خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 57
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZOLFA نمایش پست ها
      بین خوده دانشجوا اینطوره واقعا اینطوره !!! محدودن داثشحو مثلت پزشکی تهرانی مه به مثلا پزشکی گناباد با فخرفروشی نگاه نکنه !! بعث فارغااتحصلیم توی تابلوهاشون مینویسن فارغ ااتخصیلی داشنگاه شهید بهشتی :// حالا کل پزشکیا بمونه به پیراپزشکی ها و مهندسا :// در کل امیدوارم حامعه تحصیل کرده کشورمون مثل تحصیل کردهدها رفتار کنن
      یکی از اشنامون ازاد میخوند،بعد میگفت این دندونای بهشتی مجبور شدیم با هم یه درس ورداریم اتفاقی.اصلا محلشون نمیدادیم کلا ادم باید خودش عرضه داشته باشه واقعا میگم.رتبه زیر 10 دیدم چنان هرز رفته که هنوز علوم پایشم پاس نکرده بعد 4 نیم سال.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگر تايپيك در مورد جواب سروش موييني هست بايد بگم اين ادم بايستي ميرفت كمدي كار ميكرد!واقعا ذهن قوي تو اين مسايل داره البته تو زمينه تدريس زياضي هم رتبش يكه...يك كلام فوق العادس
      در مورد اينكه رتبه برترهاي ديگر رشته ها ميان و دوباره كنكور ميدن بايد بگم به نظر من اين بد نيست و سطح دانشگاها
      و رشته هاي پزشكي رو ميبره بالا ولي ميدونيد چي بده؟اينكه يه مشت معلوم الحال كه وقتي ٩ميگيرن خوشحال ميشن كه ميتونن با كمك معلم نمرشون رو به ١٠ برسونن ميرن خارج كشور و پزشكي ميخونن و بعد مدت كوتاهي ميان و وزارت بهداشت نامرد راحت ميزاره كار كنن كنار كسايي كه جونشون به لبشون رسيدن تا قبول شدن،بعد همين معلوم الحال ها ميان اينقدر اين رشته رو شلوغ ميكنن كه وضعش بشه مثل مهندسيا... بايد نگران اونا بود كه دارن به گند ميكشن تجربي رو نه اينا كه با زور بازوشون ميرن پزشكي... يكي از فاميلايدور ما با ٣٥سال سن و فوق ليسانس مكانيك دانشگاه ازاد يه هفته پيش رفت خارج براي تحصيل پزشكي و بعد ٤-٥ سال مياد ايران و ميشه اقاي دكتر؛اين فرد كسي بوده كه بابام ميگه با هزار پارتي بازي ديپلم گرفته
      ویرایش توسط .SoRoUsH. : 06 شهریور 1395 در ساعت 22:37

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بابا جامعه داره ****** میره ..همه هم میدونن که هر حرکتی بخوان بزنن تا کنکور 97 هس دیگه بعد از این معلوم نیس سرنوشتشون چی میشه بیکاری هم که بیداد میکنه در نتیجه همه اومدن تجربی تا شانس خودشونو امتحان کنن...

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینکه ریاضی ها و انسانی ها میان کنکور تجربی میدن قطعا برای خود داوطلبان تجربی خوشایند نیست . ولی بهر حال اینها اگر قبول بشن حاصل زحمت خودشونه !
      وقتی یه داوطلب با سهمیه ایثارگران با رتبه نجومی میره بهترین دانشگاه های کشور به اینها نمیشه خرده گرفت .
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فایل پیوست 59645
      البته افرود پرادو بهتر از لکسوس nx هست
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      فایل پیوست 59645
      البته افرود پرادو بهتر از لکسوس nx هست
      کاملا درست میفرماید
      Nx کجا پرادو کجا
      افرود هم فقط بلیزر

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamshakh نمایش پست ها
      البته من تا حالا ندیدم دانشگاه یه فرد به جز زمان تحصیلش اهمیت داشته باشه وقتی دکتر شد اون نحوه برخوردش یا اون کله ،ندگی و لات بازیش در برخورد با بیارا و دیگران)با عرض پوزش منظورم لاتی به معنای بدش نیست ها( خیلی تاثیر گذار تره.چه تو پرستارا چه تو پزشکیا.
      اصلا اتفاقا نه که در آینده کسی تو مطب شما نمی پرسه که کجا درس خوندی چون اونچه مهمه تبحر و هوش شما در تشخیص صحیح بیماری و شیوه درست درمانه و این بر میگرده که شما در دوران تحصیل چقدر باسواد بار اومده باشی والا در دوره بالینی همون اساتیدی که در دانشگاه آزاد هستند توی دانشگاه های سراسری هم هستن و همشون توی دانشگا ههای ایران درس خوندن مخصوصا تا 10 سال پیش هم که بیشتر دانشگا ه های تهران و اصفهان و شیراز و تبریز و مشهد رزیدنت می گرفتن بیشتر توی همین دانشگا ها تخصص یا فوق تخصص خوندن.بلکه هم اصلا خیلی به ندرت پیش میاد کسی از شما بپرسه کجا درس می خونی شاید در رشته های ریاضی و فنی به خاطر کثرت رشته ها و دانشگاه ها از شما بپرسن کجا می خونی ولی سالی 4 5 هزارتا پزشک که 500 هزار نفر با هم رقابت می کنن برای رسیدن بهش خیلی توجه کسی رو به این جلب نمی کنه که شما کجا خوندی.البته اینو هم یاد آور بشم که قطعا کسی که تهران یا شهید بهشتی یا اصفهان یا شیراز می خونه به خاطر تلاش و زحمت بیشتری که واسش صرف کرده واقعا قابل تقدیره.کسی که دانشگاه درجه دو درس می خونه قطعا دلش می خواسته توی یکی از این دانشگا ههای مطرح تر درس بخونه ولی خوب رقابته و همه نمیتونن برن تهران یا شهید بهشتی.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا جواب خوبی داده اند

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

عجب پیشنهادی هم داده

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اين چه شغليه كه ماهي صد ميليون درامد داره
      دمش گرم خدايي

11. Top | #41
      کاربر انجمن

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      اين چه شغليه كه ماهي صد ميليون درامد داره
      دمش گرم خدايي
      این که زیاد نیس
      یه مدیر و معاونایی داریم که یه روزه چند هزار میلیارد درآمد دارن
      بهش میگن اختلاس

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ببخشید ارزش صنعتی شریف با این کارای دانشجو هاش مساوی با موست
      اشک من پیرهنتو تر کرده
      همه جا عطره تو پیچیده ولی
      دل دیگه غربتو باور کرده

امشبم میون اون خاطره های سردم
      بی رمق دنبال اون حادثه ای می گردم
      که نفهمیدمو کی کجا تورو ازم گرفت
      دستو جدا شد و نگاه تو گم کردم

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      همین آقای مویینی خودشون سه ساله که داوطلب تجربی هستن (با 96 میشه سه سال) کارنامه پارسالش رو هم منتشر کردزیر گروه یک پزشکی رتبش نمیرسید.
      قبلا هم دوبار گفتم؛ مطمعن باشین یه روزی ظریف و روحانی هم کنکور تجربی شرکت میکنن. حالا ببین کی گفتم دیگه؛ این آش و این کاسه
      آقا، 94 بغل دستِ من نشسته بود تو کنکور، گفتش فقط اومدم برم و هر سال هم مید، یه سال تجربی یه سال ریاضی

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      آقا، 94 بغل دستِ من نشسته بود تو کنکور، گفتش فقط اومدم برم و هر سال هم مید، یه سال تجربی یه سال ریاضی
      پزشکی نمی زنه؟
      اشک من پیرهنتو تر کرده
      همه جا عطره تو پیچیده ولی
      دل دیگه غربتو باور کرده

امشبم میون اون خاطره های سردم
      بی رمق دنبال اون حادثه ای می گردم
      که نفهمیدمو کی کجا تورو ازم گرفت
      دستو جدا شد و نگاه تو گم کردم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      الان 5-6 تا از دوستای دوره ارشدم با من تماس گرفتن. میپرسن شرایطش چیه ومنابعش چیه برای تجربی!
      بله الان دارندگان ارشد بیشتر تمایل به شرکت در کنکور دارن ! بیشتر از لیسانسه ها , چون بچه های کارشناسی هنوز امید دارن میرن ارشد و شاید اتفاقی بیفته
      ولی کسی که ارشد خونده و مقاله داره و کار تحقیقاتی کرده میدونه که مدرک ارشد فرقی با لیسانس نداره !!!!

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)