خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

باحال ترین و خفن ترین بازی اندرویدی که تاحالا بازی کردی ؟

سلام...خب این روزا ماشالا همه سیستم عامل اندروید دارن و اندروید بدون بازی که اصن حال نمیده
      میخواستم ببینم باحال ترین و خفن ترین بازی اندرویدی که تاحالا بازی کردین و از دید خودتون خیلی خوب و باحال بوده و از بازی کردنش لذت بردید چی بوده؟
      من خودم Asphalt 8 بخاطر.محیط بازی و گیم پلی فوق العاده خوبششما چطور؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.F نمایش پست ها
      سلام...خب این روزا ماشالا همه سیستم عامل اندروید دارن و اندروید بدون بازی که اصن حال نمیده
      میخواستم ببینم باحال ترین و خفن ترین بازی اندرویدی که تاحالا بازی کردین و از دید خودتون خیلی خوب و باحال بوده و از بازی کردنش لذت بردید چی بوده؟
      کلش آف کلنز کلش رویال
      خدا چیکار کنه سوپر سل رو،معتاد شدم رفتتتتت

حق حضانت برای تو ، درد زایمان برای من!
نام خانواده برای تو ، زحمت خانواده برای من !
چهار عقد ، برای تو ، حسرت عشق برای من !
هزار صیغه برای تو ، حکم سنگسار برای من !
هوس برای تو ! عفاف برای من !
هــــــــــــــزار ســـــــال گذشت این مرض درمان نشد !!
همه چیز برای تو ؛ و هیچ برای من ..
براستی زن بودن کار مشکلی است :
مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی ، همانند یک مرد کار کنی ، شبیه یک دختر جوان به نظر برسی و مثل یک سالمند فکر کنی؛...
.

"سیمین دانشور"

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من تقریبا همه ی بازی های اندروید رو بازی کردم و به نوعی گیمر اندرویدم اولن که آسفالت بازی خوبیه و با هات اسپات و نت خاموش ميشه دو نفره با دوستت بازی کنی اما گرافیکش غیر طبیعیه ریل ریسینگ 3 رو ترجیح میدهم به اسفالت اما در مورد سوالت به نظر خودم خفن ترین و فراموش نشدنی ترین بازی هایی کردم این دو بازی بود که هر دو تاش اول نسخه pc بودن و برای اندروید هم الان اومدن و تو سایت farsroid.com میتونید دانلودش کنید این دو بازی هر دو تاش بهترین بازی سال تو سال خودشون شدن و اگه این دو بازی رو بازی نکنید نصف عمرتون بر فناست یعنی به معنای واقعی کلمه بی نظیرن این دو بازی اگه بازی کردید خوشتون نیامد بیاید به من فحش بدید اولین بازی پیرامون جنگ جهانی اول هستش با گرافیک عالی دو بعدی بازی ماجراجویی و درام و فکری و دیوانه کننده ایه و بهترین بازی سال 2014 شده محصول شرکت بازیسازی معروف یوبی سافت آلمان Valiant Hearts: The Great War بازی بعدی بازی ماجراجویی غم انگیز و درام و فکری دو برادر با گرافیک و داستان و موسیقی فوق العاده که حتما ازش لذت میبرید این بازی استثناییه و توی بازی کنترل هر دو برادر دست شماست Brothers: a Tale of two Sons

فرستاده شده از D2403ِ من با Tapatalk
      ویرایش توسط mehdi69460 : 07 شهریور 1395 در ساعت 06:47

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      انجمن کنکور....
      باحال ترین & خفن ترین آزمونی که زدید چی بود؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کلش رویال و کلش آف کلنز و بخصوص کندی کرش
      I Feel

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.F نمایش پست ها
      غیر از کلش آو کلنز و کلش رویال که کاملا بحثشون جداست Modern Combat 4 خیلی عالی بود واسه من
      مخصوصا آنلاینش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن