خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      شریعتی خیلی خوبه

دبیر زیست شناسیه مصلی نژاد هم هست و البته زمانی از مولفین کتاب بوده
      نه بابا شریعتی که افتضاحه دبیر مام بوده . اصلا به درد کنکور نمیخوره به نظر من

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      شریعتی خیلی خوبه

دبیر زیست شناسیه مصلی نژاد هم هست و البته زمانی از مولفین کتاب بوده
      کدوم مصلی نژاد اونوخ ؟:/ آریو که آقای رضاییه ! مولف زیرذره بین
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خودم یازدهمیم برای زیست آقای یکتا رو پیشنهاد می کنم. هم جوونن و هم به شدت منظم و پابند ساعات کلاسیشون. تا الانم ندیدم کسی بتونه سرکلاس حوصلشو سر ببره حتی شده ده بار یک موضوع رو تکرار کنه هر بار از دفعه قبل با لحن مهربون تری بیان می کنه. برای بچه های کنکوری ۹۸ ای به شدت توصیه می کنم چون برای زیست یازدهم و دهم کتاب نوشتند و خصوصا تو گیاهی و زیست یازدهم خیلی خیلی قوی هستند. آموزشگاه فضیلت و گامز هم هستند تا جایی که می دونم بقیه جاها رو نمیدونم. اینم کانال تلگرامشونه : Avascien

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.Boskabadi نمایش پست ها
      سلام دبیر فیزیک خوب تو مشهد کیه؟؟ لطفا بگید
      دبیر فیزیک فقط آقای عباس قلی نسب برای من که فوق العاده بود البته همیشه هر دبیری تو هرجای کشور هم منتقد داره

توی دبیرستان نمونه دولتی امام حسین(ع)(آینده سازان سابق) درس میده کلاسای بیرونشو نمیدونم ولی خود دبیرستان امام حسین کلاس کنکور میذاره

من سال سوم رشته ریاضی بودم و هم گزینه 2 میرفتم هم کانون همیشه هم حدود 10-20 درصد میزدم

هرکاری میکردم با فیزیک نمیتونستم ارتباط بگیرم و به خاطر همین مدرسم رو از یک نمونه به یک نمونه دیگه انتقال دادم

واقعا پیش رو ترکوند و تا عید تموم کرد بهش گفتم میشه بعد عید بیایم پایه کار کنیم؟ خیلی هم استقبال کرد و گفت بیاین

هیچ چیز عجیب و غریب درس نمیده فقط مفهوم رو انقد خوشگل جا میندازه که سر جلسه نیازی به فکر کردن رو سوال نداری اگه واقعا خودتم ی کم تلاش کنی

من سالی که کنکور ریاضی دادم (95) 60 درصد زدم
      و 96 که تجربی کنکور دادم 70

زیست هم من کلاس کنکور نرفتم و به نظرم خییلی بیخودیه
      خودم نشستم خوندم هر جا سوال پیش میومد از بچه هایی که قوی بودن میپرسیدم

من جامع های کانون رو به حدود 65 رسوندم
      اما کنکور 50 زدم
      I will live in my dream soon

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      صد در صد برای زیست کلاس دکتر یکتا رو پیشنهاد می کنم. هم این که بسیار مهربونه و من ندیدم حتی یک بار از کوره در بره یا بی حوصله بشه(برخلاف خیلی از اساتید) دوم این که واقعا منصف هست نه شهریه زیاد میگیره نه این که سرکلاس وقت تلف می کنه. سوم این که شیوه تدریسش رو نه جایی دیدم نه شنیدم که داشته باشه. معلم به تمام معنا خلاصه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن