خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برای ارشد چی بخونم؟

سلام

دوستان من فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی هستم. در حال حاضر در یک مرکزی به شروع به کار کردم (فعلا در مرحله کارآموزی هستم). ساعت کاری حدودا 8 ساعت هست و 2 روز در هفته (5 شنبه و جمعه) هم سر کار نیستم. از اونجایی که بنده نهایتا تا 1 سال مهلت دارم که یا در کنکور شرکت کنم و قبول بشم و یا اینکه به سربازی برم، دنبال رشته ای برای ارشد هستم که در کنار کاری که ذکر کردم بتونم بدون اینکه خیلی تحت فشار قرار بگیرم، کنکور بدم و در دانشگاه هم دروسش رو بگذرونم.

اصلا مد نظرم نیست دانشگاه های سطح بالا قبول شم و حتی شاید تمام انتخاب هام هم مجازی باشه ولی خب می خوام تهران باشم. از لحاظ علاقه مندی به دروس مرتبط با ریاضی علاقه مندم و از سر و کله زدن با این دروس خوشم میاد. اگر شرایط کاری در بین نبود یا سربازی نبود احتمالا در یکی از گرایش های ریاضی ادامه میدادم ولی خب دروس ریاضی علیرغم علاقه مندی که دارم، زمان زیاد و حجم کار بالایی رو طلب میکنه.

نکته آخر هم اینکه اولویت اول من اینه که بتونم به کارم برسم (تا مهارت لازم رو برای گرفتن پروژه و کسر خدمت بدست بیارم) و به همین خاطر دنبال رشته ای میگردم که در کنار کار بهتر بتونم باهاش کنار بیام. مدیریت رو خیلی ها با این شرایط پیشنهاد کردن. مطالعه مقدماتی درباره گرایش های ارش مدیریت داشتم ولی نمیخوام بدون فکر خودم رو محدود به همین رشته کنم و به همین خاطر هم از دوستان با تجربه ای انجمن خواهش میکنم من رو راهنمایی کنن.

جسارتا از دوستانی که راهنمایی میکنن خواهش میکنم که پاسخ خیلی کوتاه و یا خیلی بلند و طولانی نباشه.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام تو این انجمن بیشتر میتونن کمکتون کنن

https://www.manesht.ir/forum/

اکثرا رتبه های تک رقمی و برتر در همین انجمن هستن اساتید کامپیوترن

Let not your heart be troubled: ye believe in God, believe also in me.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gigabyte2052 نمایش پست ها
      سلام تو این انجمن بیشتر میتونن کمکتون کنن

https://www.manesht.ir/forum/

اکثرا رتبه های تک رقمی و برتر در همین انجمن هستن اساتید کامپیوترن
      بله. همزمان با اینجا، اونجا هم مطرح کردم. ولی اونجا هم پاسخی نگرفتم هنوز.

دوستان و اساتید این انجمن هم اگر افتخار بدن و راهنمایی کنن، خوشحال می شم.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مدرسان شریف................
      تلففن دو تا شیش..........

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مدیریت نه مگه این که mba باشه.اگه زیاد مد نظرت درگیر شدن با ریاضیاته مهندسی صنایع گرایش سیستم که درسای کنکور ارشدشم به شما میخوره:ریاضی عمومی آمار و احتمال مهندسی تحقیق در عملیات اقتصاد عمومی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid94 نمایش پست ها
      مدیریت نه مگه این که mba باشه.اگه زیاد مد نظرت درگیر شدن با ریاضیاته مهندسی صنایع گرایش سیستم که درسای کنکور ارشدشم به شما میخوره:ریاضی عمومی آمار و احتمال مهندسی تحقیق در عملیات اقتصاد عمومی
      میگن mba به درد افرادی که تجربه کاری ندارن نمیخوره و عموما این اشتباهی هست که اکثر فارغ التحصیلای فنی مهندسی دچارش میشن و میرن mba. چیزی که مد نظر منه رشته ایه که در کنار کار و با توجه به محدودیت زمانی ناشی از اون بتونم بدون فشار زیاد بخونمش.
      ویرایش توسط TheSETJ : 11 شهریور 1395 در ساعت 20:34

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      هوش مصنوعی خوبه و مهندسی نرم افزار، ظرفیت این گرایش ها هم بالاست و میتونید حتی به روزانه هاش هم فکر کنید

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شبکه و هوش مصنوعی چطوره؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط edward71 نمایش پست ها
      هوش مصنوعی خوبه و مهندسی نرم افزار، ظرفیت این گرایش ها هم بالاست و میتونید حتی به روزانه هاش هم فکر کنید

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
      من اصلا دنبال روزانه نیستم. با توجه به شرایطی که گفتم قصد اینه اگر بشه مجازی برم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن