )= مهر ماه جامع
      از جزوه ای هم که نوشتم برای فصل کانی میتونی استفاده کنی جزوه زمین شناسی فصل کانی‎ - کنکور

پس چرا بچه ها میگن دو مورد اول ناقص هستند؟با توجه به اینکه من زمین یادم نیست اما اگر نکته گفته بشه حتما یاد میگیرم.فقط نباید جوری باشه که مجبور بشم کتاب درسی هم تهیه کنم. در واقع کامل باشه و وقتمو تلف نکنه.(در حجم کم برای من که چیزی یادم نیست تبدیل به خدای زمین بشه)

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام.مرسی ازتوضیح کاملتون.

انتخاب منم نشر دریافت هستش.

اگه بخشهایی رو که تست پیچیده تر ووقتگیرتر توکنکور میدن نخوام بخونم پیشنهادتون چیه؟!

میخوام درصدم بالای۵۰بشه
      . ان شاءالله...
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      پس چرا بچه ها میگن دو مورد اول ناقص هستند؟با توجه به اینکه من زمین یادم نیست اما اگر نکته گفته بشه حتما یاد میگیرم.فقط نباید جوری باشه که مجبور بشم کتاب درسی هم تهیه کنم. در واقع کامل باشه و وقتمو تلف نکنه.(در حجم کم برای من که چیزی یادم نیست تبدیل به خدای زمین بشه)
      مهر ماه جامع انتخاب مناسبیه
      درسنامشو بخونین بعدش با فاصله تستاشو بزنین . بالافاصله بزنین واقعی نمیشه.
      روزانه هم 5 الی 10 دقیقه مرور کنین چون مطالب به شدت فرار هستن

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)