خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

مطالعه ی خوب

سلام بچه ها کیا برای کنکور تا الان برنامه ریزی کردن و خوب پیش رفتن؟برنامشونم بگن...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.r.ch.m.7871 نمایش پست ها
      سلام بچه ها کیا برای کنکور تا الان برنامه ریزی کردن و خوب پیش رفتن؟برنامشونم بگن...
      دوست عزیز برنامه رو باید خودتون بریزین ...سعی کنین تفریحتون درحد درستون باشه ولی وقتی درس میخونین فیکس بخونین

من روزی 8 ساعت حدود یک ماه(کمتر) واس ارشد خوندم و بقیه روزو تفریح و...در اخرشم ریاضی کاربردها شدم 600 و کامپیوتر 400

ولی همکلاسی هایی داشتم یک سال خونده بودن و با اینکه شاگرد دوم کلاس بود و معدل موثرش 4 نمره بیشتر از من بود تو ریاضی شد 1300

خودت حساب کن ببین چی میگم
      ویرایش شده.
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظرتون تو باقی مونده ی تابستون پایه تموم میشه؟؟؟باروزی10ساعت نمیدونم کند میخونم یاوخیلی حواسمو پرت میکنم!!اگه روزی10ساعت فیکس درس بخونم بنظرتون تموم میشه10تا14ساعت میتونم وقت بذارم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.r.ch.m.7871 نمایش پست ها
      بنظرتون تو باقی مونده ی تابستون پایه تموم میشه؟؟؟باروزی10ساعت نمیدونم کند میخونم یاوخیلی حواسمو پرت میکنم!!اگه روزی10ساعت فیکس درس بخونم بنظرتون تموم میشه10تا14ساعت میتونم وقت بذارم
      فیکس خوندن:اینه که نشستی سر درس استارت ساعت بزنی و هر وقت پاشدی تایم بزنی و در کل جمع کنی...نه اینکه یک ساعت بشینی به خوندن و ده دقش مفید نباشه(تجربه کردم که میگم) ...یک نصیحت هم بکنم بهت که تجربش کردم...هر مطلبی و نفهمیدی ازش رد نشو و انقدر بخون که بفهمیش

ده تا 14 ساعت فوقش 3 روز میتونی بخونی و خسته میشی..درکل فیکس(بالا گفتم) در روز 6 ساعت بخونی میتونی خیلی از مطالبو بخونی..هدفتم نزار که حتما پایه رو تموم کنی چون خیلی وقت داری تا کنکور...تعطیلات نوروزم فرصت خوبیه...برنامه ریزی طولانی مدت داشته باش
      ویرایش شده.
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ..من کنکوریم و زیاد خوب پیش نرفتم ))) اما مشکل از خودم و ساعت مطالعه ناپیوسته م بود و برنامه ریزی من بیشتر بر پایه پیدا کردن روش درست درس خوندن و اینکه هر ساعت از روز چه درسایی رو میتونم بخونم بود مثلا صب اول نمیتونم زیست بخونم چون خوابم میگیره

و کیفیت مطالعه رو ببرم بالا و این که استرس نداشته باشم و یاد بگیرم به چرت و پرتای بقیه کاری نداشته باشم و تا اخر مسیر برم
      موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن