خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

روش تهیه کتب دانشگاهی و الزامی بودن یا نبودن مطالعه کتب مرجع دانشگاهی

سلام بچه ها.
      دو تا سوال که مربوط می شه به کتب دانشگاهی، دارم.
      ۱. آیا مطالعه ی کتاب های رفرنس دانشگاهی ضروریست؟
      ۲. آیا دانشگاه ها خودشان کتاب های لازم رو برای دانشجویان ( مثل مقطع پیش دانشگاهی ) فراهم می کنند یا خود دانشجو باید آن ها را تهیه کند؟

خیلی ممنون....[emoji257]

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      UP

فرستاده شده از SM-G925Fِ من با Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعضی استادا هستن که میگن حتما باید رفرنس تهیه کنید وبخونید ولی اکثر موارد بچه ها جزوه مینویسن از حرفای استاد و نیازی به تهیه کتب مرجعع هم نیست.
      کتابارو هم من ندیدم خودشون بدن. معولا اول هر ترم یه نمایشگاه میزنن داخل دانشگاه و کتب رو میفروشن. میتونی از کتابخانه ی دنشگاه هم قرض بگیری

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط New person نمایش پست ها
      سلام بچه ها.
      دو تا سوال که مربوط می شه به کتب دانشگاهی، دارم.
      ۱. آیا مطالعه ی کتاب های رفرنس دانشگاهی ضروریست؟
      ۲. آیا دانشگاه ها خودشان کتاب های لازم رو برای دانشجویان ( مثل مقطع پیش دانشگاهی ) فراهم می کنند یا خود دانشجو باید آن ها را تهیه کند؟

خیلی ممنون....[emoji257]
      سلام دوست عزیز من به عنوان کسی که لیسانس رو تموم کرده بهتون تجربه 4 سالمو بگم

اولا بستگی داره کجا قبول شی و دانشگاهت سطح علمیش چقدر باشه...اگه واقعا بالا باشه مثل دانشگاه تهران حتما باید رفرنس بخونین که معمولا رفرنس هم کتاباییه که خودشون نوشتن (مثلا تو ریاضی ما پرفسور یاسمی یکی از غول های جبر ایران یا شایدم دنیا ست و کتابی نوشته که نمیشه خوندش)و با جزوه خوندن نمی تونین قبول شین ولی اگه دانشگاه های کم سطح باشه برای دلخوشی خودشون جزوه معرفی میکنن و اخر سر هم امتحان کپی جزوست(به نقل دوستان)....

ولی در حالت کلی مطالعه اجباری نیست و برای افزایش سطح خودتونه

واما سوال بعدیتون
      تو دانشگاه اکثرا کتابایی معرفی میشه که تو کتابخونه دانشگاه هست..یکجور قانونه البته بعضی کتابای پایه که برای کنکور ارشد یا حتی دکتری لازم میشه بهتره تهیه کنین...ولی درکل بهتون بگم تجربم نشون داده هرکتابی و که استاد میگه نخرین و بیشتر سعی کنین از کتابخونه بگیرین یا از ترم بالایی هاتون

موفق باشید
      ویرایش شده.
      خلاف قوانین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن