خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

حل تستهای کنکور قبل 90 لازمه؟

سلام دوستان.به نظرتون با توجه به مفهومی شدن تستای کنکور اخیر و همچنین تغییرات کتابای درسی واقعا نیازه برای درسای شیمی و زیست تستهای قبل از 90 سراسری رو هم حل کرد؟من میخواستم برا شیمی اولویتم رو بزارم رو تستهای داخل و خارج تجربی و ریاضی 90 به بعد که حدودا 850 تست کنکور میشه.برای زیست هم 90 به بعد داخل و خارج و برای فیزیک هم 90به بعد داخل و خارج تجربی و ریاضی.به نظرتون کار درستی هستش؟

کلا نظرتون در مورد تستای تالیفی چیه؟ واقعا لازمه؟ چون همه رتبه های برتر میگن تمرکزشون فقط و فقط روی تستای سراسری بوده. و اینکه هنوزم تو کنکور تجربی تستا جوری هست که مشابهش قبلا اومده باشه؟ یا همه جدیدن!
      ببخشید زیاد شد سوالام

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای شیمی و زیست شاید نیازی نباشه ولی به نظر من برای فیزیک واجبه!
      سوالات فیزیک کنکور 90 تا 93 نسبت به کنکور های دهه 80 کیفیت چندانی ندارن و خیلی کم سوال خلاقانه توشون پیدا میشه
      فیزیک امسال هم خیلی از سوالاش مشابه سالای قبل بود

حالا چرا به جای این که جداگونه سوالات کنکور رو حل کنید ، یه کتاب مثل گاج رو کار نمیکنید که سوالای خوب کنکور رو آوورده؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرسی از پاسخت.والا برا فیزیک و شیمی گاج میکرو دارم دوم تا پیش ولی مثلا فیزیکش هر چی تست فیزیک تو قرن 21 بوده رو مولف اورده تو کتابش! شیمی گاج هم که اکثریت تستاش تالیفی هستن.تصمیم دارم که از همین کتابا فقط تستای کنکور رو حل کنم.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بعضی سوالای فیزیک دهه 50 از لحاظ مفهومی بودن به سوالای کنکور 95 تنه میزنن!
      اگه وقت داری که گاج رو کامل کار کن، ضرر نمیکنی.
      ولی اگه وقت نداری سوالای 80 به بعد

ببخشید دیگه اینقدر رو کتاب فیزیک گاج تعصب دارم

درمورد شیمی و زیست به نظرم فقط سوالای کنکور کافی نیست و باید تست تالیفی و ایده دار بزنید

اینا نظر من بود،شاید غلط باشه
      موفق باشی
      ویرایش توسط Flicker_Of_Hope : 05 شهریور 1395 در ساعت 12:24

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره بابا حل کن ..وقت زیاد داری ..تو همون تست های اسون مثلا سال 83 زیست یهو یه نکته پیدا میکنی که ممکنه دوباره تکرار بشه..

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولویت با خوندن 90 به اینوره ولی خوندن سال 85 به اینور هم ضرر نداره بعضی هاش کم و بیش تکرار میشه

واسه دروسی مثل فیزیک هم از سوالات قدیمی زیاد میاد روی اون باید حتما کار کنید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      مرسی از پاسخت.والا برا فیزیک و شیمی گاج میکرو دارم دوم تا پیش ولی مثلا فیزیکش هر چی تست فیزیک تو قرن 21 بوده رو مولف اورده تو کتابش! شیمی گاج هم که اکثریت تستاش تالیفی هستن.تصمیم دارم که از همین کتابا فقط تستای کنکور رو حل کنم.
      فیزیکو کاری ندارم ولی واس شیمی میخوای فقط تستای سراسریو بزنی؟؟اون وقت میخوای پزشکی قبول شی؟؟
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      به نظر من حتما بزنید و برا کنکور ریسک نکنین
      تستای تالیفی خوبه ولی بعد تستای کنکور
      همیشه تستای کنکور توی الویت قرار بدین

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

9. Top | #9
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نه واسه زیست و شیمی لازم نیست همون تستای 90 به اینور رو کامل بخونی کنکور 96 موفقی ایشالا

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام دوستان.به نظرتون با توجه به مفهومی شدن تستای کنکور اخیر و همچنین تغییرات کتابای درسی واقعا نیازه برای درسای شیمی و زیست تستهای قبل از 90 سراسری رو هم حل کرد؟من میخواستم برا شیمی اولویتم رو بزارم رو تستهای داخل و خارج تجربی و ریاضی 90 به بعد که حدودا 850 تست کنکور میشه.برای زیست هم 90 به بعد داخل و خارج و برای فیزیک هم 90به بعد داخل و خارج تجربی و ریاضی.به نظرتون کار درستی هستش؟

کلا نظرتون در مورد تستای تالیفی چیه؟ واقعا لازمه؟ چون همه رتبه های برتر میگن تمرکزشون فقط و فقط روی تستای سراسری بوده. و اینکه هنوزم تو کنکور تجربی تستا جوری هست که مشابهش قبلا اومده باشه؟ یا همه جدیدن!
      ببخشید زیاد شد سوالام

نه 90 به قبل لازم نیست
      اگه کتابای متنوع رو کار کنید تستای کنکور همه به چشمتون مشابه و آشنا میان

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی برای دست گرمی لازمه به نظرم

Sent from my C6603 using Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک و ریاضی و عربی قطعا میخاد.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیر اعتماد به نفس کاذب میده بهتون اصلا توصیه نمیشه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فیزیک و ریاضی ....واقعا خیلی مشابهشون تکرار میشه گاهی مخصوصا کسایی که ضعیفن توی این دوتا نباید سوال روتین رو از دست بدن
      ای که مرا خوانده‌ایی
      راه نشانم بده...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان سلام تو برنامه قلم چی اسه دروس عمومی از هر درسی ده سوال از زرد عمومی مثلا رشته تجربی انتخاب میکنه انگار....یعنی سوالای کنکور از چه سالی تا چه سالی رو بخونم؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن