خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخه مشکل اینجاس ول کن نیستن!

عصر کنکور زنگ زدن!
      روز اعلام نتایج زنگ زدن!
      دو روز بعد از اعلام نتایج زنگ زدن!
      روز قبل از انتخاب رشته زنگ زدن!
      روز اخر انتخاب رشته زنگ زدن!
      امروز هم زنگ زدن پشت سر هم( البته نمیدونم انگیزشون چی بود امروز زنگ زدن؟ نکنه نتایج اعلام شده خودم خبر ندارم )

داییم که کلا هر ثانیه در تماسه!( جالبه تا دیروز حالمم نمی پرسید پشت تلفن)

2. Top | #17
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یاد اون کلیپی افتادم ک نوشته بود این خونه کنکوریا روز اعلام نتایج کنکوره
      یه تیکه از فیلم "کوچه بینام" بود
      اونجا ک خانمه گریه میکنه به اونایی ک اومدن خونشون میگه:چیه؟؟چی میخواین اینجا؟چرا ولمون نمیکنین؟؟ترو به امام زمان ولمون کنین بذاریم نفس بکشیم..اینجا هیچ خبری نیس چرا جمع شدین همتون؟؟
      ینی دقیقا حال و روز کنکوریاس
      بیخیال عمو...اینجور موقع ها جد بزرگ ادمم از اون دنیا پیغام میفرسه رتبت چند شد...والا

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظر من رک باشید...در درجه اول با خودتون!
      اگه دوست ندارید به کسی بگید خب نگید!دوحالت داره یا طرف میپرسه یا نمپیرسه!
      معمولاً اونایی که اطلاع دارن و نمیپرسن افراد نسبتاً با شعوری هستن...اینو تجربه ثابت کرده

اونی که میپرسه مشخصه...مثلاً طرف دوستتِ یا آشنا خیلی نزدیک باهم رفت و آمد دارید و... به اینها اگه دوست داری بگی بگو
      مابقی هم که یه کلام به شما ارتباطی نداره! اگه بعدش چیزی گفتند دیگه قاطی کن
      پیچوندن هم بد نیست منتها در سطح پیشرفته نه این ضایع بازیاا
      من الان 1 ماهِ که دارم روی مخ یکی از دوستان کار میکنم تا بگه رتبش چند شده لامصب میپیچونه میپیچوونه....
      اگه من ته این قضیه رو در نیووردم...

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Byt. نمایش پست ها
      به نظر من رک باشید...در درجه اول با خودتون!
      اگه دوست ندارید به کسی بگید خب نگید!دوحالت داره یا طرف میپرسه یا نمپیرسه!
      معمولاً اونایی که اطلاع دارن و نمیپرسن افراد نسبتاً با شعوری هستن...اینو تجربه ثابت کرده

اونی که میپرسه مشخصه...مثلاً طرف دوستتِ یا آشنا خیلی نزدیک باهم رفت و آمد دارید و... به اینها اگه دوست داری بگی بگو
      مابقی هم که یه کلام به شما ارتباطی نداره! اگه بعدش چیزی گفتند دیگه قاطی کن
      پیچوندن هم بد نیست منتها در سطح پیشرفته نه این ضایع بازیاا
      من الان 1 ماهِ که دارم روی مخ یکی از دوستان کار میکنم تا بگه رتبش چند شده لامصب میپیچونه میپیچوونه....
      اگه من ته این قضیه رو در نیووردم...
      منم مثل شمام یکی از دوستام پارسال رتبشو نگفت ، امسال با تلاش و کوشش فراوان خودش به زبون خوش گفت البته منم رتبمو گفتم بهش
      به نظر من نمیشه به پدر ومادر و یه سری از نزدیکان نگفت رتبه رو ، چون زندگیهامون با هم ارتباط نزدیک داره و از هم تاثیر میپذیریم ، مثلا پدر باید بدونه امسال میریم دانشگاه یا نه چون باید برنامه ریزی مالی رو انجام بده! و خیلی از موارد مهم دیگه که باید از جزئیات کارهاتون آگاه باشن و پرسیدن رتبه توسط پدر و مادر و افراد نزدیک به شما معنیش فضولی نیست.
      ولی واقعا کار بعضی از آدما زشته ، همین دوستم که رتبشو لو نمیداد ، میگه بعداز ظهر روز کنکور یکی زنگ زد گفت امسال چیکار کردی؟ چهار رقمی شدی؟
      چاره ای هم نیست ، باید همزمان هم از تکنیک پیچوندن و بی محلی کردن استفاده کنید ، مستقیم بهشون نگید چون تجربه ثابت کرده نتیجه خوبی نمیده! باهاشون رسمی و خشک حرف بزنید خودشون دستشون میاد قضیه چیه....

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      سلام ! امیدوارم حالتون خوب باشه.

من تازگی یه مشکلی پیدا کردم.

هر چند وقت یکی از فامیلا زنگ میزنه در مورد نتیجه ی من می پرسه. البته خدا رو شکر نتیجه ام خوب شده و مشکلی از این بابت نیست. اما مشکل اینجاس که کسایی زنگ میزنن که تا دیروز من حتی باهاشون یک جمله صحبت هم نکردم.

یعنی طرف از تهران زنگ زده پرسیده! میگم مامان کی بود! میگه فلانی. میگم فلانیه کیه دیگه! بعد از یک رب تازه فهمیدم هاااا اون زنه بود!!

یه جورایی اعصابم خورد میشه که چرا اینا که تا به حال حال منو نمی پرسیدن یهو اینجور خودشون رو صمیمی فرض می کنن و زنگ میزنن.

نظرتون چیه؟ شما هم از این دردسر ها دارید؟
      میدونی نباید برات اهمیتی داشته باشه
      چون تو برای خودت زندگی میکنی نه دیگران
      من که همون روز اول به همه اعلام کردم(ب شخص فضولی گفتم وایشان زحمت خبرچینی را به دوش کشید)
      خیلیا مسخره کردن و...
      منم در جواب همه خیلی محتر مانه روی عکس پروفایلم گذاشتم اگر نمیتونی حرف مفید بزنی پس لا اقل بیهوده مگو...
      اما بازم ی سریا شروع کردن به اینکه پشت سرم حرف بزنن
      منم ی کار خیلی جالب کردم مثلا یکی از اینا که دخترش سال دیگه آزمون داره شروع کردم به اینکه دخترش را قانع کنم بخونه کم کم
      ایشون هم از کارش خجل شد

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما با رفتارت داری غیرمستقیم بهشون میگی که بیا تو زندگی من سرک بکش. آدم باید قاطع و محکم باشه.
      از من کسی میپرسید نتیجه کنکورت چی شد کارنامه ها رو دادن معدلت چند شد لیسانست رو گرفتی و ... اولش سرم رو میکردم توی گوشیم چند لحظه بعد با تاخیر جواب میدادم فعلا معلوم نیست. در حالی که همه میدونن معلومه؛ این کار به صورت مودبانه این پیام رو منتقل میکنه که تمایلی ندارم در این باره با شما صحبت کنم. درسته شاید فکر کنین که این کار باعث میشه بقیه براتون حرف دربیارن که شکست خوردین و موفق نشدین و ... ولی اگه یه بار فقط حدسشون در مورد شما اشتباه باشه دیگه خفه خون میگیرن.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      414a491264f54d7186f8d4daffe59b07.jpg

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-020 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 414a491264f54d7186f8d4daffe59b07.jpg
مشاهده: 98
حجم: 23.0 کیلو بایت
      در مورد کلیت مردم در حال حاضر صدق نمیکنه چه برسه به مردم بیکار !
      بعضی آدما باید روزمزد از ما حقوق بگیرن بس که روزشون رو با حرف زدن پشت سرمون شب میکنن.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      شما با رفتارت داری غیرمستقیم بهشون میگی که بیا تو زندگی من سرک بکش. آدم باید قاطع و محکم باشه.
      از من کسی میپرسید نتیجه کنکورت چی شد کارنامه ها رو دادن معدلت چند شد لیسانست رو گرفتی و ... اولش سرم رو میکردم توی گوشیم چند لحظه بعد با تاخیر جواب میدادم فعلا معلوم نیست. در حالی که همه میدونن معلومه؛ این کار به صورت مودبانه این پیام رو منتقل میکنه که تمایلی ندارم در این باره با شما صحبت کنم. درسته شاید فکر کنین که این کار باعث میشه بقیه براتون حرف دربیارن که شکست خوردین و موفق نشدین و ... ولی اگه یه بار فقط حدسشون در مورد شما اشتباه باشه دیگه خفه خون میگیرن.
      میدونی مشکل این جاست که برای من حرف های بیهوده دیگران اهمیتی نداره
      من همون اول نتیجه درس نخوندنم را قبول کردم و اعلام همگانی کردم تا دیگه هر روز نخوان ازم بپرسن...
      مهم نیست دیگران چی بگن ...
      من بعد از شکستم نشستم ...شروع به تلاش دوباره کردم........
      ایشالا نهایت 1 ماه دیگه نتیجه قطعی تلاش هام میاد مهم نیست دیگران چی بگن
      مهم اینه که من فهمیدم که ساخته نشدم واسه ننه من غریبم بازی...
      شاید مهلتی که امروز بهم داده شده واسه تلاش دوباره هیچوقت تکرار نشه...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منک گوشیم کلا خاموشه خداروشکر با همم قهرممممممممم
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من یکی از فامیلامون معتاده کلا گند زده به زندگیش منو دید پرسید رتبت چند شده بهش گفتم قیافشو یه جور کرد انگار زیاد خوب نیست
      یکی نیست بگه اخه ... تو ...

12. Top | #27
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این جور مسائل همیشه هست
      آدما برای فرار از مشکلات خودشون در باره ی زندگی بقیه کنجکاوی میکنن
      قاطع و در عین حال با ادب کامل رفتار کن و به این حرف ها هم اهمیت نده

بزرگ ترین آزمون ایمان زمانی است
      که آنچه می خواهید را به دست نمی آورید
      با این حال قادرید بگویید:
      خدایا شکرت

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      شما با رفتارت داری غیرمستقیم بهشون میگی که بیا تو زندگی من سرک بکش. آدم باید قاطع و محکم باشه.از من کسی میپرسید نتیجه کنکورت چی شد کارنامه ها رو دادن معدلت چند شد لیسانست رو گرفتی و ... اولش سرم رو میکردم توی گوشیم چند لحظه بعد با تاخیر جواب میدادم فعلا معلوم نیست. در حالی که همه میدونن معلومه؛ این کار به صورت مودبانه این پیام رو منتقل میکنه که تمایلی ندارم در این باره با شما صحبت کنم. درسته شاید فکر کنین که این کار باعث میشه بقیه براتون حرف دربیارن که شکست خوردین و موفق نشدین و ... ولی اگه یه بار فقط حدسشون در مورد شما اشتباه باشه دیگه خفه خون میگیرن.
      آخه مشکل اینجاست بعضیا کلن نمیخوان ک بفهمن بعضی چیزا رو در اینجور مواقع ب نظر من باید مث خودشون رفتار کرد مثلن تا گفت رتبه کنکورت چن شده باید گفت نزدیک رتبه آقازاده یا تقریبن مث رتبه دخترخانمتونه اصن درسشونو تموم کردن؟ قوزک پای راستتون خوب شد شکسته بود 12 سال پیش؟ اوضاع شب ادراریه خواهرزاده ی همسایتون چطوره؟ کلن فرار نکتنه بنده خدا رو ببرید دکتر سندرومی چیزی داره

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اخه بدبختی اینه آدم فضولیم نکنه به بعضیا برمیخوره مثلن پارسال پسرخاله من سه رقمی شد ما همون روز زنگ نزدیم بپرسیم چند شد؟ تبریک بگیم وای خدای من خالم ناراحت شده بود بدجوور ک چرا ب شاخ شمشادش زنگ نزدیم تبریک بگیم دقیقن روزی ک فهمیدیم امیرکبیر قبول شد ساعت 4 ونیم صبح زنگ زدیم خونشون برای تبریک پسر خاله بیچارم پشت گوشی هنگ بود ما نیز بسی شاد شدیم ک اول از همه بهش تبریک گفتیم خخخخ اصن دیگه جای گله نذاشتیم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نصف شب از رتبم باخیر شدم.فرداصبح ساعت۷مادرشوهرم زنگ زده بود به شوهرم که نتایج اومده,حالا خانومت رتبش چند شده.اونم گفته بود.که هزارو.... شده.خلاصه تا ساعت۹ایشون به کل فامیل و آشنایان اطلاع رسانی کرده بود.ساعتای ۹بود که زنگ زدن خونه و به من تبریک و شادباش عرض کردن.بعدش خواهرشور و مادرشوهر خواهرشوهرم!!!!!به من پیامک تبریک دادن.شمارمو از خواهرشوهرم گرفته بودن.بعدش مادرشوهرم با یه مشاور کنکور صحبت کرده بود,اونم بش گفته بود که تا رتبه ۴۰۰۰هم پزشکی آوردن.این حتما پزشکی قبول میشه.چندروز بعدشم همگی اومدن خونمون و برام یک کیف چرم جایزه دانشگاه آوردن!!!!تازه کلی هم بهم تیکه انداختن که از پسرمون تشکر میکنیم که کمکت کرده که قبول شی.واسه پسرشونم کادو خریدن.هرروزم ازم میپرسیدن که انتخاب رشته چیکار کردی؟؟الانم هرروز میپرسن کی نتایج میاد؟؟؟
      اینم فهمیدم که تمام فامیل,دوستان,آشنایان,وابست ان,همسایگان,و همه من جمله خواجه حافظ شیرازی از روز اول که شروع به درس خوندن واسه کنکور کردم,در جریان ریز مسایلم قرارداشتن.حتی پدرشوهرم به مدیرکل استان هم گفته بود توی اداره!!!!!
      و این درحالی بود که سمت خودمون اصلا کسی خبر نداست میخام کنکور بدم.
      یه چیزایی دارم بگم که شاخ درمیارید.عجب مادرشوهر پدرشوهر خوب و رازداری دارم,نههههههه؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن